Golden Glyph
Release 12-11-2019
Golden Glyph Screenshot
12-11-2019

Golden Glyph

O Golden Glyph

O Golden Glyph Około Golden Glyph

Golden Glyph ustawia cię na ponadczasową przygodę przez miasto Luksor w szczycie wspaniałej cywilizacji starożytnego Egiptu. Będziesz miał na sobie buty odkrywcy podobnego do Indiany Jonesa wędrującego po krainie faraonów i poszukującego 4 magicznych Power-Ups strzeżonych przez Tumble Mechanics i funkcji Power Wild. Quickspin spakował ten tytuł z Multiplikatorami i statycznym jackpotem 13000-coin dokładnie opisanym w przeglądzie slotów Golden Glyph.

Golden Glyph Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Zacznij od ustawienia wartości monety i obracaj kołowrotkami w nadziei, że wyprodukują zwycięską kombinację. Kiedy kurz ustąpi, ujawnisz majątek i otrzymasz nagrodę zgodnie z tabelą wypłat.

Innowacyjny układ 7×7 stworzył miejsce dla trybu Tumble Mechanics, w którym wszystkie symbole należące do zwycięskiego klastra są usuwane, a puste pozycje wypełniane nowymi ikonami spadającymi z góry. Dodatkowo, nowe wygrane są dodawane do istniejącej wygranej, co zwiększa Twoje szanse na wygraną Golden Glyph Big Win z 13000x Twojego zakładu.

Po wyczyszczeniu zestawu zwycięskich symboli, szczęśliwi zwycięzcy mogą otrzymać Power Wild, który zostanie umieszczony w jednym z pustych miejsc. Możesz ubiegać się o 1 Power Wild na Tumble i zobaczyć, że został oceniony i usunięty jako Wild. Spowoduje to aktywację dodatkowego zasilania w sposób ściśle opisany poniżej.

Pamiętaj, że Free Spins Bonus Power-Up zamienia wszystkie nieużywane Power Wilds w zwykłą dzicz, co ma miejsce w trybie Golden Glyph Bonus. Ponadto, podczas pierwszego obrotu, losowa lokalizacja zostanie przypisana do specjalnego Golden Glyph Wil z rosnącym mnożnikiem dochodzącym do 99x.

Wreszcie, możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze, w zależności od Twoich ambicji i doświadczenia. Podobnie jak w trybie Golden Glyph Free Play, w którym możesz nauczyć się wygrywać za pomocą kredytów demo, gra na prawdziwe pieniądze oferuje takie same nominały monet i stawki od £0.20 do £100 za rundę.

Fakty o grze

data wydania 12-11-2019
Linie wypłat
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 13,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Po zdobyciu wygranej w Power Wild, aktywujesz 1 z 4 Power-Ups, zgodnie z ustaleniami złotego koła. Tak więc, Złoty Skarabeusz zrodzi od 4 do 10 Dzikich, umieszczając je losowo w obszarze gry, podczas gdy Oko Horusa celuje w losowo wybraną, płacącącącącącącącącącą niżej ikonę, po czym następuje Tumble, który również przyznaje 1/20 aktualnego zakładu. Wezwany w przypadkowym miejscu, Blaze of Fire usuwa wszystkie normalne symbole. Na koniec, możesz ubiegać się o 9 regularnych obrotów, a dodatkowe 3 są Golden Glyph Free Spins w tej funkcji.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Quickspin za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji na iPhone’a lub pliku Android .apk.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Golden Glyph?

Recenzja Golden Glyph trzyma się oficjalnej informacji RTP na poziomie 96,16%.

Końcowe pomysły na temat Golden Glyph

Kanał swój wewnętrzny odkrywca i hieroglify będą określać swoją fortunę w grze, która wygląda jak dostosowane do urządzeń przenośnych. Dzięki nowemu trybowi portretu, tytuł ten skierowany jest do odbiorców na bieżąco uzbrajając ich wskazówkami Golden Glyph i 4 nagradzającymi funkcjami. Pamiętaj, że poziom doświadczenia powinien być co najmniej w połowie pełny, aby rozpocząć grę, ponieważ gra płaci co jakiś czas, a następnie wymaga częstego uzupełniania portfela przed obracaniem kołowrotka.

Kolejne nowe wydania Quickspin
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry