Absolootly Mad Mega Moolah
Release 07-04-2020
Absolootly Mad Mega Moolah Screenshot
07-04-2020

Absolootly Mad Mega Moolah

O Absolootly Mad Mega Moolah

Wyposażony w Free Spins, Multipleiers i Rolling Reels, slot wideo Absolootly Mad Mega Moolah jest grą z progresywnym jackpotem 5-bębnowym, 3-rzędowym 243-liniowym jackpotem wyprodukowanym przez Triple Edge Studios. Gracze dodatkowo skorzystają z możliwości ponownego uruchomienia Free Spins w sposób opisany w recenzji Absolootly Mad Mega Moolah slotu.

Absolootly Mad Mega Moolah Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wideo slot Mega Moolah, najsłynniejsza gra z progresywnym jackpotem, jaką kiedykolwiek wyprodukowała firma Microgaming, jest teraz osadzony w scenerii zapożyczonej od Alicji w Krainie Czarów, która obiecuje mnóstwo wysokiej jakości rozrywki i zupełnie wyjątkową opłacalność.

Biorąc pod uwagę układ graficzny, nie będzie problemem wymyślenie swojej głównej strategii, co oznacza, że 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli zawsze będzie Ci płacić, nawet jeśli Absolootly Mad Mega Moolah Free Play wyświetla wszystkich zwycięzców jako monety demo.

Po uzyskaniu szerszego obrazu sytuacji, dowiedzmy się, jak wygrać coś, co rzeczywiście zwiększy twój budżet. Zacznij od ustawienia stawki, w której domyślnym zakładem jest 1.00 monety, ale możesz dostosować wielkość i zainwestować od 0.20 do 50 monet na rękę.

Pojawiające się tylko na kołowrotkach 2, 3 i 4, Wildy zastępują praktycznie wszystkie symbole i są zbierane poprzez znak towarowy Rolling Reels Play. Gdy ta funkcja zostanie ukończona, zakręcimy kołem postępowym i mamy nadzieję, że zdobędziemy nagrodę bonusową Absolootly Mad Mega Moolah. W międzyczasie, wszystkie wygrywające symbole zostaną usunięte, aby ustąpić miejsca nowym ikonom, co umożliwi wielu zwycięzcom w jednym rozdaniu.

4 jackpoty i trzeba kręcić kołem, aby zgarnąć Mega Jackpota od 1.000.000 monet, Major Jackpot od 10.000 monet, Minor Jackpot od co najmniej 100 monet, lub 10-minutowy Mini Jackpot. Kilka wskazówek, jak się tam dostać: im więcej Dzikich jest zebranych, tym większa szansa na uruchomienie koła.

Z każdą kolejną rolką, Win Multiplier zwiększa wartość. Początkowo zaczyna się on od 1x w grze podstawowej i 3x podczas dodatkowych obrotów. W pierwszym przypadku rolki od 1 do 3 i więcej dają 2x, 3x i 5x stawkę, natomiast druga opcja to taka, w której można wygrać Absolootly Mad Mega Moolah Dużą wygraną z Mnożnikiem 6x, 9x lub 15x.

Fakty o grze

data wydania 07-04-2020
Linie wypłat 243
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 Scattersy, aby odebrać 8 Absolootly Mad Mega Moolah Free Spins. Spróbuj zebrać kilka dodatkowych Dzikie, aby poprawić swoje szanse na ponowne uruchomienie tej funkcji. Pamiętaj również, że wszyscy zwycięzcy są pomnażani 3x do 15x.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Triple Edge Studios za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Absolootly Mad Mega Moolah, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Absolootly Mad Mega Moolah?

Rekomendacja dla slotu Absolootly Mad Mega Moolah pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 92,02%, gdzie oficjalna informacja oznacza bardzo wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Absolootly Mad Mega Moolah

Podaj wskaźnik zmienności wyświetlany w recenzji Absolootly Mad Mega Moolah, gra jest zalecana dla doświadczonych wałeczków szukających zmieniających życie nagród milionerów w zupełnie innej scenerii. Nowicjusze znajdą się również w serii multiplikatorów i dodatkowych obrotów.

Kolejne nowe wydania Triple Edge Studios
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry