Pink Elephants 2
Release 27-04-2020
Pink Elephants 2 Screenshot
27-04-2020

Pink Elephants 2

O Pink Elephants 2

Zabierając Cię na górę w kształcie słonia, gdzie najwyższy szczyt jest równy 10000x Twojej stawki, Thunderkick stworzył sequel swojej popularnej gry o tematyce zwierzęcej. Dzięki 4096 liniom płatniczym, slot wideo Pink Elephants 2 zaprasza graczy do wypróbowania funkcji Mystery Scatter, Wilds i Free Spins. Dowiedz się, jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji Pink Elephants 2 slotu.

Pink Elephants 2 Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Słodkie i nie tak słodkie zwierzęta ustawione w scenerii wyglądającej całkiem jak równiny poniżej góry Kilimandżaro, jest to 6-bębnowa 4-rzędowa 4096-liniowa gra z symbolami lądującymi w sekwencjach od dalekiej lewej do prawej. Czytając slot Pantera, musisz przejść przez Amazonię, aby otrzymać zapłatę i skorzystać z funkcji Wild Spray Feature.

Zakładając, że możesz je złapać na sąsiednich pozycjach, 3 do 5 symboli tego samego rodzaju aktywuje tabelę wygranych. Po przygodzie w górach następują Wildy, które mogą zastąpić każdy inny symbol, z wyjątkiem Scatter’a, który jest wyraźnie potrzebny do przeniesienia cię do trybu bonusowego Pink Elephants 2.

W grze podstawowej, gracze mogą otrzymać od 1 do 5 Mystery Scatterters jako zdarzenia losowe, niezależnie od ich strategii zakładów, a tym samym zwiększyć swoje szanse na otrzymanie dodatkowych obrotów. Generalnie, 2 Scattersy dają 3 obroty, podczas gdy 3, 4, 5 lub 6 meczów generują odpowiednio 7, 11, 15 lub 19 obrotów w grze głównej lub 5, 7, 9 lub 11 obrotów w trybie bonusowym.

To, co zależy od Twoich decyzji, to wypłaty i to nie to samo, gdy stawiasz na najniższą stawkę 0,10 lub robisz wszystko, co w Twojej mocy z ręką wartą 100 monet. W grze Pink Elephants 2 Free Play, wszystkie wartości pozostają takie same, ale zwycięzcy i wszystko inne wyświetlane jest w formie demonstracyjnych monet, co oznacza, że nie są one w rzeczywistości gotówkowe.

Fakty o grze

data wydania 27-04-2020
Linie wypłat 4096
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej Scatter’ów, które pojawiły się gdziekolwiek w grze bazowej i odbierz swoją partię Pink Elephants 2 Free Spins. Dokładna liczba gier rozgrywanych na koszt kasyna zależy od liczby zebranych Scatterters. W całej tej funkcji, Słonie Orbs są zbierane do wypełnienia 4 Symbol Meters. Po wypełnieniu ostatniego licznika, wszystkie środkowe ikony (fioletowy, pomarańczowy, zielony i niebieski kozioł) zostaną przekształcone w różowe słonie i otrzymasz 1 dodatkowy spin, aby wyciąć drogę do Pink Elephants 2 Big Win krótszy.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Thunderkick za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Pink Elephants 2, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Pink Elephants 2?

Rekomendacja dla slotu Pink Elephants 2 pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,13%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na dużą zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Pink Elephants 2

Oferując w sumie 100.000 monet, które można przelać na bankroll po najbardziej udanym obrocie, gra może wzbudzić zainteresowanie graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Nowicjusze z pewnością docenią wskazówki zebrane w samouczku Pink Elephants 2 jako pomoc w rozpoczęciu gry, podczas gdy high rollerzy mogą wziąć ten statyczny jackpot jako pulę dla lepiej płatnego tytułu.

Kolejne nowe wydania Thunderkick
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry