Who Wants to be a Millionaire Megaways
Release 14-11-2018
Who Wants to be a Millionaire Megaways Screenshot
14-11-2018

Who Wants to be a Millionaire Megaways

O Who Wants to be a Millionaire Megaways

The Who Wants to Be a Millionaire Megaways online slot to markowa gra od deweloperów Big Time Gaming. Oparta na bardzo popularnym telewizyjnym programie Who Wants to Be a Millionaire (Kto chce zostać milionerem), gra daje graczom tysiące sposobów na wygranie dużych nagród, w tym maksymalny jackpot 50.000x Twoja stawka. Jak można się było domyślić po nazwie, to maksymalnie 1 milion euro, jeśli grasz z najwyższymi stawkami. Możesz dowiedzieć się tych wszystkich szczegółów i więcej w naszej pełnej recenzji Who Wants to Be a Millionaire Megaways slot review.

Who Wants to be a Millionaire Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Who Wants to Be a Millionaire Megaways jest zgodna z formatem Megaways. Jeśli nie jesteś jeszcze zaznajomiony z tym typem gry, siatka zawiera sześć bębnów, pięć pionowych i jeden poziomy. Jest też od dwóch do siedmiu rzędów, z symbolami losowo rosnącymi lub zmniejszającymi się, aby zająć miejsce. Gry Megaways mają 117.649 linii płatnych.

Symbole w grze wahają się od niższych kart płatniczych od A-9 do wyższych perełek płatniczych. Aby wygrać, należy dopasować co najmniej trzy symbole po jednej linii. Jedynym wyjątkiem jest fioletowy klejnot, najwyżej płacący symbol w grze, który do zwycięstwa potrzebuje tylko dwóch lub więcej symboli. Jeśli wylądujesz sześć purpurowych perełek w zwycięskiej kombinacji, otrzymasz 50x swoją stawkę.

Ponieważ jest to gra Megaways, każda wygrana, którą wylądujesz, spowoduje uruchomienie funkcji lawinowej. Symbole, które stanowiły część twojej wygranej, eksplodują i znikają z kołowrotków, pozwalając nowym symbolom spaść w ich miejsce. Poziomy kołowrotek na dole pomoże Ci uformować wygraną, dodając dodatkowy symbol do kołowrotka, który znajduje się poniżej.

Slot wideo Who Wants to Be a Millionaire Megaways zawiera również symbole wild i scatter bonusu. Wildy zastąpią inne symbole w grze. Jokery mają postać logo show. Wylądowanie trzech z nich w dowolnym miejscu na bębnach odblokuje osiem darmowych spinów Who Wants to Be a Millionaire Megaways. Możesz również zwiększyć liczbę darmowych obrotów do maksymalnie pięćdziesięciu, grając w grę w stylu gameshow.

Podczas rundy kręci się bonus Who Wants to Be a Millionaire Megaways, każda wygrana w reakcji łańcuchowej zwiększa mnożnik. Ten mnożnik może wzrastać w nieskończoność, dając Ci szansę na dużą wygraną. Możesz również zarobić więcej darmowych spinów podczas tej rundy poprzez pojawienie się trzech lub więcej rozproszeń na poziomym bębnie.

Fakty o grze

data wydania 14-11-2018
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 50,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra posiada ogromną liczbę linii wypłat, kołowrotków lawinowych, dzikich i rozrzuconych. Podczas darmowych obrotów, bonus mnożnikowy, który jest zwiększany z każdą wygraną reakcji łańcuchowej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Big Time Gaming opracował grę, w którą można grać na wszystkich urządzeniach. Możesz załadować grę bez żadnych problemów na telefony komórkowe, tablety i komputery PC.

Jaki jest czynnik RTP w Who Wants to Be a Millionaire Megaways?

Stawka RTP w grze wynosi 96,2%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Who Wants to be a Millionaire Megaways

Gry Megaways to świetna zabawa, a Who Wants to Be a Millionaire Megaways nie jest wyjątkiem. Jest to bardzo lotna gra z dużym potencjałem do zdobycia ogromnych nagród, jeśli dojdziesz do rundy bonusowej Free Spins. Ta lotność i potencjał jackpotowy sprawiają, że jest to bardzo ekscytująca gra, szczególnie jeśli jesteś fanem formatu Megaways.

Kolejne nowe wydania Big Time Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry