Raging Reindeer
Release 2019
Raging Reindeer Screenshot
2019

Raging Reindeer

O Raging Reindeer

Oczywiście, Rudolph renifer z czerwonym nosem ma nowy waśń z Mikołajem i uważa, że wszystkie problemy można rozwiązać w barze. Przygotowując się do nadchodzącego sezonu zimowego 2020, iSoftBet wprowadził Raging Reindeer slot online i wyposażył tę 6-bębnową 4-rzędową grę 4096-payline w regularne i multiplikatory, mnożniki, rozrzutniki i darmowe obroty, z których możesz w dużej mierze skorzystać i otrzymać do 86.640 monet. Jeśli jesteś zainteresowany, aby uzyskać kilka sprawdzonych wskazówek i dowiedzieć się, jak wygrać, przeczytaj recenzję slotu Raging Reindeer.

Raging Reindeer Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Aktywuj tabelę wypłat za każdym razem, gdy dopasujesz 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju, zakładając, że są one umieszczone na sąsiednich bębnach i ustawione od lewej strony. To również stoi w trybie Raging Reindeer Free Play, co oznacza, że możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Przed wykonaniem jakiegokolwiek innego ruchu, gracze są zobowiązani do postawienia zakładów. Zgodnie z Twoją strategią obstawiania, możesz obstawiać już od 0.20 aż do 20 kredytów na rundę.

Złośliwi kumple Rudolpha są symbolami o wyższym wskaźniku wypłaty w porównaniu z Royals niniejszym reprezentowanymi przez 10s, Jacks, Queens, Kings i Aces. Z drugiej strony, jest jedynym, który jest w stanie wyzwolić Raging Reindeer Big Win. Aby tak się stało, należy zebrać 5 tego rodzaju na aktywnej linii płatniczej. Jak się później przekonasz, zasada ta ma zastosowanie tylko do gry bazowej.

Wyglądając jak drewniana skrzynia, Wilds może zastąpić wszystkie inne symbole oprócz Scatter. Jak już zgadłeś, ten ostatni jest tym, czego potrzebujesz, aby uruchomić tryb Raging Reindeer Bonus, podczas gdy pierwszy z nich służy również jako improwizator linii płac.

Dodatkowo, podczas dodatkowych obrotów, Wildy mogą zamienić się w Mnożące Dziki i zwiększyć Twoje saldo 2x lub 3x. Ponadto multiplikatory mogą się nawzajem zwielokrotnić i wygenerować statyczne nagrody jackpot.

Fakty o grze

data wydania 2019
Linie wypłat 4096
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 86,640
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Zbieraj 3 rozrzutniki bez względu na to, gdzie się znajdują, aby aktywować funkcję Raging Reindeer Free Spins. W tym trybie, chciałbyś zebrać jak najwięcej reniferów i wielką rzeczą jest to, że nie muszą oni stać obok siebie, aby aktywować Raging Wins.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach iSoftBet za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku .apk dla gry Raging Reindeer.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Raging Reindeer?

Rekomendacja dla slotu Raging Reindeer pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 95,94%, podczas gdy oficjalna informacja sugeruje bardzo wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Raging Reindeer

Zegar zharmonizowany z sezonem dobrej woli, jest to wspaniała gra wypłacająca nagrodę określoną w Raging Reindeer tutorialu, ale mówimy o kwocie zarezerwowanej dla graczy z nerwami ze stali i budżetem wystarczająco silnym, aby wytrzymać serię nacisków. Wściekły gospodarz zaprasza Cię, abyś udał się na górę z imprezowymi zwierzętami w mirthful night of shenanigans, więc spróbuj szczęścia i dowiedz się, czy masz to, czego potrzeba, aby być jednym z nich.

Kolejne nowe wydania iSoftBet
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry