Book of Oz
Release 06-01-2020
Book of Oz Screenshot
06-01-2020

Book of Oz

O Book of Oz

Odkryj zaczarowane bogactwa w magicznej krainie, grając w slocie online Book of Oz i wygraj do 5000x swoją stawkę za pomocą trików zaprojektowanych przez Triple Edge Studios. Jest to maszyna o temacie steampunkowym z 10 liniami na bazie 5x3, na której gracze mogą korzystać z Wild Scatterters, Free Spins, Expanding Symbols oraz unikalnej funkcji Reel Spin. Wszystkie szczegóły znajdziesz po przeczytaniu recenzji szczeliny Book of Oz.

Book of Oz Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

W krainie Oz, magia zaczyna się za każdym razem, gdy 2 lub więcej pasujących symboli zajmuje aktywną linię wypłat, zakładając, że są one umieszczone na sąsiednich bębnach. Ta prosta zasada jest również stosowana w grze Book of Oz Free Play, gdzie wszystkie wygrane są wyświetlane jako kredyty demo. Możesz skorzystać z tego trybu, aby dowiedzieć się, jak wygrać i rozwinąć swoją strategię zakładów.

Aby pomóc Ci w osiągnięciu tego celu, gra pozwoliła Wildom zastąpić wszystkie symbole. Możesz również użyć ich do aktywacji funkcji Bonusu Book of Oz, ponieważ mogą one również działać jako Scatterters. Dzięki trybowi Scatter Pays, 3, 4 lub 5 Wild Scatterters płacą 1, 10 lub 100 monet.

Na końcu każdego bazowego spinu, gracze mogą wybrać Reakcja na kołowrotek tyle razy, ile chcą, aby aktywować tabelę wygranych. Pamiętaj, że ta funkcja wiąże się z dodatkowymi kosztami i możesz w tym samym czasie założyć tylko jeden kołowrotek.

Jeśli chodzi o symbole i ich wypłatę, Kreator i inne ikony tematyczne wymagają tylko 2 meczów, aby rozpocząć wypłatę. Na przykład, zbierz od 2 do 5 czarodziejów, aby wziąć od 0,50 do 250 monet, podczas gdy magiczne eliksiry płacą od 0,25 do 100 monet.

Gry z tradycyjnymi lokalami zawsze są z symbolami królewskimi, nawet jeśli wiążą się z nagrodami za komfort. To samo dotyczy tego, który wykorzystuje tablicę od 10s do asów i płaci od 0,25 do 7,50 monet za 3 do 5 rodzaju.

Fakty o grze

data wydania 06-01-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3, 4 lub 5 rozproszeń, a otrzymasz odpowiednio 10, 12 lub 25 darmowych spinów Book of Oz. Zanim kołowrotki zaczną kręcić, zostanie przypisany Specjalny Symbol Rozszerzający, który pokryje cały kołowrotek i zapłaci, gdy pasujące ikony wylądują w dowolnym miejscu na linii. Zgodnie z tym samym zestawem zasad, możesz ponownie uruchomić tę funkcję i miejmy nadzieję, że uzyskasz Book of Oz Dużą wygraną w wysokości 5000x zainwestowanych pieniędzy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Triple Edge Studios za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Book of Oz, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Book of Oz?

Recension for the Book of Oz slot will be updated with the RTP factor as soon as we get the official info. Wszystko, co zostało przedstawione w tutorialu Book of Oz implikuje tytuł o niskiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Book of Oz

Gra posiada wysokopłatne symbole rozszerzania i szansę na osiągnięcie niemalże zwycięstwa poprzez obracanie poszczególnych kołowrotków, ma to wszystko, co jest potrzebne, aby zatrzymać Cię na chwilę, nawet jeśli możemy znaleźć lepiej płatne transakcje za rogiem.

Kolejne nowe wydania Triple Edge Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry