Black Mamba
Release 02-10-2019
Black Mamba Screenshot
02-10-2019

Black Mamba

O Black Mamba

O Black Mamba Około Black Mamba

Wyposażony w przełomowy zespół rockowy, Black Mamba video slot wprowadza w pełni aktywną siatkę 5x5 i innowacyjny sposób na wprowadzenie nowych symboli na zestawie kołowrotka. Kolejne Solo, unikalny tryb koncertowy, Wilds i Free Spins to tylko niektóre z wielu ciekawych rzeczy, które Play'n Go przygotował dla Ciebie. Dowiedz się, jak wygrać główną nagrodę po przeczytaniu recenzji slotu Black Mamba.

Black Mamba Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Po utworzeniu zwycięskiej kombinacji, uczestniczące w niej ikony znikną z ekranu, tworząc miejsce dla nowych kropli z góry. Zgodnie z niepisaną zasadą, niewypowiedziany joker pojawia się w środku 3 symboli, a każda nowa kropla zwiększa mnożnik wygranej. Dodatkowo, 3, 4 lub 5 Wilds zwiększy Twoje saldo odpowiednio 1x, 3x lub 25x.

Skonsultowanie się z tabelą wypłat może być kluczowym posunięciem dla Twojej strategii zakładów, ponieważ w ten sposób dowiesz się o ratingu wypłat dla każdego symbolu. Na przykład, Martina może przynieść Black Mamba Big Win 50x całkowitego zakładu, gdy 5 w rodzaju pojawiają się na aktywnej linii wypłat. Jeśli otrzymasz 3 lub 4, system obliczy wygraną przy użyciu mnożników 4x i 3x.

Inne symbole tematyczne płacą od 0,1x do 5x zainwestowane pieniądze, w zależności od liczby zmontowanych rolek. Szczęśliwi zwycięzcy z pewnością docenią ręcznie rysowane przedmioty, takie jak mikrofon, słuchawki, gitarowy kostium i perkusja.

Niewygrany spin może wyzwolić funkcje Solo, gdzie otrzymasz różną umiejętność w zależności od wykonawcy - 1 umiejętność dla każdego z 4 członków zespołu.

Alexandra niszczy i usuwa 2 zestawy ikon, Cecilia dodaje 1 lub 2 Wilds, Fred kopiuje 1 zestaw symboli w inny, podczas gdy Martina niszczy dolny rząd i przekształca wszystkich pozostałych członków zespołu w Wilds.

Zwycięstwa zdobyte z Alexandrą, Cecilią i Fredem obciążą miernik składający się z 6 sekcji. Z 4 kolejnymi opłatami, aktywujesz tryb Black Mamba Bonus Concert, podczas gdy 6 sekcji będzie go przeładowywać.

Fakty o grze

data wydania 02-10-2019
Linie wypłat 20
Zmienność
najwyższy
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 5,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Wyczyść całą siatkę, aby aktywować Black Mamba Free Spins lub naładuj miernik ekranowy, aby rozszerzyć tę funkcję. Przekroczenie 6 ikon nagradza 4 wiruje, a 4-5 ikon dodaje 2 dodatkowe rundy. Po aktywacji w tym trybie, Koncert oczyszcza cały siatkę i przyznaje natychmiastową nagrodę pieniężną w wysokości 50x całkowitej stawki zakładu. W trybie Black Mamba Free Play, wszystkie wygrane są obliczane jako kredyty demo.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Play’n GO za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Black Mamba, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Black Mamba?

Recenzja Black Mamba trzyma się oficjalnej informacji RTP z 96,50%.

Końcowe pomysły na temat Black Mamba

Dzięki nominałom od 0,01 do 5 można obstawiać od 0,20 do 100 i płacić 20 monet za obrót, co sprawia, że gra jest odpowiednia dla jak najszerszego kręgu punterów. Mimo to, samouczek Black Mamba pokazał, że nie ma wielkich wygranych, ale wypłaty są dość częste. Ogólnie rzecz biorąc, tytuł polecany jest młodszej publiczności wykonującej swoje pierwsze kroki w świecie rozrywki online i nie będzie miał nic przeciwko jego dużej zmienności.

Kolejne nowe wydania Play'n GO
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry