Crystal Prince
Release 04-11-2022
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
04-11-2022

Crystal Prince

O Crystal Prince

W roli głównej uroczy i hojny facet, który zawsze dba o swoich przyjaciół i sąsiadów, slot online Crystal Prince Quickspin to wakacyjna, 5-bębnowa, 8-rzędowa gra, w której będziesz korzystać z Wild Frost Multiplier Wilds, Snowfall Bonus, Blizzard Seal i Wild Frost Free Spins. Dowiedz się więcej w recenzji Crystal Prince dotyczącej slotów.

Crystal Prince Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Początkowo, zestaw kołowrotków łączy 5 kołowrotków i 3 rzędy oznaczające 3 lub więcej tego samego rodzaju symboli w kombinacji, która doprowadzi Cię do tabeli płac. Podczas tutorialu Crystal Prince dowiesz się nie tylko jak wygrać, ale także dowiesz się, że gra wprowadza do siatki coś więcej, wyglądającego całkiem jak zasilana jackpotem gra slotowa Big Bucks Bandits Megaways.

Każda wygrywająca kombinacja wyzwoli Funkcję Opadania Śniegu, która rozszerzy zestaw kołowrotków o jeden nowy rząd dodatkowych symboli. Seria zwycięzców prowadzi do wprowadzenia nowych rzędów maksymalnie do 8. Gdy zabraknie wygrywających kombinacji, całkowita wygrana zostaje przyznana, co może łatwo doprowadzić do Crystal Prince Dużej wygranej w wysokości 11500x stawka.

Kiedy twoja baza do gry osiągnie maksimum, biorąc pod uwagę liczbę rzędów, Zamieciowa Pieczęć zostanie złamana, aby na zestawie kołowrotków pojawić się od 1 do 3 Dzikie Mroźne Wildy. Co więcej, aktywuje to tryb bonusowy Crystal Prince.

W Trybie Zamieciowym wszystkie wygrywające symbole zostaną zablokowane i otrzymasz tylko Wilds, Scatterters i symbole o wyższej ocenie wypłaty. Teraz, wszystkie odblokowane symbole zostaną usunięte, a pozostałe spadną w dół. Luki zostaną wypełnione dodatkowymi symbolami w atrakcyjnych wizualnie tumbach. Funkcja kończy się, gdy nie ma już nowych dodatkowych zwycięzców.

Zarówno gry na prawdziwe pieniądze, jak i darmowa gra Crystal Prince mają ten sam zestaw zasad, co oznacza, że możesz postawić od 0,20 do 100 monet na rękę. Domyślnym zakładem jest 1 moneta, ale można wdrożyć dowolną strategię, która przyjmuje wyżej wymienione wartości.

Fakty o grze

data wydania 04-11-2022
Linie wypłat
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,150,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Kiedy 3, 4, 5 lub 6 rozproszeń wyląduje na zestawie kołowrotków, otrzymasz odpowiednio 8, 10, 15 lub 20 Crystal Prince Free Spins. Na początku każdej darmowej gry zostanie przyznana kombinacja od 1 do 4 Dzikich Mroźnych Wilków oraz Dzikich Wilków Mroźnych. Ponadto, 2 nowe Scattersy przyznają nowy zestaw 3 dodatkowych gier.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Quickspin za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Crystal Prince, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Crystal Prince?

Gracze będą trzymać się zatwierdzonego współczynnika RTP dla Crystal Prince Recension 96.04% (2.13% w grze podstawowej, 68.07% w grze podstawowej i 25.84% w dodatkowych obrotach 94.18%), zgodnie z oficjalnymi informacjami. Wskaźnik zmienności jest wysoki.

Końcowe pomysły na temat Crystal Prince

Z jest świeży i ekscytujący model matematyczny, który daje większą maksymalną ekspozycję niż w innych grach produkowanych w tym domu, slot Crystal Prince jest prawdziwą zimową grą dla każdego. Polegając na sympatycznej postaci opartej na folklorze norweskim, jest to tytuł polecany zarówno nowicjuszom, jak i doświadczonym graczom.

Kolejne nowe wydania Quickspin
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier