Kingdoms Rise Reign Of Ice
Release 02-12-2019
Kingdoms Rise Reign Of Ice Screenshot
02-12-2019

Kingdoms Rise Reign Of Ice

O Kingdoms Rise Reign Of Ice

Zabierając Cię do zamrożonego królestwa bogów, Kingdoms Rise Reign Of Ice video slot jest grą o tematyce fantastycznej produkowaną przez Playtech. Ciężko animowane i wypełnione nowoczesnymi, ręcznie rysowanymi postaciami, jest to nagradzający tytuł zbudowany na bazie 5 bębnów, 3 rzędów i 25 stałych linii płac. Gracze skorzystają z Nieograniczonych Odpowiedzi z Symbolem Zamrożonej Dzikiej Gwiazdy i 3 nagród jackpot - dowiedzą się, jak je wygrać po przeczytaniu recenzji slotu Kingdoms Rise Reign Of Ice.

Kingdoms Rise Reign Of Ice Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Regular Wild pojawia się tylko na bębnach 3, 4 i 5 i zastępuje wszystkie ikony oprócz Frozen Wild Hammer. Ten ostatni pojawia się tylko na szpuli 2 i może być wypuszczony z co najmniej 1 barbarzyńcą lub walkirią na ekranie. Co więcej, spowoduje to uruchomienie funkcji Kingdoms Rise Reign Of Ice Free Spins.

Teraz, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci szybciej zdobyć Kingdoms Rise Reign Of Ice Dużą wygraną: spróbuj utworzyć 4 kolejne zwycięskie kombinacje z co najmniej 1 Dzikim udziałem, a po drodze zwiększysz licznik mnożników. Początkowo zaczyna się od 1x, ale można włączyć Multiplikatory 2x, 3x i 5x w sposób, który właśnie opisaliśmy.

Innym sposobem na otrzymanie ogromnych nagród jest prowadzenie przez kolekcjonerskie tokeny. Z wystarczającą ich ilością na koncie, idź do sklepu z znakami handlowymi Kingdoms Rise i kup funkcje, które poprawią Twoje wrażenia z gry.

Podczas reakcji barbarzyńcy, wszystkie ikony barbarzyńców, które wylądowały na zestawie kołowrotków, zamarznieją i zostaną dodane do paska mocy. Im więcej Barbarian, tym wyższy mnożnik zaczynający się od 1x idący aż do 200x. Ponadto, każda nowa ikona barbarzyńcy resetuje licznik ponownego obracania do 3.

Po uruchomieniu Valkyrie Respin, wszystkie Valkyrie zamarznie i przyznają natychmiastową nagrodę. Jeśli uda Ci się wypełnić całą rolkę tymi ikonami, system nagrodzi 5x Multiplikator, podczas gdy każda nowa Valkyrie resetuje licznik respin do 3.

Fakty o grze

data wydania 02-12-2019
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 300,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Jeśli Kingdoms Rise Reign Of Ice Funkcje bonusowe nie wystarczą, aby zaspokoić Twoje ambicje, gra oferuje 3 rodzaje jackpotów: Daily Strike Jackpot to ograniczona czasowo oferta i płaci w terminie, podczas gdy Power Strike Jackpot to stała nagroda, którą możesz zdobyć w grze jako wydarzenie losowe. Wreszcie, Epic Jackpot jest progresywną nagrodą z puli zebranej z stawek wszystkich graczy związanych z tą grą.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Playtech za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Kingdoms Rise Reign Of Ice, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Kingdoms Rise Reign Of Ice?

Rekomendacja dla slotu Kingdoms Rise Reign Of Ice pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 96,26%, gdzie oficjalna informacja sugeruje wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Kingdoms Rise Reign Of Ice

Z wygrywającym potencjałem 300.000 kredytów w jednym obrocie, przyjmowanie Kingdoms Rise Reign Of Ice wskazówek za pewnik wygląda jak świetny pomysł, bez względu na to, czy jesteś nowicjuszem czy wysoko postawionym. Mitologia nordycka, jackpoty i nieograniczone obroty - kto mógłby prosić o więcej?

Kolejne nowe wydania Playtech
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry