Attack on Retro
Release 03-03-2020
Attack on Retro Screenshot
03-03-2020

Attack on Retro

O Attack on Retro

Gniazdo online Attack on Retro to tematyczne gniazdo w wersji retro od programistów Triple Edge Studios. Gra łączy modę lat 80-tych i neon z futurystycznym krajobrazem miasta, który został zaatakowany przez najeźdźców z kosmosu robotów. Pomóż głównym bohaterom w walce zaoferować kosmitom i odebrać nagrody. Przeczytaj dalej, aby poznać wszystkie szczegóły w naszej recenzji slotów Attack on Retro.

Attack on Retro Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Attach na Retro jest ustawiony na pięciu bębnach i trzech rzędach. Zanim zaczniesz grać, wybierz zakład spośród dostępnych opcji. Wahają się one od 0,10 € do 20 € za obrót. W grze jest tylko dziesięć linii wypłat, a aby wygrać, musisz dopasować trzy lub więcej symboli wzdłuż tych linii.

Symbole w slocie online Attack on Retro składają się z królewskich A.J. i kilku odpowiednio zatytułowanych symboli cyberpunkowych. Jest tam futurystycznie wyglądająca rękawica, boombox, gitarowa klawiatura i poduszkowiec. Oprócz tego, w grze znajdują się dwa dziki, które występują w postaci głównych bohaterów gry, Billy’ego i Jessego.

Jokery zastąpią wszelkie inne płatne symbole, pomagając w osiągnięciu wielkiej wygranej. Wypłacają też po najlepszej stawce w grze. Wylądowanie piątki z tego samego jokera wypłaci 100x twoją stawkę. Mieszana linia pięciu jokerów wypłaci 50x twoją stawkę.

Jedną z głównych funkcji bonusu Attack on Retro jest to, że możesz wciągać określone kołowrotki. W zależności od szans na wygraną, Twój oddech będzie większy lub mniejszy niż Twoja stawka. Wybór kołowrotka może być świetnym sposobem na zdobycie wygranej. Jeśli posiadasz linię pasujących symboli na ostatnich czterech bębnach, możesz zgrać się z pierwszym kołowrotkiem do momentu wylądowania tej wielkiej wygranej.

W losowych momentach gry, losowa funkcja wild może się aktywować. Tutaj roboty najeżdżają na bębny, a za każdym razem, gdy laser uderzy w robota, pojawia się dziki. Ta funkcja może szybko wypełnić bębny z dzikimi i prowadzić do imponujących zwycięstw.

Rozproszenia mogą pojawić się na drugim, trzecim i czwartym zwoju. Wylądowanie trzech lub więcej scatter‚ów na jednym obrocie odblokowuje wolne obroty Attack on Retro. Gracze mogą wybierać spośród dwóch darmowych spinów z 5x mnożnikiem, pięciu darmowych spinów z 2x mnożnikiem lub dziesięciu darmowych spinów bez mnożnika. Bęben jeden i pięć zostanie pokryty przez dzikiego na czas trwania darmowych obrotów, a darmowe obroty mogą być ponownie uruchomione przez dodatkowe rozrzucenie. Gra ma maksymalny jackpot w wysokości 5.000x twoja stawka.

Fakty o grze

data wydania 03-03-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 100,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Attack on Retro gniazdo wideo zawiera dzikie i dzikie szpule. Dzikie bębny mogą być losowo zwiększane w dowolnym momencie gry. Darmowe scatter’y są zarabiane za pomocą trzech scatter’ów i dają graczom wybór pomiędzy mniejszą ilością obrotów a wyższym multiplikatorem lub niższym multiplikatorem i większą ilością obrotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Triple Edge Studios rozwinęło się do gry, w którą można grać na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Attack on Retro?

Attack on Retro ma wskaźnik RTP na poziomie 95,58%. Zmienność jest wysoka.

Końcowe pomysły na temat Attack on Retro

Attack on Retro ma naprawdę zabawny motyw i na pewno jest przyjemnym slotem do gry. Podobało nam się korzystanie z funkcji „oddychaj”, a jeśli dobrze ją wykorzystasz, otrzymasz duże wypłaty. Jeśli chciałbyś wypróbować grę na własną rękę, możesz przetestować darmowe demo, które jest już dostępne.

Kolejne nowe wydania Triple Edge Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry