African Legends
Release 09-2020
African Legends Screenshot
09-2020

African Legends

O African Legends

Nosząc najlepsze kolory sawanny i oferując nagrodę Wow Major Jackpot, slot wideo African Legends firmy Slingshot Studios to 5-bębnowa, 3-rzędowa, 243-liniowa gra płatna, w której można również skorzystać z Wild Blast, Free Spins, Multiplier Trail i Rolling Reels. Dowiedz się, jak je wygrać dzięki wskazówkom złożonym w recenzji slotu African Legends.

African Legends Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o rozgrywkę, nie ma nic nowego do usłyszenia w samouczku African Legends, ponieważ gra zawiera tradycyjny zestaw zasad. Aby otrzymać zapłatę, gracze muszą dopasować 3 lub więcej tego samego rodzaju symbole umieszczone na sąsiednich bębnach od lewej strony.

Gra pasuje do graczy na wszystkich poziomach budżetowych, podczas gdy nowicjuszom zawsze radzimy spróbować African Legends Free Play i uzyskać liny przed rozpoczęciem obstawiania prawdziwych pieniędzy. Jeśli chodzi o to, masz do wyboru wiele opcji w zakresie od 0,25 do 25 monet na obrót.

Wyzwalana losowo podczas gry podstawowej, funkcja Wild Blast wypełnia Wilds do 5 pozycji. Naturalnie, możesz użyć tych ikonek African Legends Bonusu, aby zastąpić dowolny inny płatny przedmiot w celu utworzenia zwycięskiej kombinacji.

Ponadto, Wilds może pojawić się jako Stacked Wilds i zajmować cały trzeci kołowrotek pomagając tworzyć więcej zwycięskich kombinacji. W każdym razie, oznaczają one zarówno królików ciętych w skałach, jak i symbole o wyższej ocenie wygranej, takie jak nosorożce, hipopotamy, słonie i inne przedmioty tematyczne.

Zwycięzcy zawsze aktywują Rolling Reels, usuwając zwycięskie ikony i robiąc miejsce dla nowych przedmiotów, które spadają z góry i wypełniają luki. Kolejni zwycięzcy są również możliwi, podobnie jak w przypadku gry na automatach Quest Megaways firmy Gonzo.

Tutaj dodatkowo skorzystasz z Szlaku Mnożnikowego zwiększanego za każdym razem, gdy tworzysz zwycięską kombinację. Mnożnik 2x jest przyznawany po pierwszej rolce w sekwencji, natomiast mnożniki 3x, 4x, 5x, 6x, 8x lub 10x są przyznawane odpowiednio po rolkach 2, 3, 4, 5, 6 lub 7.

Fakty o grze

data wydania 09-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 50,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Przy 4 lub więcej rolkach, wejdziesz w tryb Free Spins African Legends ze stałym mnożnikiem. Mianowicie, 4, 5, 6 lub 7 rolek prowadzi do 12, 15, 18 lub 20 obrotów z multiplikatorami 5x, 6x, 8x lub 10x. Po serii 8 kolejnych rolek, wrócisz do domu z progresywnym jackpotem. Pamiętaj, że African Legends Duża wygrana zależy od Twojej strategii zakładów, więc postaraj się zwiększyć stawkę, aby zwiększyć kurs wygranej jackpota.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Slingshot Studios za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry African Legends, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z African Legends?

Recenzja African Legends zostanie zaktualizowana o zatwierdzony współczynnik RTP, jak tylko otrzymamy oficjalne informacje. Ponadto, powiemy Ci więcej o poziomie zmienności tytułu.

Końcowe pomysły na temat African Legends

Pięknie wykonany slot African Legends jest progresywną maszyną do gry w jackpota, gdzie każdy nowy obrót jest nową szansą na wygraną. Miłośnicy natury i nocni milionerzy są rekomendowaną publicznością, zakładając, że mają wszystko, co potrzebne, aby poradzić sobie z rzekomo bardzo dużą zmiennością.

Kolejne nowe wydania Slingshot Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry