Sword of Khans
Release 02-12-2019
Sword of Khans Screenshot
02-12-2019

Sword of Khans

O Sword of Khans

Wygraj do 10000x swojego najlepszego strzału i skorzystaj z rozszerzenia symboli w grze bonusowej podczas gry w slot video Sword of Khans produkowany przez Thunderkick. Gra przenosi Cię do świtu Złotej Ordy Hordy, wspaniałego średniowiecznego imperium rządzonego przez Ordę Khana i jego potężnych przodków i oferuje możliwość ponownego uruchomienia Free Spins, Wild Scatter, Multipliers oraz nagradzający tryb Scatter Pay. Więcej szczegółów można znaleźć w przeglądzie slotu Sword of Khans.

Sword of Khans Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wielki podbój rozpoczął się w odległej świątyni górskiej, gdzie przywódcy plemion zaprzysięgli na święty miecz, aby stanąć ramię w ramię i rozszerzyć swoje rządy tysiące lig dalej. Jest to dokładne miejsce, w którym rozpoczniesz przygodę i miejmy nadzieję, że aktywujesz tabelę płac.

Aby tak się stało, spróbuj dopasować 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju umieszczonych od lewej strony na sąsiednich kołowrotkach. W tym celu dozwolone jest używanie Symbolu Miecza działającego zarówno jako Dzikie jak i Rozproszone.

Możesz obstawiać od 0,10 do 100,00 kredytów na rundę. Ta strategia obstawiania wpływa na wiele innych rzeczy, w tym Scatter Pay w stosunku do aktualnego zakładu. To samo odnosi się do Sword of Khans Free Play, gdzie możesz nauczyć się wygrywać, ponieważ wszystkie wyniki wyświetlane są jako kredyty demo.

Zanim kołowrotki zaczną się kręcić w funkcji Sword of Khans Bonus, każdy symbol może stać się symbolem rozszerzającym i pokrywać kołowrotek, aby pomóc Ci tworzyć więcej zwycięskich kombinacji.

Co ciekawe, istnieje możliwość, że wybrany symbol jest już aktywnym symbolem rozszerzającym. W takim przypadku do tego symbolu zostanie zastosowany mnożnik, który może prowadzić do Sword of Khans Big Win znacznie szybciej.

Wreszcie, podczas funkcji Rozwijające się zwycięstwo, mnożnik jest stosowany do wszystkich zwycięskich kombinacji utworzonych z rozszerzającym się symbolem. W ten sposób można zwiększyć bilans do 3x.

Fakty o grze

data wydania 02-12-2019
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 25,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Kiedy 3 lub więcej rozpraszaczy mieczy pojawi się w dowolnym miejscu w widoku, aktywujesz Sword of Khans Free Spins. Po uruchomieniu, otrzymasz losową liczbę dodatkowych obrotów - 5, 7, 8, 9, 10, 12 lub 15 rund na koszt kasyna. Aby to ponownie uruchomić, będziesz potrzebował 2 lub więcej symboli miecza. Ponadto, 3, 4 lub 5 Scatter Pay uruchamia tryb Scatter Pay, przyznając odpowiednio maksymalnie 200, 2.000 lub 20.000 kredytów.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Thunderkick za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Sword of Khans, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Sword of Khans?

Rekomendacja dla slotu Sword of Khans pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 95,36%, gdzie oficjalna informacja sugeruje wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Sword of Khans

Zakończmy samouczek Sword of Khans i po prostu powiedzmy, że potężny chan niedźwiedzie do 25.000 kredytów w swojej torbie, więc wskazówki, które otrzymałeś tutaj, powinny pomóc Ci zdobyć nagrodę bez bycia zauważonym. Gra nazywa głównie nowicjuszy lubiących lekcje historii, dając im miły bodziec do kontynuowania badań, podczas gdy osoby o wysokich obrotach prawdopodobnie poproszą o lepiej płatny tytuł.

Kolejne nowe wydania Thunderkick
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry