The Wolf’s Bane
Release 28-10-2019
The Wolf’s Bane Screenshot
28-10-2019

The Wolf’s Bane

O The Wolf’s Bane

Osadzony w XVIII-wiecznej wiosce prześladowanej przez stado głodnych i spragnionych krwi wilkołaków, The Wolf’s Bane video slot to 5-bębniak z 3 rzędami i 10 liniami wypłat. NetEnt's dark horror-temed gra oferuje 4 różne Wilds, Scatters, Free Spins i Bonus Pick and Click mode. The Wolf’s Bane Przegląd slotów powie Ci więcej o statycznym jackpocie 5.000 i wszystkich innych nagrodzeniowych funkcjach czających się za rogiem, więc przeczytaj więcej.

The Wolf’s Bane Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Pod pełnią księżyca, jest to rozrywkowa gra mająca na celu przyciągnięcie graczy na wszystkich poziomach doświadczenia, zakładając, że nie boją się wilczyc. Oczywiście, możesz grać dla zabawy, wszystko zależy od ciebie.

The Wolf’s Bane Tryb darmowej gry, jeśli jest dostępny, daje mnóstwo kredytów demo i umożliwia stawianie takich samych kombinacji zakładów jak w trybie na prawdziwe pieniądze. Nowicjusze mogą skorzystać z tej funkcji i nauczyć się wygrywać.

Mówiąc o strategii zakładów, którą chciałbyś zastosować, powiedzmy, że istnieją różne nominały monet od 0,01 do 10,00, co umożliwia obstawianie od 0,10 do 100 kredytów na rundę na poziomie 1 zakładu i 10 linii zakładów.

Odcinek bonusowy rozpoczyna się, gdy otrzymasz 3 symbole bonusowe, wyglądające jak dzielny łowca wilkołaków stojący na szpulach 1, 3 i 5. Jest to klasyczna gra typu Wybierz i kliknij, w której masz 3 szanse na ujawnienie pojedynczej nagrody pieniężnej w wysokości od 5x do 50x Twojej stawki.

Podczas gry głównej, możesz używać zwykłych Wilds, aby poprawić linię wypłat i zastąpić dowolne symbole wypłat. The Wolf’s Bane Big Win, w rzeczywistości, jest uruchamiany, gdy 5 Wilds pojawia się na aktywnej linii wypłat przyznającej 5.000 monet. Za 3 i 4 Wilds szczęśliwi zwycięzcy zgłoszą 800 i 250 monet.

We wszystkich innych przypadkach, tabela wypłat sprzyja dzikim cechom i otrzymasz ten sam wynik, gdy tylko pojawią się 3 do 5 dzikich rozszerzeń, dzikich zwielokrotnic x2 lub dzikich rozprzestrzeniających się. Naturalnie, zobaczysz je rozszerzone na szpulach, mnożąc wynik lub rozprzestrzeniając się w z góry określonym kierunku.

Fakty o grze

data wydania 28-10-2019
Linie wypłat 10
Zmienność
niski
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Tryb darmowych obrotów rozpoczyna się, gdy zbierzesz 3, 4 lub 5 rozrzutników czerwonego księżyca i otrzymasz 10, 20 lub 30 darmowych gier. Zanim kołowrotki zaczną się kręcić, otrzymasz selektor gier, który losowo przydzieli 1 z 4 dzikich cech. Podczas dodatkowych obrotów, możesz zobaczyć Dziką nakładkę pojawiającą się na bębnach od 1 do 3 w każdym obrocie, aby pomóc Ci stworzyć więcej zwycięskich kombinacji.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji na iPhone’a lub pliku .apk dla gry The Wolf’s Bane.

Jaki jest czynnik RTP dla Wolf's Bane?

The Wolf’s Bane recenzja trzyma się oficjalnej informacji RTP na poziomie 96,74%, co czyni ją tytułem o niskiej i średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat The Wolf’s Bane

Slot The Wolf’s Bane daje sporo możliwości zwiększenia sumy pieniędzy i jest polecany dla początkujących, ponieważ jego główna nagroda pokryje tylko podstawowe wydatki i nie jest na tyle duża, aby zabrać Cię w podróż dookoła świata. Ogólnie rzecz biorąc, dostawca obiecuje jakość rozrywki, więc przymierz go.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry