Razor Shark
Release 2019
Razor Shark Screenshot
2019

Razor Shark

O Razor Shark

Razor Shark slot online z Push Gaming zabiera graczy na głębokie nurkowanie w oceanie. Będziesz pływał z rekinami i szukał złota podczas kręcenia kołowrotkami. Gra oferuje kilka wspaniałych grafik, szczególnie dla animowanego tła z ławicami przechodzących ryb. Aby dowiedzieć się więcej o grze, łącznie ze wszystkimi szczegółami dotyczącymi jej działania i bonusami, których można się spodziewać, przeczytaj naszą pełną recenzję Razor Shark dotyczącą slotów.

Razor Shark Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Razor Shark jest grą o dużej zmienności z dużą ilością funkcji bonusowych. Zanim zaczniesz, wybierz swój zakład od 0,10 € do 100 €. Gra wykorzystuje siatkę 5×4 z pięcioma bębnami i czterema rzędami oraz dwudziestoma różnymi liniami płatniczymi.

Podczas nurkowania wśród rafy koralowej, będziesz szukał różnych symboli, w tym sprzętu do nurkowania i rekinów. Niżej płatne symbole to maska nurkowa, zbiornik, płetwy i kamera nurkowa. Następnie są wyższe symbole płatne, cztery różne kolory rekinów. Najwyżej płacącym symbolem regularnym jest rekin pomarańczowy, który daje 25x stawkę za linię pięciu.

Poza zwykłymi symbolami płatniczymi, w grze znajdują się również symbole bonusowe Razor Shark, jak np. symbole wild i free spins. Jokery występują w postaci przerażającego, wyglądającego jak wielki biały rekin. Jokery nie tylko zastępują inne symbole, ale także wypłacają się, jeżeli wylądujesz na jednej linii z nich. Pięć na jednej linii daje ci duże 50x stawkę.

Główną funkcją bonusową w slocie wideo Razor Shark są bębny z tajemnicą. Przez cały czas gry, ułożone w stosy symbole wodorostów mogą wylądować w dowolnym miejscu na bębnach. Na końcu obrotu, symbole albo przesuwają się w górę lub w dół o jedną pozycję, zanim ujawnią symbol Tajemnica. Symbolem mystery może być albo jeden z symboli płatniczych w grze, albo złoty rekin. Wszystkie symbole mystery są zawsze tego samego typu, ale każdy spin przesunie się o jedną pozycję i zmieni się. Symbol złotego rekina może przekształcić się w rozproszone lub multiplikatory monet, które mogą dać wartość multiplikatora od 1x do 2500x.

Wylądowanie trzech rozproszeń w dowolnym miejscu na kołowrotkach spowoduje odblokowanie wolnych obrotów Razor Shark. Tutaj nie dostaniesz określonej ilości obrotów. Zamiast tego, tajemnicze wodorosty zajmą dwa i cztery bębny, a twoje swobodne obroty zakończą się, gdy wodorosty opuszczą siatkę. Każde dotknięcie wodorostu zwiększy twój mnożnik, a więcej tajemniczych wodorostów może pojawić się również podczas rundy darmowych obrotów. Ta runda bonusowa może potencjalnie odblokować ogromny maksymalny jackpot 50000x Twojej stawki i dać Ci szansę na dużą wygraną.

Fakty o grze

data wydania 2019
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

W tym slocie znajdują się bonusy, takie jak darmowe obroty, dziki, multiplikatory i tajemnicze bębny. Podczas darmowych obrotów, tajemnicze bębny są dodawane automatycznie, a multiplikatory zwiększają się za każdym razem, gdy bęben się porusza.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Push Gaming zawierał graczy mobilnych podczas tworzenia gry. Możesz korzystać z Razor Shark na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Razor Shark?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 96,7%. Zmienność jest oceniana jako wysoka.

Końcowe pomysły na temat Razor Shark

To wspaniale wyglądająca gra, w którą również można się świetnie bawić. Razor Shark posiada wiele bonusowych funkcji, które czają się w głębi, a funkcja tajemniczych kołowrotków sprawiała wiele radości. Gorąco polecamy tę grę, ale jeśli nie jesteś pewien, zawsze możesz przetestować darmowe demo.

Kolejne nowe wydania Push Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry