Loki Wild Tiles
Release 15-01-2020
Loki Wild Tiles Screenshot
15-01-2020

Loki Wild Tiles

O Loki Wild Tiles

Podążaj za bogiem złośliwości, który ukształtuje Twoją fortunę, mając do dyspozycji więcej zwycięskich kombinacji niż jakakolwiek inna gra wyprodukowana przez 2by2 Gaming. Gniazdo wideo Loki Wild Tiles to norweska mitologiczna przygoda z ręcznie rysowanymi ikonami ustawionymi na stole z 5 bębnami, 5 rzędami i 40 stałymi liniami wypłat, gdzie możesz skorzystać z bonusu Clean Board, Free Spins i Loki Wilds. Wszystkie szczegóły znajdziesz po przeczytaniu recenzji szczeliny Loki Wild Tiles.

Loki Wild Tiles Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Aby aktywować tabelę wygranych, zawodnicy muszą dopasować 3, 4 lub 5 symboli w poziomie lub w pionie. Zwycięzcy są usuwani i można oczekiwać, że tylko symbole z wyższą oceną będą spadać, aby pomóc w tworzeniu nowych zwycięskich kombinacji.

Ilekroć 3 symbole pasują do siebie, symbol środkowy jest zastępowany przez Loki Wild, który może dodatkowo poprawić Twoje szanse poprzez ulepszenie linii wypłat lub zastąpienie dowolnego innego przedmiotu z potencjalnie płatnym ciągiem ikon.

To dalej prowadzi do funkcji bonusowej Loki Wild Tiles i masz usunąć wszystkie symbole z całej matrycy. Bonus Rozliczeniowy jest grą podstawową, za pomocą której możesz wziąć maksymalnie 27.222 monety.

Główny bohater gry ma jeszcze jedną rolę podczas dodatkowych obrotów, a do wyzwolenia i powtórnego wyzwolenia tej nagradzającej funkcji potrzeba 5 sztuk. Co ciekawe, pojedyncza gra bonusowa może trwać do 50 tur i początkowo otrzymasz partię 10.

Na koniec, porozmawiajmy o twojej strategii zakładów. Gra przyjmuje zakłady już od 0,40 aż do 40 monet na obrót i działa to zarówno w grach cashowych jak i w Loki Wild Tiles Free Play. Ten ostatni jest dobrym sposobem dla mniej doświadczonych graczy na zdobycie liny i nauczenie się jak wygrać główną nagrodę bez żadnych inwestycji.

Fakty o grze

data wydania 15-01-2020
Linie wypłat 40
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 27,222
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Aby uruchomić tryb Free Spins Loki Wild Tiles, spróbuj usunąć wszystkie symbole z kolumny, w której w tle wyświetlany jest wyraz „Bonus”. Ta funkcja zawiera nową rozgrywkę, inną grafikę i nowe płatności. Mianowicie, grupa 5 lub więcej zapałek daje wypłatę, podczas gdy możliwe jest zebranie więcej niż jednej grupy płatnych symboli. Możliwe jest również zdobycie wszystkich 25 kamieni zajętych przez tę samą ikonę i zgarnięcie Loki Wild Tiles Dużej wygranej w wysokości 15.000 monet.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach 2by2 Gry za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Loki Wild Tiles, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Loki Wild Tiles?

Rekomendacja dla slotu Loki Wild Tiles pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,04%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Loki Wild Tiles

Samouczek Loki Wild Tiles ma na celu przynieść więcej magii po Twojej stronie, więc możesz z nich korzystać i uzyskać przewagę startową w tej grze o tematyce fantasy z ciekawą rozgrywką i poważnym potencjałem wygrywania. Jako taki, tytuł polecany jest graczom na wszystkich poziomach zaawansowania nie tylko poszukującym większej chwały, ale również cieszącym się zastosowanymi rozwiązaniami wizualnymi i dźwiękowymi.

Kolejne nowe wydania 2 By 2 Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry