Rainbow Riches Megaways
Release 2019
Rainbow Riches Megaways Screenshot
2019

Rainbow Riches Megaways

O Rainbow Riches Megaways

Opracowując popularny irlandzki motyw Rainbow Riches Megaways slot online firmy Barcrest oferuje całą pulę dodatków i maksymalnie 117.649 różnych sposobów zarabiania. Darmowe obroty z nieograniczonym mnożnikiem, symbolami kaskadowymi i Super Gem Bonusem, o którym możesz dowiedzieć się więcej w recenzji slotów Rainbow Riches Megaways.

Rainbow Riches Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Dzięki coraz bardziej popularnemu modyfikatorowi kołowrotków, gry zasilane mechanizmem Megaways nie tylko oferują do 117.649 linii płac, ale także pokładają duże zaufanie w kaskadowych kołowrotkach.

Początkowo otrzymasz 324 sposoby na złożenie zwycięskiej linii, ale jest pewien haczyk: liczba ikon na kołowrotkach waha się od 2 do 6, podczas gdy poziomy kołowrotek w aktywnej formie mieści maksymalnie 7 symboli pojawiających się z lewej strony.

Aby aktywować tabelę wygranych, potencjalni zwycięzcy są zobowiązani do dopasowania 3 lub więcej ikon tego samego rodzaju. Wielokrotne wygrane na jednym obrocie są egzekwowane za pomocą funkcji Symbole kaskadowe, która tworzy całą ich sekwencję, usuwając wygrywające ikony i przynosząc nowe, aby wypełnić puste miejsce.

Przed wejściem na łąkę pod tęczą, gracze zostaną poproszeni o wniesienie zakładów. Możesz obstawiać między 0,20 a 20,00 kredytów za jeden obrót, co jest dość ważne dla strategii zakładów. W Rainbow Riches Megaways Free Play, są one wyświetlane jako kredyty demonstracyjne i możesz wykorzystać je wszystkie, aby dowiedzieć się, jak wygrać.

Jeśli czujesz się pobłogosławiony przez irlandzki amulet szczęścia, możesz zdecydować się na funkcję „Weź szansę” pojawiającą się po każdej zwycięskiej kombinacji. Zasadniczo, jest to mini-gra hazardowa, która obraca tarczą zamiast wyświetlać karty. Kiedy zatrzymasz się na zielonym polu, otrzymasz dodatkowe obroty, ale czerwona plama zostawia cię z pustymi rękami.

Nie znajdziesz tradycyjnych krasnoludków z koniczyny, ponieważ kolorowe klejnoty są ikonami o najwyższym wskaźniku wypłaty. Najcenniejsze z nich płacą Rainbow Riches Megaways duże zwycięstwo, które w grze głównej liczy się jako 50x stawka.

Ciekawe, aby doświadczyć funkcji Rainbow Riches Megaways Bonus, nie będziesz musiał czekać na zbieranie ikon wyzwalających. Tak proste, jak to możliwe, użyj opcji Kup Bonus, aby kupić pewną liczbę dodatkowych obrotów.

Fakty o grze

data wydania 2019
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Wraz z wielokolorowym klejnotem Super Gem przekształcającym wszystkie kamienie w jeden typ, skorzystasz z funkcji Rainbow Riches Megaways Free Spins. Na każdy dodatkowy Scatter, który pojawił się na szpulach, przypada początkowa partia 12 i 5 dodatkowych obrotów.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Barcrest za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Rainbow Riches Megaways, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Rainbow Riches Megaways?

Rekomendacja dla slotu Rainbow Riches Megaways pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 95,90%, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Rainbow Riches Megaways

Kolorowa i wypełniona smakołykami prezentowanymi w samouczku Rainbow Riches Megaways, gra powinna zadowolić Twoje zmysły i zapewnić ciąg możliwości wygranej. Pamiętaj, że wzięcie jackpota może wydawać się trudniejsze, jak się wydaje.

Kolejne nowe wydania Barcrest
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry