Ice Wolf
Release 05-11-2019
Ice Wolf Screenshot
05-11-2019

Ice Wolf

O Ice Wolf

Po przygodzie z klanem Wikingów czczących potężnego władcę zamarzniętych gór, Ice Wolf slot online to 7-rzędowa 3-rzędowa maszyna produkowana przez ELK Studios. Respins, Wolfpack, Ice Wolf Reels i różne kombinacje zakładów są na szczycie góry lodowej, podczas gdy przegląd Ice Wolf slotów ujawni wszystko, co jest trzymane pod powierzchnią.

Ice Wolf Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

W przypadku kołowrotków Ice Wolf oznacza to, że ustawienie jest podzielone na część górną, środkową i dolną. Pierwsze dwa z nich zostaną aktywowane dopiero po usunięciu lodu, co jest spowodowane przez wygrywające symbole.

Będziesz zadowolony, gdy zobaczysz „Dzikiego”, ponieważ uruchomi on plecak Wolfpack, który oczyści cały lód znajdujący się na danej kolumnie. Ponadto opuści Szlak Dzikich, przyznając 1 Respin.

Na każdym obrocie, wszystkie górne kołowrotki obracają się pojedynczo aż do zatrzymania i wskazują różne wartości mnożnika, w tym 2x, 3x, 5x, 10x i 50x, stojąc razem z symbolami Ice Wolf Bonus +1.

Podczas grania w grę podstawową, będziesz miał do 729 sposobów na wygraną. Z drugiej strony, możliwe jest dodanie 2 dodatkowych sekcji: środkowa część 6×3 i górna część 6×1 w celu zwiększenia układu do łącznie 7 wierszy i 74.088 sposobów zarabiania.

Dzięki funkcji strategii zakładów oznaczonej znakiem towarowym dostawcy, gracze o różnych poziomach doświadczenia mogą dostosować sposób działania slotu Ice Wolf do różnych wyników. Użyj selektora poziomu zakładów i wybierz pomiędzy optymalizatorem, niwelatorem, skoczkiem i pobudzaczem.

Istnieje 12 poziomów zakładów, na których każdy zakład kosztuje 100 monet, a tabela wypłat aktywuje się za każdym razem, gdy tworzysz zwycięską kombinację, używając 3 meczów umieszczonych na sąsiednich bębnach z lewej strony. Należy pamiętać, że spowoduje to uruchomienie trybu Respin i usunięcie lodu w górę.

Ten sam zestaw zasad jest stosowany w trybie Ice Wolf Free Play, który stanowi doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą się nauczyć jak wygrywać i używać kredytów demo zamiast prawdziwych pieniędzy. To powiedziawszy, zawsze możesz grać dla zabawy.

Teraz, niezależnie od strategii, całkowita wartość zakładu waha się od 0,20 do 100 kredytów. Podczas gry na maksymalnym możliwym poziomie, 6 Złotych Wilków przyznaje Ice Wolf duże wygrane 500 kredytów, podczas gdy ikony tematyczne o niższym ratingu wypłaty mogą przynieść do 400 kredytów.

Fakty o grze

data wydania 05-11-2019
Linie wypłat 74088
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Kiedy symbol +1 zostanie uwolniony z lodu i wyląduje na zestawie kołowrotka, gracze otrzymają dodatkowy obrót, co oznacza, że liczba Ice Wolf Free Spins zależy wyłącznie od Twojego szczęścia.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach ELK Studios za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku .apk dla gry Ice Wolf.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Ice Wolf?

Jest to tytuł o średniej lub wysokiej zmienności, ponieważ oficjalna informacja RTP zatwierdzona w samouczku Ice Wolf wynosi 96,10%.

Końcowe pomysły na temat Ice Wolf

Podsumowując, tytuł ten ma ciekawą rozgrywkę, która sprawia, że wszystko jest trochę trudniejsze niż się spodziewano, dlatego też wskazówki Ice Wolf na pewno spełnią swoje zadanie. Nawet jeśli jackpot nie jest przekonywujący, sugerujemy, abyś spróbował tego tytułu.

Kolejne nowe wydania Elk Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry