9k Yeti
Release 14-11-2019
9k Yeti Screenshot
14-11-2019

9k Yeti

O 9k Yeti

Zimą przy drzwiach, nadszedł właściwy czas, aby wspiąć się na Mount Everest i doświadczyć 9k Yeti video slot, epickiej przygody opracowanej przez 4ThePlayer i Yggdrasil. Szukając śladów bałwana w całej bazie z 6 kołowrotkami i 4 rzędami, znajdziesz do 4096 sposobów na zdobycie dużego, górskiego zwycięstwa w wysokości ponad 9000x Twojej stawki. Do 880 Free Spins, unikalna funkcja Snow Storm i ekskluzywny tryb Big Reel Portrait czekają na odkrycie w recenzji slotu 9k Yeti.

9k Yeti Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Łącząc wspinaczkową przygodę z nieuchwytnym mitem, gra zabiera Cię w magiczną podróż, w której nikt nie wie, co jest za pierwszą skałą. Zarówno przerażająca, jak i szanowana, gra wykorzystuje fotorealistyczne podejście, aby podkreślić najważniejsze cechy.

Jest to możliwe niezależnie od tego, czy grasz dla zabawy czy na prawdziwe pieniądze. Mimo to, 9k Yeti Free Play oblicza wszystkie wygrane w kredytach demo, nawet jeśli otrzymasz mnóstwo do pracy nad strategią zakładów i nauczysz się, jak wygrać bez płatności z góry.

Tablica wypłat łączy Symbole Królewskie z ikonami tematycznymi, których ta ostatnia ma wyższy rating wypłat. Mianowicie, folklorystyczny małpopodobny Yeti służy jako najlepiej wyceniony, obiecujący 8,8x stawka, gdy 6 tego rodzaju ziemi na aktywnej linii wypłat.

Gdy 3, 4, 5 lub 6 Scatterów pojawi się w dowolnym miejscu w widoku, otrzymasz odpowiednio 8, 15, 40 lub 88 9k Yeti Free Spins. Zgodnie z tym samym zestawem reguł, funkcja ta jest ponownie uruchamiana i otrzymasz do 50 dodatkowych obrotów w partii do maksymalnie 880 darmowych gier.

Zanim cokolwiek się stanie, powinieneś ustawić stawki i postawić zakłady pomiędzy 0.10 a 25.00 kredytów na rundę.

Fakty o grze

data wydania 14-11-2019
Linie wypłat 4096
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 9,012
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Podczas dodatkowych obrotów możesz również skorzystać z programu 9k Yeti Bonus. Zobacz ikonę Yeti oraz Dziki wylądował na kołowrotku, aby aktywować funkcję Śnieżnej Burzy, w której początkowo stracisz obroty. Mimo to, burza przemieści ścieżkę i przemieści wszystkie istniejące symbole, aby stworzyć gwarantowaną kombinację zwycięstwa. W ten sposób, dla najszczęśliwszych zwycięzców, przegrany obrót zamienia się w 9k Yeti duże zwycięstwo.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku .apk dla gry 9k Yeti. Ponadto, grając na urządzeniu podręcznym, można korzystać z trybu Portret Wielkiego Bębna z kołowrotkami ułożonymi jeden na drugim. Ujmując to w ten sposób, stworzą one wciągające doświadczenie i przybliżą Cię o krok do nowej ery gier.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący 9k Yeti?

9k Yeti recenzja trzyma się współczynnika RTP wynoszącego 97,00%, podczas gdy oficjalne informacje podają, że jest to tytuł o dużej zmienności.

Końcowe pomysły na temat 9k Yeti

Technicznie kompetentny i z więcej niż kilkoma obrotami można grać za darmo, gra ma na celu przygodowe osoby gotowe i chętne do inwestowania więcej, aby zbierać nagrody co jakiś czas. Biorąc wszystko pod uwagę, jest również jasne, że 9k Yeti slot jest zalecany dla graczy mobilnych.

Kolejne nowe wydania 4ThePlayer
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry