Dragon Spin Pick’n Mix
Release 22-09-2020
Dragon Spin Pick’n Mix Screenshot
22-09-2020

Dragon Spin Pick’n Mix

O Dragon Spin Pick’n Mix

Poszukaj legendarnych smoków i ich bogactwa, grając w slot online Dragon Spin Pick’n Mix z Barcrest. Charakteryzujący się silnym azjatyckim motywem i świetnym wyglądem, jest to sequel oryginalnego slotu Dragon Spin. Z mnóstwem wspaniałych bonusów i specjalnych funkcji w ofercie, jest wiele do podekscytowania, możesz odkryć wszystkie szczegóły w naszej recenzji Dragon Spin Pick’n Mix slotu.

Dragon Spin Pick’n Mix Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Dragon Spin Pick’n Mix jest ustawiona na pięć bębnów i trzy rzędy i posiada dwadzieścia linii płatnych. Kiedy grasz, będziesz miał nadzieję wylądować co najmniej trzy pasujące symbole w jednej z tych linii, aby wygrać.
Kiedy pierwszy raz załadujesz grę, będziesz mógł wybrać do trzech z pięciu różnych bonusów Dragon Spin Pick’n Mix, które mogą być aktywowane podczas gry. Wybranie mniej niż trzech spowoduje, że Twoje wybory będą pojawiać się częściej, a każda z funkcji bonusowych ma unikalny efekt, który zmieni sposób działania gry.
Kiedy to zrobisz, będziesz musiał również wybrać swój zakład spośród opcji, które oferuje Barcrest. Możesz obstawiać od 0,10 do 100 euro za obrót, z wieloma opcjami pomiędzy nimi, dzięki czemu masz większą kontrolę nad swoją sesją. Następnie naciśnij play, aby rozpocząć lub wybierz funkcję autoplay, aby ustawić ciągłą serię obrotów. W miarę obrotu bębnów, uważaj na dziesięć regularnych symboli i trzy różne symbole bonusowe.
Symbole regularne składają się z symboli kart do gry A-10 i wyższych w tabeli wygranych są również różne symbole o tematyce chińskiej. Symbole bonusowe obejmują jokera, który zastąpi dowolny inny symbol regularny. Istnieje również bonus scatter, który aktywuje darmowe obroty Dragon Spin Pick’n Mix z aktywną jedną z funkcji bonusowych.
Specjalne funkcje bonusowe, które mogą być aktywowane z symbolu bonusu obejmują eliminację symboli niskopłatnych, dodawanie jaj fortuny do kołowrotków, dodawanie lepkich dzikich zwierząt, rozszerzanie kołowrotków i rozszerzanie dzikich zwierząt. Ostatnim symbolem bonusu w grze jest perła, która może pojawić się na pierwszym lub ostatnim bębnie i ma szansę wyzwolić bonus do smoczych puli. W tej rundzie bonusowej gracze mogą wygrać jeden z pięciu różnych jackpotów, maksymalny jackpot w tej rundzie bonusowej to 2500x Twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 22-09-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 250,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gniazdo wideo Dragon Spin Pick’n Mix zawiera dziki, rozproszony, darmowe obroty i specjalne funkcje bonusowe. Dostępna jest także gra w jackpota, w której gracze muszą ujawnić ukryte symbole i dopasować trzy nagrody, aby wygrać.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Barcrest zoptymalizował grę dla urządzeń mobilnych i możesz bez problemów grać na tabletach, telefonach komórkowych i komputerach PC.

Jaki jest współczynnik RTP z Dragon Spin Pick’n Mix?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 96%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Dragon Spin Pick’n Mix

Dragon Spin Pick’n Mix pęka w szwach, a wszystko w grze zostało dostrojone tak, aby dostarczyć graczom jak najwięcej emocji. Projekt i grafika mogą wyglądać na nieco przestarzałe, ale jest mnóstwo zabawy z kręceniem kołowrotkami i próbą zdobycia dużej wygranej. Wypróbuj dzisiejsze demo, aby zagrać za darmo i doświadczyć gry dla siebie.

Kolejne nowe wydania Barcrest
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry