123 Boom!
Release 9 dni temu
123 Boom! Screenshot
9 dni temu

123 Boom!

O 123 Boom!

Wypłyń na pełne morze w tym pirackim wydaniu z 4ThePlayer, 123 Boom! slot online oferuje mnóstwo ekscytującej akcji i kilka unikalnych funkcji. Szukając ukrytego skarbu, natkniesz się na wiele niespodzianek i wielkich wygranych, wszystkie szczegóły znajdziesz w naszej recenzji slotu 123 Boom!.

123 Boom! Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gniazdo wideo 123 Boom! jest ustawione w pięciobębnowym, czterorzędowym układzie i zawiera 1024 sposoby na wygraną. Jednakże, układ nie jest taki prosty, gracze mogą zdecydować się na obracanie bębnów, obracając telefon lub naciskając przycisk trybu spin. Ta funkcja, znana jako suwak slotu, prezentuje graczom nowy sposób doświadczania gry.
Zanim jednak zaczniesz grać, będziesz chciał wybrać swój zakład na jeden obrót. Opcje wahają się od zaledwie 0,10 euro do maksymalnej wysokości zakładu 50 euro. Następnie proste trafienie spin lub wybierz funkcję autoplay, aby rozpocząć. W trakcie gry będziesz próbował dopasować trzy lub więcej symboli na sąsiednich bębnach, aby wylądować zwycięstwo.
Tabela wygranych w grze 123 Boom! składa się z różnych symboli, które pasują do motywu pirata. Są to koła okrętowe, teleskopy, mapy skarbów, flagi jolly roger, kordelasy, pistolety, złote monety i skrzynie ze skarbami. Istnieją również dwie pirackie postacie, z kapitanem pirackim reprezentującym największą wygraną w grze do 20x Twojej stawki.
Każda wygrana, którą wylądujesz w tej grze powoduje eksplozję, niszcząc zwycięskie symbole i pozwalając nowym symbolom zająć ich miejsce. Ta funkcja może szybko doprowadzić do dużej reakcji łańcuchowej, w miarę tworzenia się nowych zwycięskich kombinacji.
Istnieją również dwa oddzielne symbole bonusowe 123 Boom!, na które należy zwracać uwagę podczas gry. Pierwszym z nich jest joker kuli armatniej. Symbol ten zastępuje każdy inny zwykły symbol, pomagając w tworzeniu zwycięskich linii. Jeśli nie może uformować wygranej, będzie przesuwać się w dół bębna, niszcząc wszelkie symbole, aż do momentu, gdy będzie można uformować wygraną.
Istnieje również mechanizm rozpraszania armaty, który nie odblokowuje wolnych obrotów 123 Boom!, ale aktywuje specjalną funkcję bonusową, gdy wylądujesz trzy lub więcej na jednym obrocie. Funkcja bonusowa polega na tym, że każde działo wystrzeliwuje na bębny eksplodującą dziczyznę, która przemieszcza się w dół po bębnach, niszcząc wszelkie symbole i pomagając w tworzeniu wygranych. Ta runda bonusowa posiada również mnożnik wygranej, który zaczyna się od 2x i rośnie z każdą wygraną wybuchową.

Fakty o grze

data wydania 18-11-2022
Linie wypłat 1024
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 736,350
Darmowe obroty no

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

123 Boom! zawiera wild, scatters, kaskadowe wygrane i rundę bonusową. Podczas rundy bonusowej stosowany jest rosnący mnożnik wygranych.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, gra została zoptymalizowana do gry mobilnej z funkcją suwaka szczelinowego aktywowaną od momentu obrócenia urządzenia.

Jaki jest współczynnik RTP z 123 Boom!?

Stawka RTP w grze wynosi 96,4%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat 123 Boom!

123 Boom! to fantastyczna gra, która wprowadza wiele wspaniałych funkcji do graczy. Tryb suwaka slotu jest unikalny i zapewnia ekscytującą zmianę w stosunku do standardowego podejścia wielu slotów. Dzięki rundom bonusowym plus maksymalny jackpot w wysokości 14 727x twoja stawka, z pewnością jest wiele do zrobienia. Wypróbuj darmowe demo, aby zobaczyć, co myślisz.

Kolejne nowe wydania 4ThePlayer
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier