2 luty 2017 R.

Serdecznie zachęcamy Państwa do wsparcia.mamydzieci2

24 grudnia 2016 R.

Szanowni Państwo z okazji Świąt Bożego Narodzenia w imieniu Fundacji Mamy Dzieci pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt. Pogody ducha, wiele uśmiechu, radości i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2017.


święta

7 grudnia 2016 R.

Kochani święta zbliżają się wielkimi krokami.. dzieci z Domu Dziecka nr 9 już napisały swoje listy do Świętego Mikołaja ;) My, jako zespół Fundacji Mamy Dzieci jesteśmy przekonani, że każde z nich znajdzie upragniony upominek.

Pragniemy się z Państwem podzielić informacją, że w tak wyjątkowym czasie nie zapomina o nas i wspiera na święta firma Eiffage Polska !

Dziękujemy w imieniu wszystkich dzieci z Domu Dziecka!

Eiffage_logo_marignes_1x1_x2

9 czerwca 2016 R.

Fundacja Mamy Dzieci składa ogromne podziękowania dla całej Wspaniałej ekipy programu PodzielićM2 za zaangażowanie podczas realizacji naszego wspólnego projektu charytatywnego w Domu Dziecka nr 9.

Efekty zobaczcie sami :) DZIĘKUJEMY !!!

19 maja 2016 R.

Szanowni Państwo – przyjaciele Fundacji Mamy Dzieci z ogromną przyjemnością mamy zaszczyt zaprosić na PIKNIK RODZINNY, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 21 maja 2016 r.

Miejscem naszego wspólnego spotkania jest :

DOM DZIECKA NR 9
UL. KOROTYŃSKIEGO 13
Wydarzenie będzie odbywało się w godzinach: 11.00 – 18.

Zachęcamy do udziału pod hasłem:

SPĘDŹ SOBOTĘ RAZEM Z NAMI
BAW SIĘ WSPÓLNIE Z DZIECIAKAMI

Wydarzenie poprowadzi znakomita aktorka – ANETA TODORCZUK – PERCHUĆ

Podczas spotkania wystąpią: Magdalena SMALARA, Ula BORKOWSKA, Anna DOMURAT oraz Dzieci z Przedszkola nr 255 i wychowankowie Domu Dziecka nr 9.

W tym roku wesprą nas swoją obecnością:
- funkcjonariusze Policji, Straż Pożarna, motocykliści (zapewniający przejażdżki po okolicy), cyrk Maximus i wiele innych osób ;)

W czasie całego wydarzenia będzie:
- dobre jedzenie (będą naleśniki, pierogi, hamburgery, gofry, smalec, ogórki kiszone, grill, coctaile, ciasta, ciastka…)
- stanowisko elektrotechniczne, zdalnie sterowane helikoptery, symulator lotów,
- salon kosmetyczno – fryzjerski,
- malowanie buziek, dmuchane zabawki, trampolina,
- konkurencje i zabawy sportowe, gry planszowe, rozgrywki szachowe z członkami kadry juniorów Polski,
- konkurs z nagrodami,
- sprzedaż prac plastycznych mieszkańców Domu i wiele innych atrakcji.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia naszego Domu w tym dniu.
Zgromadzone fundusze przeznaczymy na organizację wypoczynku letniego wychowanków Domu. Każda złotówka zbliża nas do celu !!!

Oprawa muzyczna: profesjonalny DJ.

10 luty 2016 R.

Napotkaliśmy problemy techniczne na skrzynkach mailowych. W trakcie ich rozwiązywania, jeśli chcecie napisać do nas – oto tymczasowy adres e-mail:  mamy.dzieci.org@gmail.com

Pozdrawiamy

ZESPÓŁ FUNDACJI

4 luty 2016 R.

Właśnie w województwie Mazowieckim trwają ferie..

Wprawdzie nie ma śniegu, ale dzieciaki nie próżnują..

My jednak pozwoliliśmy sobie na małe wspomnienia – zabawa podopiecznych Domu Dziecka nr 9 w Warszawie na śniegu ;)

12496257_940450436047327_3961260689492541369_o

21 grudnia 2015 R.

Szanowni Państwo z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu Fundacji Mamy Dzieci pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt. Pogody ducha, wiele uśmiechu, radości i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2016.

 

 

8 listopada 2015r.

Już jest! Oficjalny plakat Jesiennego Dnia Dziecka! Tym razem dzieci wesprzeć możemy w Centrum Kultury Wilanów! Kto z Was pojawi się na wydarzeniu? Serdecznie Zapraszamy !!! :) MAMY_DZIECI_plakat

Cegiełki do nabycia w dniu imprezy 21 listopada 2015r.

 

2 listopad 2015r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że współzałożycielka i prezeska naszej fundacji Aneta Todorczuk-Perchuć została nominowana do tegorocznego plebiscytu Gwiazdy Dobroczynności! Zapraszmy do głosowania pod linkiem http://glosowanie.gwiazdydobroczynnosci.pl/glosowanie/. Każda osoba może zagłosować raz na 24 h!!! Głosujcie i trzymajcie kciuki ;-)

12112318_899122386846799_90969193497397377_n

 

 

 

12 październik 2015 R.

 

Niezwykłe Oceanarium w środku Warszawy

 

Megalodon, plezjozaur, dunkleosteus, szonizaur – to wybrane spośród mnóstwa prehistorycznych stworzeń, które można zobaczyć na Stadionie Narodowym w Warszawie. W wyjątkową podróż śladami niezwykłych, nieżyjących już na ziemi zwierząt powinni gremialnie wybierać się wszyscy uczniowe. Jak informują twórcy tej technologicznej przygody, to doskonałe i inspirujące uzupełnienie programu nauczania szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych.

 

Wkrótce w podróż wybiorą się podopieczni Fundacji Mamy Dzieci, a relację z pewnością opublikujemy w naszych kanałach w mediach społecznościowych. A z pewnością będziemy pełni wielu emocji. W stworzenie tego obiektu byli zaangażowani uczeni z Katedry Paleontologii Wydziału Geologii Podstawowej UW. To między innymi dzięki ich wiedzy udało się stworzyć labirynty wypełnione akwariami 3D i wyjątkowym nagłośnieniem, które wspólnie zapewnią niezwykłe przeżycia.

 

Chyba każdy z nas chciałby przeżyć spotkanie oko w oko ze stworzeniami, które żyły na Ziemi nawet 1,5 miliona lat temu. Co więcej – każdy z odtworzonych gadów, ryb i ssaków w trakcie wycieczki zobaczyć można w naturalnych rozmiarach. Zresztą – zachęcamy Was do obejrzenia na zachętę tych kilku fotografii i materiału wideo, które zostały przygotowane przez organizatora!

oceanarium21 oceanarium26 Liopleurodon_sc3 megalodon

 

wrzesień 2015 R.

Happy end!!
Ten moment kiedy coś o co walczysz prawie całe życie, marzenie, które prawie było niemożliwe do spełnienia… nie ma słów, żeby go opisać.
Po 13 latach rozłąki, mogliśmy znów być razem
Po latach znów mogłam ich przytulić, pocałować, trzymać za rękę, płakać ze wzruszenia i śmiać się do łez.
Oni, cudowni, uśmiechnięci mimo wszystko.

Bardzo dziękujemy Fundacji Mamy Dzieci i ludziom, którzy pomogli nam w spełnieniu naszego największego marzenia! Dzięki Wam miałam na bilety lotnicze do Kairu

Pozdrawiam
Zeinab Hashmat

 

 

 

lipiec 2015 R.

Szanowni Państwo pełni radości przekazujemy dobre wiadomości. Zapewne pamiętacie Państwo Zeinab, byłą wychowankę domu dziecka, która marzy o spotkaniu z rozdzielonym rodzeństwem?

Fundacja Mamy Dzieci dziękuje za okazane serce! Dziś już możemy się pochwalić, iż udało się zebrać środki na zrealizowanie marzenia Zeinab.

Niestety z uwagi na istniejącą sytuację polityczną panującą w Egipcie oraz zalecenia do powstrzymywania się od podróży do tej części kraju, Zeinab w chwili obecnej nie jest w stanie spotkać się z rodzeństwem. Obawa o życie Zeinab jest tak duża, iż była podopieczna domu dziecka w dalszym ciągu kontaktuje się z rodzeństwem tylko i wyłącznie za pomocą komunikatorów oraz liczy, iż w niedalekiej przyszłości będzie w stanie spotkać się z siostrami i bratem, co dzięki Państwa hojności będzie możliwe.

Dziękujemy !!!

 

 

 

3 czerwca 2015 R.

 

25 letnia dziś Zeinab od 8 roku życia mieszkała w domu dziecka. Nie ma rodziców, ale ma czwórkę rodzeństwa kilka tysięcy kilometrów od Warszawy, na innym kontynencie. Przez 12 lat tęskniła za nimi, poszukiwała kontaktu przez ambasady, uczelnie. Kiedy rok temu kolejny raz wpisała na Facebooku imię i nazwisko jednej z sióstr, bez nadziei na powodzenie, wreszcie pojawił się profil młodej, pięknej dziewczyny – jak się okazało jej siostry! Kiedy nawiązały kontakt – natychmiast odezwała się reszta rodzeństwa. Co się okazało, obie strony szukały się w tym samym czasie. Siostry i brat mieszkają od lat w Kairze, uczą się, studiują, są razem. Ale pamiętają Zeinab i też za nią tęsknią. Od roku są w kontakcie – rozmawiają przez skype’a, piszą do siebie na komunikatorach. Codziennie. Tęsknią. Zeinab marzy, żeby się z nimi zobaczyć, zbiera na bilet, na paszporty dla rodzeństwa (które przecież urodziło się w Polsce i ma polskie obywatelstwo). Fundacja Mamy Dzieci, wspierająca wychowanków z domów dziecka, zbiera środki na ten cel. Obejrzyj materiał, opowiadający jej historię (link pod tekstem). Jeżeli chcesz pomóc, dokonaj wpłaty o dowolnej kwocie na konto Fundacji Mamy Dzieci z dopiskiem Zeinab Hashmat. Pomóżmy Zeinab spotkać się po latach z rodzeństwem. Ta historia może mieć happy end.

Dzień Dobry TVN_Zeinab

 

 

11 maja 2015 R.

Z niekłamaną przyjemnością ogłaszamy głównego sponsora nadchodzącego wydarzenia. Zostały nim Polskie Sieci Elektroenergetyczne S.A. Możemy z prawdziwą dumą ogłosić, że to pewien krok w rozwoju naszej fundacji i mamy nadzieję, że początek owocnej współpracy. Dlatego drodzy Państwo, raz jeszcze zachęcamy do udziału w Wiosennym Dniu Dziecka w Teatrze Lalka, który będziemy mogli przeżyć już 16 maja wspólnie z prowadzącymi – Martą Perchuć-Burzyńską i Martą Kuligowską.

Dołączajcie do wydarzenia na Facebooku i dzielcie się plakatem!

MAMY DZIECI plakat_maj 2015_B1_sponsor_2

maj 2015 R.

Już jest! Oficjalny plakat przyszłotygodniowego Wiosennego Dnia Dziecka w Teatrze Lalka! Tym razem dzieci wesprzeć możemy w Teatrze Lalka! Kto z Was pojawi się na wydarzeniu? Program możecie sprawdzić w tym poście Goo.gl/5WkMfC, gorąco zachęcamy!

plakat_maj 2015

 

kwiecień 2015 R.

Zapraszam serdecznie na Wiosenny Dzień Dziecka 16 maja do Teatru Lalka. Za chwilę na naszej stronie stopniowo będziemy uchylać kolejne informacje. Na ten moment zapraszam do zabukowania terminu, bo ten znamy! Wydarzenie już za niecały miesiąc, wspomnianego 16 maja w godzinach 12-16, dlatego potrzebujemy do pomocy wolontariuszy! Wszystkich zainteresowanych proszę o maile na adres aneta@mamydzieci.org.
Obiecuję, że będzie się dużo działo, a kupując cegiełki na naszym
Wiosennym Dniu Dziecka wspomożecie działalność Fundacji.
Z radością, Prezes Fundacji, Aneta Todorczuk-Perchuć
kwiecień 2015 R.

Szanowni Państwo z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych w imieniu Fundacji Mamy Dzieci pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia.

Życzymy Wam, aby te Święta Wielkanocne wniosły do Waszych serc wiosenną radość i świeżość, pogodę ducha, spokój, ciepło i nadzieję.

Samym sobie zaś życzymy, by zapał i energia, z którymi podchodzimy do realizacji celów Fundacji, nigdy nas nie opuściły.


 

 

styczeń 2015 R.

 

Październikowy Dzień Dziecka w Teatrze Żydowskim za nami… Z przyjemnością raz jeszcze chcemy Państwu przypomnieć ten wyjątkowy dzień udostępniając materiały video Koncertu Galowego z Gwiazdami.

Jednocześnie pragniemy jeszcze raz bardzo gorąco wszystkim podziękować za niewątpliwy sukces tej imprezy! Dziękujemy za tak liczne przybycie, pomoc, wsparcie darczyńców, pracę wolontariuszy, występy artystów!

Relacja video – Październikowy Dzień Dziecka w Teatrze Żydowskim

 

 

 

grudzień 2014 R.

 

Szanowni Państwo z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia w imieniu Fundacji Mamy Dzieci pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia. Zdrowych, wesołych i pogodnych Świąt. Pogody ducha, wiele uśmiechu, radości i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2015.


Samym sobie zaś życzymy, by zapał i energia, z którymi podchodzimy do realizacji celów Fundacji, nigdy nas nie opuściły.

 

 

Tym razem podopieczni domu dziecka mieli możliwość przygotowania makaronów według własnych upodobań. Dzieci podczas przygotowań świetnie się bawiły – jak się okazało mycie, krojenie i dekorowanie sprawiło im wiele radości…

 

słodka paczka
Kochani !!!
Z ogromną przyjemnością informujemy, że już po raz czwarty organizujemy świąteczne paczki dla dzieci z Domów Dziecka oraz rodzin najbardziej potrzebujących..

Nasza akcja z każdym rokiem nabiera rozpędu i udaje nam się dotrzeć do coraz większego grona odbiorców. W tym roku pomożemy dzieciom z trzech Domów Dziecka:
- Dom Dziecka nr 9 na Korotyńskiego w Warszawie
– Dom dla Dzieci i Młodzieży „PROMYK”, „PROMYK 1”, „PROMYK 2” w Morągu ul. Żeromskiego,
– Dom Dziecka w miejscowości Pacółtowo 58

Zbieramy:
1) Środki higieniczne: m.in. szampon, żel pod prysznic, odżywka do włosów, patyczki do uszu, waciki, mleczko do demakijażu, tonik, antyperspirant, podpaski, dezodoranty, proszek do prania, płyn do płukania, itp. Dzieciaki, w szczególności młode damy, niezmiernie ucieszyłyby się również z tzw.kolorowej kosmetyki, czyli wszystkiego, co służy upiększaniu urody :)
2) Artykuły spożywcze z długim terminem przydatności, m.in. herbata, cukier, płatki, mleko, dżemy (dzieciaki mają fajną kuchnię, więc istnieje możliwość wykreowania nowego masterchefa :) )
3) pościel, piżamki, ręczniki, koce, poduszki
4) słodycze (jak same stwierdziły z wielkimi uśmiechami, W KAŻDEJ ILOŚCI :) )
5) ubrania, zabawki, gry planszowe, gry ogólnorozwojowe, KSIĄŻKI.
Bardzo proszę, aby nie było maskotek. To jedyne, co posiadają w nadmiarze.

Adres wysyłki:
Słodka Paczka
Aleja Zjednoczenia 1/282
01-829 Warszawa

 

wszelkie zapytania proszę kierować na:
1) e-mail: info@slodkapaczka.pl
2) tel. 883340255

 

 

listopad 2014 R.

Wśród podopiecznych znaleźć można znakomitych „kucharzy” :) Dzięki uprzejmości Kingi i Darka dzieci miały możliwość przygotowania pizzy na wiele sposobów.. Dzieci nie tylko poznały składniki, możliwości przyrządzania, ale każde z podopiecznych stworzyło własną pizzę. Potem została już tylko degustacja.. :)

 

Jesienno-zimowe atrakcje na Stadionie Narodowym.. Na twarzach wychowanków DDZ9 kreował się uśmiech.. dla niektórych był to pierwszy kontakt z lodowiskiem i łyżwami.. inni radzili sobie znakomicie. Dzieci miały możliwość zwiedzić Stadion Narodowy „od środka” – wszyscy byli zgodni, były to pierwsze „próby zimy” :)

 

 

Jesienna pogoda to znakomity czas na zajęcia interaktywne. Jak co piątek podopieczni poprzez zabawę mają możliwość poznawania nowych technologii. W listopadzie odbyły się zajęcia mające na celu pogłębić wiedzę na temat konstruowania i działania robotów.. każde z dzieci stworzyło swojego „osobistego” robota :)

 

 

17 listopada 2014 R.

Pełni radości przekazujemy Państwu kolejne dobre wiadomości. Jesień w pełni, ale to nie przeszkadza, aby Państwa serca były rozgrzane i pełne chęci do pomocy. Ania była wychowanka Domu Dziecka właśnie przygotowuje swoje nowe mieszkanie, ale nie działoby się tak, gdyby nie Państwa dobre serca. Oto efekty…

Dziękujemy !!!

 

 

4 listopada 2014 R.

Mamy przyjemność przedstawić Państwu relację naszej Wolontariuszki z Październikowego Dnia Dziecka w Teatrze Żydowskim…

Pracownia Anna Krućko

 

 

27 października 2014 R.

W dniu 25 października w Teatrze Żydowskim odbyła się Charytatywna Impreza „Mamy Dzieci bez mamy czyli październikowy dzień dziecka w Teatrze Żydowskim”.

To już IV edycja organizowana przez Fundację Mamy Dzieci, za którą stoją

Aneta Todorczuk-Perchuć i Agnieszka Chrzanowska.

Podczas pierwszej części imprezy pojawiło się wiele rodzin z dziećmi. W programie dla przybyłych widzów czekał szereg atrakcji: spektakl dziecięcy „Wiedźma”, występ dzieci ze studia tanecznego „Free Art Fusion”, występ iluzjonisty Marcina Cichomskiego, spektakl Teatru Żydowskiego „O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary”.

Część dzienną poprowadzili Anna Popek i Michał Olszański.

Odbyła się również licytacja przedmiotów, takich jak: kolaż autorstwa Kasi Osipowicz, kolia By Dziubeka, płyta CD Open Chopin z autografami artystów, obraz przekazany od Fundacji Zdążyć z Pomocą autor Stanisław Russ, płyta Maćka Miecznikowskiego z autografem, metamorfoza od Igi Chmielewskiej z Salonu Przyjaciele, biżuteria od Kejti Bi Żu czy sesja zdjęciowa Lidii Skuzy.

Licytację poprowadzili Aneta Todorczuk-Perchuć i Michał Olszański.

W części wieczornej wydarzenia na scenie gościły gwiazdy filmu, teatru, sceny muzycznej i kabaretowej: Sonia Bohosiewicz, Katarzyna Dąbrowska, Izabella Rzeszowska, Magda Smalara, Golda Tencer, Aneta Todorczuk-Perchuć, Monika Węgiel, Tomasz Borkowski, Andrzej Grabowski, Maciej Miecznikowski, Marcin Przybylski, Kabaret na koniec świata, Obustronni ludzie, Kwartet lokalny. Całości koncertu towarzyszył zespół „Tym razem za friko” pod kierownictwem Tomasza Krezymona.

Koncert galowy poprowadził: Szymon Majewski.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na fundację „Mamy dzieci”, która wspiera wychowanków i byłych wychowanków domów dziecka.

Dziękujemy !!!

dsc_6992

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć – znajdujących się w naszej galerii :)

 

 

21 października 2014 R.

Pełni radości dzielimy się z Państwem kolejną dobrą informacją. Zapewne pamiętacie Radka -€“ spędził w Domu Dziecka 13 lat… Radek otrzymał mieszkanie komunalne, ale ze względu na swoją sytuację finansową nie jest w stanie pokryć kosztów całego remontu…

Kolejny raz dzięki Państwu – czyli wspaniałym Darczyńcom mieszkanie Radka powoli się zmienia.. Już teraz udało się wstawić nowe okna..

Dziękujemy !!!


11 października 2014 R.

Miło nam poinformować, iż informacje o organizowanym przez naszą Fundację – Październikowym Dniu Dziecka – w Teatrze Żydowskim pojawiły się w portalach:

Artykuł – Sophisti

Artykuł – Instytut Rozwoju Kultury Alternatywnej

Artykuł – Miasto Stołeczne Warszawa

Artykuł – Newsroom TV

Artykuł- EduBaza

Artykuł – Obcasy

Artykuł – Wywrota

 

 

7 października 2014 R.

„MAMY DZIECI BEZ MAMY” CZYLI PAŹDZIERNIKOWY

DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE ŻYDOWSKIM
25 października 2014r.

CZĘŚĆ DZIENNA (godz. 12-16)

Prowadzenie: Anna Popek i Michał Olszański

12.00 „Wiedźma” – spektakl dziecięcy, reż. Magdalena Glapińska

12.30 Występ dzieci ze studia tanecznego „Free Art Fusion” dziecięca Akademia Tańca w Powietrzu

13.00 Występ iluzjonisty Marcina Cichomskiego

14.00 Spektakl Teatru Żydowskiego „O karpiu, kozie i trąbce, która gasiła pożary” reż. Maciej Wojtyszko, Adam Wojtyszko

15.00 Licytacja przedmiotów wartych grzechu, poprowadzą Anna Popek i Michał Olszański

 

KONCERT GALOWY Z GWIAZDAMI  (godz.20.00)

Prowadzenie: Szymon Majewski

Wystąpią:

1. Sonia Bohosiewicz

2. Katarzyna Dąbrowska

3. Izabella Rzeszowska

4. Magda Smalara

5. Golda Tencer

6. Aneta Todorczuk-Perchuć

7. Monika Węgiel

8. Tomasz Borkowski

9. Andrzej Grabowski

10. Maciej Miecznikowski

11. Marcin Przybylski

12. Kabaret na koniec świata

13. Obustronni ludzie

14. Kwartet lokalny

 

Całości koncertu towarzyszy zespół „Tym razem za friko” pod kierownictwem Tomasza Krezymona

 

 

Informacje o biletach na „Koncert Galowy z Gwiazdami”

MAMY DZIECI plakat_A4

 Projekt plakatu: Maciej Szymanowicz

 

 

8 maja 2014 R.

Uwaga! Już 17 maja przy Domu Dziecka na ul. Korotyńskiego 13 odbędzie się specjalny Piknik Rodzinny!

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy już dziś!
Piknik zaproszenie 2014

 

12 stycznia 2014 R.

Już 20 stycznia o godz. 19:30 zapraszamy na GALĘ NASZEJ FUNDACJI do warszawskiego Teatru Capitol!

Wielki koncert charytatywny uświetni blisko 20 gwiazd!
Beznazwy-1

 

8 października 2013 R.

Dzięki pracownikom Hotelu Hilton stołówka w domu dziecka stała się słoneczna i ciepła. Dobór kolorów i kwiatki wymalowane na ścianie, zachwycają nie tylko najmłodszych podopiecznych. W tak promiennej stołówce zdecydowanie łatwiej zadbać o to by wspólne posiłki odbywały się w miłej i rodzinnej atmosferze;)

 

30 września 2013 R.

Fundacja spełnia kolejne marzenie! W odpowiedzi na list Karoliny byłej wychowanki Domu Dziecka, po raz kolejny udało się zorganizować pomoc. Dziewczyna urządza już swoje gniazdko. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe.

 

 

8 września 2013 R.

Pierwszy tydzień nauki za nami.. należy się, więc odrobina odpoczynku i Wychowankowie Domu Dziecka nr 9 wybrali się zatem na wycieczkę do Parku Jurajskiego w Bałtowie. Dinozaury zrobiły ogromne wrażenie! Mimo długiej i wyczerpującej podróży wszyscy byliśmy zachwyceni i chętnie wrócimy tam ponownie!

 

 

31 sierpnia 2013 R.

Letni odpoczynek dobiegł końca, pora zatem odpowiednio przygotować się na nowo rozpoczynający się rok szkolny, który zbliża się już wielkimi krokami….. Dzięki pomocy naszych darczyńców dzieci zostały wyposażone w plecaki i przybory szkolne. Prawidłowe przygotowanie stanowi połowę sukcesu, by w rozpoczynający się rok wkroczyć z uśmiechem na twarzy ;)   Dziękujemy!

 

 

12 sierpnia 2013 R.

Na zaproszenie Fundacji przyjechali dziś do Warszawy na 10 dni wychowankowie Domu Dziecka w Darłowie. Czekały je tu liczne atrakcje. Łazienki Królewskie, Muzeum Powstania Warszawskiego, Pokaz fontann, ZOO, Centrum nauki  Kopernika, Stadion Narodowy i inne atrakcje robiły wrażenie… dzieci wyjechały zmęczone, ale szczęśliwe. Będziemy tęsknić !!

 

 

8 sierpnia  2013 R.

Fundacja dotarła dziś z pomocą do Oli i Wiktorii z Białej Rawskiej. Dziewczyna i jej córeczka otrzymały od nas sprzęt AGD, garnki i środki czystości… ale to wszystko tylko kropla w morzu potrzeb…

 

 

Wakacje

Dzięki pomocy naszych Darczyńców niemal wszystkie dzieci miały okazje przeżyć wakacyjną przygodę… niektóre z nich, niemal całe wakacje spędziły poznając piękne miejsca i zawierając nowe przyjaźnie :)

- Kilkudniowe przygotowania… pakowanie rzeczy niezbędnych… kompletowanie asortymentu…

Było to  zadanie nie łatwe i wymagało wielkiej organizacji i umiejętności przewidywania. Chłopacy z grupy trzeciej wraz z wychowawcami podjęli się jednak tego wyzwania  i wyruszyli na dwutygodniowy obóz wędrowny.

Będziemy trzymać kciuki by nie zabrakło im siły i determinacji, a ten wyjazd na długo pozostał w ich pamięci.

- Gosia z Leszkiem, wypoczywali na Węgrzech, przyjechali opaleni i szczęśliwi!

- Nasi najmłodsi podopieczni Bartek i Ola wyjechali na Podlasie, pływały statkiem, bawiły w wesołym miasteczku, płynęły szlakiem augustowskich jezior, katamaranem w głąb przepięknej Doliny Rospudy… te atrakcje nie były jednak najważniejsze, największą przyjemność sprawiły dzieciom zabawy na wsi, codzienne odwiedziny krówki i innych zwierząt hodowlanych, jedzenie owoców prosto z krzaczka i spacery po lesie pełnym niespodzianek :)

- Liczne wyjazdy nad morze i w góry pozwoliły wypocząć naszym wychowankom.

 

 

7 czerwca 2013 R.

Wśród wychowanków DDZ9 znaleźć można wielu gorących kibiców legii Warszawa…. Dzięki naszym darczyńcom czekała dziś na nich wspaniała niespodzianka! Otrzymali bowiem stroje sportowe Legii :) Radość była nie do opisania… a na kolejny mecz pojadą już na pewno w pełnym umundurowaniu :D

 

 

8 czerwca 2013 R.

Odlotowa sobota dla dzieciaków! Dzieci z Domu dziecka nr 9 zostały zaproszone na piknik lotniczy. Moc przewidzianych atrakcji i wspaniała organizacja sprawiły, że każdy znalazł coś dla siebie. Dziękujemy !

 

 

25 maja 2013 R.

Na terenie Domu Dziecka nr 9 w Warszawie odbył się coroczny piknik rodzinny.

Dla gości i wychowanków przygotowane zostały liczne atrakcje np:

- występ Orkiestry Reprezentacyjnej Policji;

- tresura psa policyjnego;

- sprzęt komisariat rzecznego policji;

- przejażdżki motocyklami;

- pokazy sztuk walki;

- pokazy taneczne (Egurrola Dance Studio; tancerze fundacji ”Twoja Pasja”)

- atrakcje sportowe; trampolina;

- konkurs z nagrodami;

- malowanie buziek;

- kiermasz prac plastycznych naszych wychowanków;

- stoiska z kwiatami i rozmaitościami;

- kawiarenka (kawa, herbata, ciastka, ciasta, lody);

- bigos, naleśniki, chleb ze smalcem;

Przez cały dzień towarzyszył nam przemiły i niezwykle profesjonalny DJ, który entuzjastycznie i z humorem zachęcał nas do wspólnej zabawy :) niektórych nawet porwał do tańca ;)

Dochód z pikniku przeznaczony będzie na organizację wypoczynku letniego wychowanków domu.

Dziękujemy wszystkim przybyłym za spędzenie z nami czasu, wspólną zabawę i pomoc finansową, dzięki której nasi wychowankowie będą mogli wyjechać na wakacje i dać się ponieść przygodzie :)

JESTEŚCIE WSPANIALI! Dziękujemy i zapraszamy za rok ;)

 

 

6 maja 2013 R.

Remont u Patrycji ruszył pełną parą ! To dopiero kropla w morzu, czeka ją jeszcze dużo pracy… ale dzięki pomocy naszych Darczyńców Patrycja jest już o krok bliżej by spełnić swoje marzenie ;) !!

 

 

Wesołych Rodzinnych Świąt Wielkanocnych

 

Z wizytą … <3

Wizyta Fundacji w Domu Dziecka w Darłowie. Dziękujemy za zaproszenie i gościnę mamy nadzieję, że prezenty się podobają… do zobaczenia.

 

 

Ferie 2013

Dzięki naszym Darczyńcom nasi podopieczni wypoczywali na Mazurach, w górach i na obozie taneczno-konnym <3 .. teraz czekamy lata ;-) )

 

 

Backstage

Z nagrań naszego Hymnu ;-)

źródło http://zyciegwiazd.onet.pl/349783,5,aneta-todorczuk-perchuc-charytatywnie,fotonews_detail.html

 

 

Nasz Hymn Fundacyjny

Z przyjemnością informujemy, że jest już w sieci do obejrzenia i posłuchania teledysk do piosenki – hymnu Fundacji Mamy Dzieci :)

http://www.youtube.com/watch?v=Zd38rOsRExM

 

 

Zima Zima… przygotowania do wyjazdu na ferie

Dzieciaki otrzymały dzisiaj dostawę ciepłych skarpet, rękawic i czapek. Pakowanie na wyjazdy feryjne uważamy za otwarte :)

 

 

Relacje z naszego spotkania w Teatrze Kamienica

Aktorzy pomagają dzieciom – część 1

Aktorzy pomagają dzieciom – część 2

Mamy Dzieci bez Mamy – czyli styczniowy Dzień Dziecka w Kamienicy

 

 

Dziękujemy, że jesteście z Nami

5 stycznia 2013 r. w Teatrze Kamienica odbyła się Charytatywna Impreza „Mamy Dzieci bez mamy… czyli styczniowy dzień dziecka w Kamienicy”. Powodzenie III edycji wydarzenia organizowanego przez Fundację Mamy Dzieci, za którą stoją Aneta Todorczuk-Perchuć i Agnieszka Chrzanowska, przerosła najśmielsze oczekiwania pomysłodawców.

 

W Teatrze Kamienica podczas pierwszej części imprezy pojawiły się ogromne ilości rodzin z dziećmi. W programie na widzów czekał szereg atrakcji: spektakl „Pchła Szachrajka” Teatru Polonia, występ taneczny zespołu „Focus”, Piotr Boruta – clown i mim wraz ze swoim kudłatym towarzyszem Czocherem, czyli „Czocher i jego Pan”, a także znane wszystkim dzieciom „Domisie”.

 

Bajki dzieciom czytały Magdalena Różczka oraz Ewa Ziętek. Część dzienną poprowadzili wspólnie z Anetą Todorczuk-Perchuć dwaj znakomici aktorzy – Łukasz Nowicki i Bartosz Kasprzykowski. Odbyły się też licytacje kolażu warszawskiego Katarzyny Osipowicz, fotografii Lidii Skuzy i kalendarza „Dżentelmeni” z autografami.

 

W części wieczornej wydarzenia, na scenie gościły gwiazdy filmu, teatru i sceny muzycznej i kabaretowej: Monika Dryl, Katarzyna Żak, Magda Smalara, Joanna Trzepiecińska, Emilia Komarnicka, Jakub Wieczorek, Sławek Zapała, Leszek Lichota, Artur Barciś, Cezary Żak, Kwartet Rampa, Jan Bzdawka, Piotr Polk, Rafał Rutkowski, Matylda Damięcka, Magda Kajrowicz, Paweł Domagała. Koncert galowy poprowadzili: Marcin Perchuć i Krzysztof Pluskota.

Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na finansowanie wyjazdów zimowych dzieciom z domów dziecka oraz pomoc byłym wychowankom domów dziecka w całej Polsce.

 

 

07.12.2012 R.

Mamy przyjemność ponownie zaprosić Państwa do Teatru Kamienica na:

 

„MAMY DZIECI BEZ MAMY” CZYLI STYCZNIOWY DZIEŃ DZIECKA W TEATRZE KAMIENICA
5 stycznia 2013r.
 

Część dzienna (godz.12-16)

godz. 12.00 „Pchła szachrajka” – spektakl gościnny Teatru Polonia – reż Krzysztof Kołasiuk
godz 13.00 występ taneczny młodzieżwego zespołu „Focus”
godz. 13.30 Czocher i jego Pan
godz. 13.45 bajki dzieciom czyta Magda Różczka
godz. 14.15 Domisie – występ specjalny
godz. 14.45 Czocher i jego Pan
godz. 15.00 licytacja fotografii Lidii Skuzy i kalendarza Gentelmani 2013 z autografami oraz kolażu warszawskiego Katarzyny Osipowicz
godz. 15.30 bajki dzieciom czyta Ewa Ziętek

 

Koncert Galowy godz. 19.30

Prowadzenie Marcin Perchuć i Krzysztof Pluskota
1. Magdalena Smalara
2. Monika Dryl
3. Leszek Lichota
4. Jan Bzdawka
5. Paweł Domagała – „Tolerancja”
6. Justyna Sieńczyłło
7. Rafał Rutkowski
8. Jakub Wieczorek
9. Sławek Zapał

10. Joanna Trzepiecińka
11. Artur Barciś
12. Cezary Żak
13. Katarzyna Żak
14. Krystyna Tkacz
15. Aneta Todorczuk-Perchuć
16. Piotr Polk
17. Emilia Komarnicka
18. Emilian Kamiński
19. Kwartet Rampa

Informacje o biletach na „Koncert Galowy z Gwiazdami”

 

Projekt plakatu: Maciej Szymanowicz
 

 

05.12.2012 R.
Silna fundacyjna ekipa dzielnie opowiadała o działalności Fundacji na wernisażu Dżentelmeni 2013 :)
5.12.2012 Wernisaż Zdjęć Kalendarza Dżentelmeni 2013
A oto pierwsze efekty:
„Dzień Dobry TVN”
„kobieta.wp.pl”

 

 

01.12.2012 R.
Aneta Todorczuk-Perchuć
„Z przyjemnością dzielę się z Państwem informacją, że Fundacja Mamy Dzieci dostała wsparcie od Oliwiera Janiaka, które pozwoli nam wziąć pod opiekę dzieci z domu dziecka w Darłowie i móc pomagać innym osobom niż tylko dzieci z Korotyńskiego:) Powolutku się rozrastamy:)
Dzięki Ani Inglot mamy pieniądze na teledysk Hymnu Fundacji, który realizujemy w przyszłym tygodniu, mamy pieniądze na wymarzone działania, wreszcie!!!!
A niedługo wklejam informacje o Styczniowym Dniu Dziecka w Teatrze Kamienica czyli trzeciej edycji „Mamy dzieci bez mamy” i kolejnym koncercie z gwiazdami w znowu zacnym towarzystwie!!!! Będzie 5 stycznia, caaaały długi dzień aż do wieczora, jak zwykle. Bądźcie z nami!”

 

 

01.12.2012 R.

Wczoraj dojechał kolejny transport do Ani – byłej wychowanki DDZ: lodówka, szafki kuchenne, drzwi, biurko. W sobotę meblowanie :)

 

 

28.11.2012 R.

Bardzo pilnie potrzebujemy znaleźć kolejną pralkę dla potrzebującego małżeństwa z 4-letnim chłopcem. (Była wychowanka Domu Dziecka). Pralka wylała…, wiążą z trudem koniec z końcem, może ktoś zmienia starą na nową i może podarować? Do tego potrzebne ciuchy dla chłopaka (każde) 4 lata 116/122, także zabawki uczące wymowy prostych słów, chłopak mało mówi, ale robi powoli postępy. I ciuchy dla rodziców: damskie M/L i męskie również M/L

 

 

24.11.2012 R.

Daruś otrzymał upragnioną MP3 :) ile radości :)

 

 

20.11.2012 R.

Właśnie przekazaliśmy naszym podopiecznym kolejną pralkę i lodówkę :) Dziękujemy Darczyńcom :)

 

 

11.11.2012 R.

Kalendarz Dżentelmeni (z Marcinem Perchuciem) wesprze działania naszej Fundacji. Bardzo dziękujemy wszystkim zaangażowanym w ten projekt, a szczególnie Olivierowi Janiakowi :)

 

 

30.10.2012 R.

Grupa dla młodzieży cudzoziemskiej w Domu Dziecka nr 9 ul. Korotyńskiego 13 zbiera męskie kurtki zimowe. Zachęcamy do przeglądu szafy :)

 

 

19.10.2012 R.

Jutro nasi podopieczni odwiedzą Warszawski Festiwal Filmowy :) Jesteśmy zaproszeni na pokaz filmu „Maszyna do robienia gwiazd”. Dla niektórych maluchów będzie to pierwsza wizyta w kinie, ale pewnie nie ostatnia :)

 

 

07.10.2012 R.

Pracowity weekend… wolontariusze Fundacji pomagali rodzinie naszych podopiecznych. Mnóstwo pracy, ale udało się, mieszkanie jak nowe :) Dziękujemy Andrzeju za Twój optymizm :)

 

 

05.10.2012 R.

Dzięki zaangażowaniu Pana Piotra, nasi podopieczni uczestniczą w warsztatach programowania :)

 

 

09.09.2012 R.

Dzisiaj Fundacja była na dziedzińcu Zamku Ujazdowskiego, dzięki uprzejmości Qchni Artystycznej i nie tylko… Dzieciaki miały niezłą frajdę, ponieważ można było zobaczyć małe pisklęta i kurki, napić się pysznych soków, degustować potrawy, kupić roślinki. Jak zawsze dużych i małych zaczarowała Pani Ania Seniuk. Wszystkim, którzy nas wsparli dziękujemy :)

 

 

04.09.2012 R.

Dwie nasze podopieczne zostały szczęsliwymi posiadaczkami suuuper rowerów :) Dzięki Panie Andrzeju :)

 

 

01.09.2012 R.

Dziękujemy pracownikom firmy AVON za piękne prezenty dla dziewczynek z Domu Dziecka nr 9 :)

 

 

10.08.2012 R.

Wspólnie z Hipermaketem Auchan Modlińska zapraszamy do udziału w akcji „Podziel się wyprawką”. Celem akcji jest zebranie artykułów szkolnych na wyprawki dla potrzebujących dzieci.
Zbiórka artykułów szkolnych odbędzie się w dniach:
- 10.08.12-12.08.12
- 17.08.12-19.08.12
- 24.08.12-26.08.12
- 31.08.12-02.09.12
- 07.09.12-09.09.12
na terenie Hipermarketu Auchan Modlińska mieszczącego się w Warszawie przy ul. Modlińskiej 8.
Z zebranych artykułów szkolnych i biurowych zostaną przygotowane wyprawki szkolne dla potrzebujących dzieci.
Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji :)

26.07.2012 R.

Wakacje w pełni… Na początku lipca grupa maluchów spędziła tydzień na obozie matematycznym w górach. Druga grupa bawiła się na obozie żeglarskim. Pozostali czekają jeszcze na swoje wyjazdy :)
Gorąco… może KTOŚ podarowałby naszym dzieciakom dmuchany basen??? Z góry dziękujemy!

 

 

31.05.2012 R.

Zapraszamy na Piknik Rodzinny w Domu Dziecka nr 9 ul. Korotyńskiego 13

W programie liczne atrakcje:
- występy artystyczne (m. in.: zespół Rampa, Adrianna Biedrzyńska, wujek Gienio z gitarą,)
- pokazy taneczne,
- pokaz tresury psów policyjnych,
- pokazy motocykli,
- patrol konny policji,
- prezentacja umiejętności strażaków,
- kiermasz prac plastycznych wychowanków,
- konkurs z nagrodami,
- plac zabaw dla dzieci, trampolina i inne atrakcje sportowe,
- grill, bigos, naleśniki, ciasta domowej roboty,
- lody, ciastka, kawiarenka z kawą, herbatą,
- inne atrakcje………

03.06.2012 (NIEDZIELA)
W GODZ. 11.00 – 16.00
DOM DZIECKA NR 9
UL. KOROTYŃSKIEGO 13

Dochód z pikniku przeznaczamy na organizację wypoczynku letniego wychowanków Domu

 

 

28.05.2012 R.

Kibice Legii Warszawa przekazali naszym podopiecznym mnóstwo fajnych różności…. również wsparli finansowo wyjazdy na kolonie letnie dla dzieci z Domu Dziecka nr 9 :) Wielkie dzięki :)

 

 

20.05.2012 R.

Wczoraj gościliśmy na pikniku w Szkole Podstawowej nr 70. Wychowankowie zachęcali do nabywania biletów do Piórkowa w ramach akcji „Kolorowe sny”…
Dzięki przychylności wielu osób pod wodzą pani Kasi Mantorskiej akcja powiodła się. Dzieciaki z Domu Dziecka otrzymały pościel :) Mamy nadzieję, że prezenty się spodobają i każde dziecko będzie miało tylko dobre i kolorowe sny :)
Wszystkim Darczyńcom biorącym udział w tej akcji bardzo dziękujemy :)

 

 

10.05.2012 R.

Od firmy Intar Tools otrzymaliśmy pachołki, dzięki którym dzieciaki z Domu Dziecka doskonalą technikę jazdy na rowerach i rolkach :)
Serdecznie dziękujemy i wiosennie pozdrawiamy Wszystkich :)

 

 

24.04.2012 R.

Miło nam poinformować, iż 16 kwietnia dzieci z Domu Dziecka nr 9 uczyły się gotować w „Szkole gotowania ” hotelu „Hilton”. Dzieci same przygotowały szereg potraw, oczywiście pod bacznym okiem zespołu kucharzy „Hiltona”. Nauka gotowania zakończona została w restauracji ucztą – skonsumowaniem efektów własnej pracy :)
Zapraszamy do galerii na naszej stronie.
Serdecznie dziękujemy hotelowi „Hilton” :)

 

 

07.04.2012 R.

 

 

 

03.04.2012 R.

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w Marcowym Dniu Dziecka i wsparli naszych podopiecznych :) Wieczorny koncert, dzięki Państwa udziałowi był wyjątkowy.
Dziękujemy również wszystkim artystom, sponsorom, wolontariuszom i wszystkim, którzy pomogli nam zorganizować drugą edycję imprezy z cyklu „Mamy Dzieci bez Mamy” :)
W Galerii umieściliśmy pierwsze zdjęcia, niebawem będą kolejne :)
Zapraszamy do Galerii :)

 

 

31.03.2012 R.

„Marcowy Dzień Dziecka w Teatrze Kamienica” już trwa! Za kilkanaście minut zaczynamy Wieczór Kabaretowy. Artur Andrus, Tomasz Jachimek…, Voiceband, Kabaretus Fraszka, Kacper Kuszewski, Katarzyna Dąbrowska, Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Monika Dryl i inni wspaniali artyści serdecznie zapraszają :)
Więcej informacji na Facebook`u!

 

 

20.03.2012 R.

Zapraszamy na „Marcowy Dzień Dziecka w Teatrze Kamienica” już 31 marca 2012! W programie między innymi spektakl „Taneczna Wyprawa” Ewy Szawłowskiej, występ młodzieżowego zespołu tanecznego „FOCUS”, pokaz sztuk magicznych Konrada Modzelewskiego.
Wieczorem zaś, o godzinie 19:00 zapraszamy na „Wieczór kabaretowy z piosenką”. To wyjątkowy wieczór, podczas którego będzie można podziwiać znakomitych wykonawców polskiej sceny kabaretowej. Bardzo rzadko zdarza się okazja, żeby podczas jednego wieczoru, na tej samej scenie można było podziwiać tak wspaniałych wykonawców: Artur Andrus, Tomasz Jachimek…, Voiceband, Kabaretus Fraszka, Kacper Kuszewski, Katarzyna Dąbrowska, Emilian Kamiński, Justyna Sieńczyłło, Monika Dryl i inni wspaniali artyści. To jedyna okazja, żeby rozerwać się w tak dobrym towarzystwie. Tym bardziej, że można przy tej okazji zrobić coś dobrego.
Całkowity dochód z imprezy Fundacji „Mamy dzieci” przeznaczony jest dla byłych wychowanków domów dziecka. Bilety-cegiełki kosztują 50 zł. Serdecznie zapraszamy!

 

 

13.02.2012 R.

Ferie w Zakopanem udały się wyśmienicie! Dzieciaki wróciły szczęśliwe z wyjazdu, w trakcie którego uczyły się jeździć na nartach i łyżwach, kibicowały naszym skoczkom na zawodach Pucharu Świata mężczyzn, poznawały smaki góralskiej kuchni, zwiedzały jaskinie…
W ich imieniu jeszcze raz dziękujemy za pomoc i Wasze wsparcie. Liczymy, że niedługo spotkamy się ponownie, na kolejnym koncercie :) .
A tymczasem zapraszamy do galerii :)

16.01.2012 R.

Właśnie dzisiaj, w pięknej, śnieżnej scenerii, wychowankowie Domu Dziecka nr 9 w Warszawie wyjechali na upragnione ferie zimowe. Jeszcze raz dziękujemy Wszystkim Darczyńcom, dzięki którym ten wyjazd mógł być zorganizowany. Mamy nadzieję, że dzieciaki odpoczną, pojeżdżą na nartach i wrócą w wyśmienitych humorach :)

 

 

10.01.2012 R.

Jedna z naszych podopiecznych wychowanek obchodziła właśnie 18-te urodziny. Dziękujemy za zaproszenie…, było bardzo słodko :) Ania otrzymała od Przyjaciela Fundacji oprócz serdecznych życzeń zaproszenie do Hotelu Hilton :) Aniu życzymy miłego pobytu:)

 

 

02.01.2012 R.

Rodzina Państwa Kuczyńskich jutro rano przenosi się do Ośrodka Interwencji Kryzysowej i tam będzie miała dach nad głową i wsparcie. Szukamy pracy ale już w większym spokoju. Pani Lidia Łukasik-Skuza to osoba o wielkim sercu i talencie do konkretnego i natychmiastowego działania, dziękujemy i cieszymy się bardzo! Będziemy Was informować o losach rodziny Państwa Kuczyńskich :) Stres minął :) Jutro pomagamy im przedostać się z Międzylesia do Pyr!

Pozdrawiamy, Aneta i Agnieszka

 

 

30.12.2011 R.

Z końcem 2011 roku przyszedł moment, w którym warto podsumować to, co udało nam się zrobić z Waszą pomocą , w zaledwie parę miesięcy od powstania Fundacji Mamy Dzieci…

 

Koncert charytatywny stworzył możliwość otwarcia Waszych i naszych serc na potrzeby dzieci. Dzięki Waszej hojności zebraliśmy wystarczające fundusze, aby wszyscy Wychowankowie Domu Dziecka nr 9 wyjechali na ferie zimowe :)

 

Dzięki Fundacji udało się znaleźć wielu ludzi dobrego serca, którzy wspomagają nas w naszych działaniach.

 

Przyjaciele Fundacji zadbali o nowy odkurzacz do Domu Dziecka, podarowali dzieciakom słodycze, soki, owoce, ubrania i środki czystości, za które z całego serca dziękujemy :) Nie zabrakło też rozrywek kulturalnych: zasponsorowano dzieciakom wyjście do kina, teatru, a także na tak uwielbiane frytki i hamburgery…

 

Bardzo nas cieszy, że zaglądacie na naszą stronę do zakładki Bank Marzeń, w której umieszczamy listy od byłych Wychowanków placówek. Potrzeby są ogromne, ale staramy się z Waszą pomocą krok po kroku je realizować.

 

Życzymy sobie, aby w 2012 Roku grono Przyjaciół Fundacji z każdym dniem się powiększało, pamiętajcie, że pomaganie innym przynosi wiele radości :)

 

Szczęśliwego Nowego 2012 Roku !!!
20.12.2011 R.


Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, w imieniu
Fundacji Mamy Dzieci,
pragniemy złożyć wszystkim serdeczne życzenia zdrowych,
wesołych i pogodnych Świąt, pogody ducha, wiele uśmiechu,
radości, i sukcesów w nadchodzącym Nowym Roku 2012.

Samym sobie zaś życzymy, by zapał i energia, z którymi podchodzimy do realizacji celów Fundacji, nigdy nas nie opuściły.

 

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku! :)

 

 

06.12.2011 R.

Kilka artykułów o Grudniowym Dniu Dziecka w Kamienicy:
Galeria w Świat Seriali
Artykuł w Świat Seriali
Artykuł w aleSeriale

 

 

05.12.2011 R.

Grudniowy Dzień Dziecka w Teatrze Kamienica już za nami… Niebawem udostępnimy materiały z tego szczególnego dnia, a tymczasem na gorąco, chcemy Wam wszystkim jeszcze raz bardzo gorąco podziękować za niewątpliwy sukces tej imprezy! Dziękujemy za tak liczne przybycie, pomoc, wsparcie darczyńców, pracę wolontariuszy, występy artystów!
Dzięki Waszej pomocy, zarówno wielu gości, jak i osób, które pracowały przy organizacji tej imprezy, wszystkie dzieci z Domu Dziecka przy Korotyńskiego pojadą na ferie zimowe! W ich imieniu – DZIĘKUJEMY!!!
A to dopiero początek naszej działalności. Następny koncert już w marcu!

 

 

01.12.2011 R.

Powstał Hymn Fundacji. Zostanie po raz pierwszy wykonany na finał Koncertu 4 grudnia. Zapraszamy :)

sł. Katarzyna Wasilewska
muz. Tomasz Krezymon

„Jutro
Świat się odmieni
Znajdziesz
Szczęście w kieszeni
będziesz
kimkolwiek zechcesz
teraz
zaśpiewaj z nami

Mamy dzieci, mamy dzieci
one naszym skarbem są
mamy dzieci, mamy dzieci
Podaj dzieciom swoją dłoń

Choć horyzont za chmurami
choć niepewny bywa los
My parasol ci podamy
Byś odnalazł drogę swą”

 

 

30.11.2011 R.

Miło nam poinformować, iż informacje o organizowanym przez naszą Fundację Grudniowym dniu dziecka w Kamienicy pojawiły się w portalach Świat Seriali, Plejada.pl oraz czasdzieci.pl
Artykuł w Świat Seriali
Artykuł w Plejada.pl
Artykuł w portalu czasdzieci.pl

 

 

13.11.2011 R.

Kilkoro dzieciaków z Domu Dziecka – podopiecznych Fundacji – bawiło się, dzięki uprzejmości Hotelu Hilton, na międzynarodowym turnieju tańca. W gościnnych progach hotelu powitała nas Pani Monika Mikulska. Młodzież przyglądała się rywalizacji najlepszych par tanecznych, które były oceniane przez międzynarodowe autorytety w dziedzinie tańca. Sceneria luksusowego hotelu i obcowanie z wieloma gwiazdami zrobiło na dzieciakach ogromne wrażenie .

 

 

06.11.2011 R.

Na zaproszenie Fundacji im. Grzegorza Dziedzica gościliśmy w Domu Dziecka nr 9 na imprezie „Wszyscy pieczemy dzieciom”. W czasie tego popołudnia, maluchom czytała Pani Aneta Todorczuk- Perchuć, było wspólne przygotowanie deserów z Panem Tomaszem Jakubiakiem i Panią Moniką Mrozowską. Zabawa trwała przy muzyce na żywo, a na koniec odbyła się prezentacja wspaniałych sałatek i deserów. Słodko, bardzo słodko… Dziękujemy :)

 

 

01.11.2011 R.


Projekt plakatu: Maciej Szymanowicz

© Fundacja Mamy Dzieci, KRS 0000397939, NIP 701-031-48-67, Nr konta: 34 1140 2017 0000 4302 1285 8503