A Dark Matter
Release 31-10-2019
A Dark Matter Screenshot
31-10-2019

A Dark Matter

O A Dark Matter

Oparta na horrorze opowieść o zmagającym się artyście próbującym uratować miłość swojego życia z podziemi, gdzie rzeczywistość jest zniekształcona, A Dark Matter slot online to gra o tematyce steampunkowej, stworzona przez Slingshot Studios i Microgaming. Znajdziesz tu ciąg Wilds, Stacked Wilds, Invading Wilds, Scatters i Free Spins, prowadzący do statycznego jackpota 80.000 kredytów, więc przeczytaj więcej na ich temat w A Dark Matter recenzji slotu.

A Dark Matter Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zabierając Cię do bezimiennego wiktoriańskiego miasteczka, jest to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 5-rzędowa gra, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze. Z jego mroczną i ponurą atmosferą, A Dark Matter Free Play jest nadal dobrym wyborem dla początkujących, którzy chcieliby nauczyć się jak wygrywać i nie płacić nic z góry.

Gra oferuje więcej niż kilka kombinacji zakładów, w których można postawić od 1 do 5 monet na linię o wartości od 0,01 do 2. Umożliwia to obstawianie od 0.05 do 50.00 kredytów na rundę.

Aby aktywować tabelę wygranych, potencjalni zwycięzcy muszą złożyć 3 lub więcej meczów umieszczonych na sąsiednich bębnach z lewej strony. Angus jako główny bohater również ma najwyższą ocenę wypłat i 5 w swoim rodzaju zabierze Cię do A Dark Matter Big Win (30.000 kredytów).

Spooky lady Eve, Constable, Laura i The Burglar są drugim najlepszym wyborem oferującym od 80 do 8.000 kredytów, podczas gdy Royal Symbols przyznają maksymalnie 800 kredytów.

Pełniąc funkcję Dzikiej, logo gry może zastąpić dowolny przedmiot do zapłaty i pomóc w stworzeniu zwycięskiej kombinacji. Oczywiście, nie ma to nic wspólnego z funkcją Scatter, którą będziesz potrzebował, aby aktywować funkcję A Dark Matter Bonus.

W grze bazowej, po przejęciu całych bębnów 2 i 4, Wilds zamieni się w Wilds Stacked, natomiast w sekwencji bonusowej pojawiają się one jako Super Stacked Wilds na wyżej wymienionych szpulach.

Innym sposobem na przekształcenie normalnego obrotu w zwycięską rundę jest znak handlowy „Invading Wilds”. Kiedy pełny dziki stos pojawi się na szpulach 2 lub 4, praktycznie zaatakuje sąsiedni kołowrotek i przetłumaczy obraz zamieniając ten kołowrotek na dziki kołowrotek.

Fakty o grze

data wydania 31-10-2019
Linie wypłat 5
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 80,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Zbierz 3 rozrzutniki, aby otrzymać 10 A Dark Matter Free Spins. W tym trybie, każdy nowy Scatter daje +1 dodatkowy obrót. Ponadto, pełny stos dzikich kołowrotków 2 i 3 zamienia trzeci kołowrotek w dziki kołowrotek i podwaja wygraną. Wreszcie, 3 Rozproszenia pojawiają się na szpulach 2, 3 i 4 uruchamiają tryb Płaci Rozproszone i przyznają 150 punktów.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Slingshot Studios za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku .apk dla gry A Dark Matter.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący A Dark Matter?

A Dark Matter recenzja zostanie zaktualizowana o oficjalne informacje RTP i zmienność jakoap.

Końcowe pomysły na temat A Dark Matter

Przy maksymalnej wypłacie 120.000 kredytów, A Dark Matter slot jest jednym z tych tytułów, w które chciałbyś grać z włączonymi światłami. Ciekawy pomysł wykorzystania Wildsa i duża nagroda sprawiają, że jest polecany dla graczy na wszystkich poziomach doświadczenia.

Kolejne nowe wydania Slingshot Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry