Loco the Monkey
Release 15 dni temu
Loco the Monkey Screenshot
15 dni temu

Loco the Monkey

O Loco the Monkey

Bycie małpą to ciężka praca, a Quickspin zaprasza do przeżycia dnia w tym biznesie z gniazdem online Loco the Monkey. To przygoda w dżungli, gdzie Twój nowy ulubiony zwierzak korzysta z Wilds, Scatterters, More Monkey! Odpowiedzi, i więcej szaleństwa! Free Spins. Dowiedz się, jak wygrać z poradami zebranymi w recenzji slotu Loco the Monkey.

Loco the Monkey Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Od 0,25 do 100 monet na rękę, tutorial Loco the Monkey kije się do tradycyjnego sposobu doprowadzenia cię do stołu wypłat. Domyślnym zakładem jest 1 moneta na obrót, ale gracze zawsze mogą zastosować dowolną strategię licytacji dotyczącą wcześniej zdefiniowanych wartości, które uznają za odpowiednie dla danego przypadku.

Z niewielką pomocą narzędzi Quickspin Promote opatrzonych znakiem towarowym, można zobaczyć Loco the Monkey Big Win znacznie szybciej. Doświadczenie w grze More Totems!, High Five i innych zaletach, które zwiększają Twoje szanse na wygraną i zwiększają występowanie modyfikatorów.

Wildy są zatrudnione, aby pomóc Ci ukończyć linię płacową i mogą oznaczać dowolną inną pozycję, za wyjątkiem Scatter. Ustawienie 4-Dzikich lub nawet więcej podczas głównego kursu prowadzi do trybu bonusowego Loco the Monkey, który trwa tak długo, jak długo zbierasz nowe Dzikie.

Przez całą More Monkey! Funkcja Reakcja , wyzwalające Wilki pozostają na swoich pozycjach, podczas gdy bębny 2, 3, 4 i 5 znów będą się kręcić. Każdy kolejny Joker, który pojawi się podczas tej sekwencji, będzie również utrzymywany w nowo osiągniętej pozycji.

Fakty o grze

data wydania 12-01-2021
Linie wypłat 25
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 10,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Uderzyć w grupę 3 rozproszonych po całej dżungli rozproszonych rozproszeń, aby wyzwolić Loco the Monkey Free Spins. Małpi Szaleniec! Funkcja Free Spins pochodzi z 10 gier na koszt kasyna, podczas których wszystkie Wildy zostaną zablokowane. Ponadto, jeśli nowy Dziki symbol wyląduje na zablokowanym Dzikim, zablokowany symbol zostanie zaktualizowany do Multipleier Wild 1x. Maksymalnie 3x może być zastosowany do ulepszonych jokerów. Gdy pojawią się 3 nowe Scattersy w jednym obrocie, otrzymasz 5 dodatkowych gier. Pamiętaj, że Scattersy pojawiają się tylko na bębnach 1, 2 i 3 podczas gry Loco the Monkey Free Play.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Quickspin za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Loco the Monkey, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Loco the Monkey?

Gracze będą trzymać się zatwierdzonego współczynnika RTP, gdzie recenzja Loco the Monkey wyszła w sumie 96,15% (50,66% w grze podstawowej, 18,94% podczas bonusu i 26,55% w grach darmowych), zgodnie z oficjalnymi informacjami. Stopa zmienności jest średnia lub wysoka i nie zależy od Twojej strategii zakładów.

Końcowe pomysły na temat Loco the Monkey

Z tak zwanym Epickim Wygraniem 100x stawką, slot Loco the Monkey nie wydaje się być najbardziej hojną grą w historii. Wciąż jednak jest on połączeniem ładnej, komiksowej grafiki z możliwością ponownego uruchomienia darmowych obrotów, co powinno brzmieć na tyle dobrze, by skusić cię do rozpoczęcia gry i przeczytać historię zaczynającą się od „wielki ptak chwycił wszystkie banany z naszego biednego Loco…”.

Kolejne nowe wydania Quickspin
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry