Jonny Ventura and The Eye of Ra
Release 02-12-2019
Jonny Ventura and The Eye of Ra Screenshot
02-12-2019

Jonny Ventura and The Eye of Ra

O Jonny Ventura and The Eye of Ra

Słynny odkrywca wraca na właściwe tory! Tym razem kieruje się do niedawno odkrytego stanowiska archeologicznego, które uważa się za piramidę poświęconą Bogu Słońca. Gniazdo wideo jest maszyną o tematyce staroegipskiej produkowaną przez PariPlay i zbudowaną na bazie z 5 bębnami, 3 rzędami i 10 stałymi liniami wypłat, w których będziesz korzystać z Dzikiego Rozkładu, Specjalnego Rozszerzającego Symbolu i Wolnego Spinu. Dowiedz się szczegółów po przeczytaniu przeglądu slotu Jonny Ventura and The Eye of Ra.

Jonny Ventura and The Eye of Ra Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wartość monety waha się od 0,02 do 0,20, co pozwala każdemu graczowi zdefiniować własną strategię zakładów i obstawiać od 0,20 aż do 20 kredytów za obrót. W Jonny Ventura and The Eye of Ra Free Play, to liczy się jako pieniądze demo, które możesz wykorzystać, aby nauczyć się, jak wygrywać i nie płacić nic z góry.

Starożytna księga sekretów ma dwoistą naturę, działającą zarówno jako Dzikie jak i Rozproszone. Może również wyzwalać Jonny Ventura and The Eye of Ra Bonus i płacić gdziekolwiek na bębnach. Ponadto, w Scatter Pay, 5, 4 lub 3 w formie dotacji rzeczowej odpowiednio 2, 20 lub 200 monet.

Nasz odważny odkrywca jest symbolem o najwyższym ratingu w tabeli wypłat i doprowadzi Cię do Jonny Ventura and The Eye of Ra Wielkiego Wygranego 5.000 monet, jeśli na aktywnej linii wypłat pojawi się 5 meczów. Wraz z Dziką i tematycznymi ikonami, Jonny przyznaje nagrodę, gdy zbierane są co najmniej 2 tego rodzaju ikony. Jeśli tak się stanie, szczęśliwi zwycięzcy zgarną od 5 do 2.000 monet.

Symbole królewskie podzielone są na 2 klasy: Dziesięć, walety i królowe są na dole skali, oferując od 5 do 100 monet za 3 do 5 meczów, podczas gdy ty otrzymasz lepszy wynik za taką samą liczbę asów i królów. Płacą od 5 do 150 monet.

Fakty o grze

data wydania 02-12-2019
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej rozrzutników w grze głównej, aby aktywować Jonny Ventura and The Eye of Ra Free Spins. Zostaniesz nagrodzony partią 10 dodatkowych obrotów i otrzymasz kwotę nagrody Scatter Pay odpowiadającą liczbie zebranych Scatter. Zanim rozpocznie się ta runda, losowo wybrany symbol zostanie przekształcony w specjalny symbol rozszerzający, aby pomóc w nagrodzeniu większej liczby zwycięskich kombinacji podczas tej funkcji.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach PariPlay za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Jonny Ventura and The Eye of Ra, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Jonny Ventura and The Eye of Ra?

Rekomendacja dla slotu Jonny Ventura and The Eye of Ra pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 96,49%, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Jonny Ventura and The Eye of Ra

Jak pokazano w tutorialu Jonny Ventura and The Eye of Ra, jest to czysty klasyk zaprojektowany w celu zapewnienia godzin dobrej jakości rozrywki. Podczas ekspedycji możesz zarobić trochę gotówki, jeśli masz szczęście zebrać jak najwięcej Dzikich Rozdrabniaczy.

Kolejne nowe wydania PariPlay
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry