Pirates Plenty Battle for Gold
Release 22-08-2019
Pirates Plenty Battle for Gold Screenshot
22-08-2019

Pirates Plenty Battle for Gold

O Pirates Plenty Battle for Gold

Kontynuacją przygody Red Tiger Gaming's skupionej wokół osławionego Kapitana Blackbeard i jego załogi poszukujących złota korsarzy, Pirates Plenty Battle for Gold slot online jest kolejnym hitem uderzeniowym z 20 do 30 linii płac, wysoką stawką trafień i jackpotem ponad 5000x najlepszego strzału. Battle Spins, 3 typy Wilds, w tym unikalne Wild Monkey, Multiplikatory i Free Spins pomogą w Twojej sprawie, więc jeśli chcesz usłyszeć "wszystko na pokładzie" i dowiedzieć się, jak wygrać łup, przeczytaj recenzję slotu Pirates Plenty Battle for Gold.

Pirates Plenty Battle for Gold Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o rozgrywkę, to jest to klasyczny automat zbudowany na układzie z 5 bębnami i 4 rzędami, gdzie tabela wypłat jest aktywowana dla dowolnych 3 meczów wylądowanych na sąsiednich kołowrotkach. To samo odnosi się do Pirates Plenty Battle for Gold Free Play.

Po wylądowaniu na zestawie kołowrotków, Dzika Małpa będzie działać tak, jak każdy inny Dziki: zastępując wszystkie płacące symbole pojawiające się jako zdarzenie losowe podczas gry bazowej oraz wiruje Bitwa.

Jeśli nosisz mnożnik 2x, 3x, 4x lub 5x, zostanie to zastosowane do Twojej wygranej w linii. Po odblokowaniu Wild Island Row, Wilds może losowo wylądować na bazie bez żadnego specjalnego spustu.

Co więcej, ten złośliwy Wild będzie próbował ukraść wszystkie symbole o niższym ratingu wypłaty i zastąpić je symbolami, które płacą wyższe nagrody. Dodatkowo, otrzymasz respin bez dodatkowych kosztów.

Ikony o tematyce pirackiej dominują w tabeli wypłat i możesz odebrać Pirates Plenty Battle for Gold duże zwycięstwo 600 monet w kombinacji 5 głów martwego człowieka.

Zbierając symbole map, gracze odblokują Rząd Dzikich Wysp. Po aktywacji, pozostanie otwarta dla wszystkich przyszłych obrotów na tej samej stawce. Mówiąc o tym, jest to minimum 0,20, a maksimum 20,00 kredytów na spin.

Fakty o grze

data wydania 22-08-2019
Linie wypłat 30
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Z 3 symbolami Battle Spins pojawiającymi się w dowolnym miejscu w widoku, uruchomisz funkcję Pirates Plenty Battle for Gold Free Spins. Jeśli uda się zobaczyć symbol ognia! Podczas tej rundy, gracze skorzystają z Pirates Plenty Battle for Gold Bonus Spins i Locked Wilds. W tej funkcji kapitan Blackbeard rzuci dzikie bomby, aby pomóc Ci zdobyć więcej zwycięskich kombinacji - dzięki uprzejmości Fire Away!

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Red Tiger Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Pirates Plenty Battle for Gold, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Pirates Plenty Battle for Gold?

Rekomendacja dla slotu Pirates Plenty Battle for Gold pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 95,72%, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Pirates Plenty Battle for Gold

Dostępna w wielu urządzeniach i mówiąca w wielu językach, jest to miła gra, w której można spędzić miło czas. Samouczek Pirates Plenty Battle for Gold pokazał kilka wskazówek, które pomogą Ci zacząć, zwłaszcza jeśli tego rodzaju rozrywka jest w Twoich żyłach.

Kolejne nowe wydania Red Tiger Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry