Book of Dead
Release 14-01-2014
Book of Dead Screenshot
14-01-2014

Book of Dead

O Book of Dead

Słynny odkrywca powrócił na właściwą drogę! Play'n Go ustawił swoich najnowszych poszukiwaczy przygód w Rich Wilde i video-slocie Book of Dead i wyposażył grę w Scatterters, Wilds, i re-triggerable Free Spins. Dowiedz się, jak je wygrać w recenzji Rich Wilde'a i slocie Book of Dead.

Book of Dead Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Ustawiona w scenerii wypełnionej skarbami świątyni, jest to prosta gra, która wykorzystuje tradycyjny zestaw zasad. Innymi słowy, będziesz potrzebował kombinacji 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli, aby aktywować tabelę wygranych.

Zanim kołowrotki zaczną się kręcić, gracze muszą ustawić wartość monety na podstawie stawek w określonym wcześniej zakresie. Zarówno gry cashowe, jak i Rich Wilde i Book of Dead Free Play pozwalają na postawienie od 0,01 do 100 monet w nominałach od 0,01 do 2,00.

Scatter jest również Dzikim i możesz go użyć do zastąpienia wszystkich symboli, ulepszenia linii wypłat oraz odebrania Rich Wilde’a i Book of Dead Dużej wygranej 5.000 monet za 5 meczów. Kombinacje 2, 3 i 4 dają odpowiednio 10, 100 i 1.000 monet.

Motywy symboli bóstw Starożytnego Egiptu i Rich Wilde’a są drugim co do wielkości wyborem, gdzie szczęśliwi zwycięzcy mogą wziąć od 5 do 5.000 monet za kombinacje od 2 do 5 zapałek, podczas gdy Symbole Królewskie mają niższą ocenę wypłat i oferują od 5 do 150 monet za 3 do 5 danego rodzaju.

Jako wstęp do kursu Rich Wilde i kursu Bonusowego Book of Dead, zwykły symbol zostanie zamieniony w Specjalny Symbol Rozszerzający i pozostanie jego rolą przez cały czas trwania sekwencji.

Po wypłaceniu wszystkich regularnych kombinacji wygranych, ten specjalny symbol może rozszerzyć się i objąć cały odpowiadający mu kołowrotek oraz przyznać dodatkowe nagrody. Należy pamiętać, że symbole rozszerzające mogą być umieszczone praktycznie w dowolnym miejscu zestawu kołowrotka.

Fakty o grze

data wydania 14-01-2014
Linie wypłat 10
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Aby aktywować funkcję Rich Wilde i Book of Dead Free Spins, gracze muszą zebrać 3 lub więcej scatter’ów. Zgodnie z tym samym zestawem zasad możliwe jest ponowne uruchomienie tego trybu. Co więcej, funkcja Scatter Pays umożliwia zebranie 2, 20 i 200 monet za 3, 4 lub 5 sztuk.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na mobilnych stronach Play’n Go. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla Rich Wilde i gry Book of Dead, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Book of Dead?

Recension dla Rich Wilde i slotu Book of Dead pozostaje blisko domyślnego współczynnika RTP 84.18% aż do 96.21%, w zależności od poziomu zakładu, gdzie oficjalne informacje wskazują na bardzo wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Book of Dead

Z maksymalną ekspozycją 500.000 monet i gadżety, które napotkałeś w Rich Wilde i samouczku Book of Dead, gra powinna odpowiadać najszerszej publiczności. Nowicjusze będą mieli szansę zagrać za darmo w więcej niż kilka gier, podczas gdy high rollerzy mogą ostatecznie wybrać zmieniającą życie nagrodę jackpota, grając w wiecznie zielonym środowisku gry.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry