Hot Spin Deluxe
Release 19-11-2019
Hot Spin Deluxe Screenshot
19-11-2019

Hot Spin Deluxe

O Hot Spin Deluxe

Kierując się sukcesem awangardy w tej serii, iSoftBet zatrudnił tę samą grupę inżynierów i projektantów, aby dodać przedrostek "deluxe" do starej szkoły 5-bębniakacza z 3 rzędami i 20 stałymi liniami płacowymi. Hot Spin Deluxe Gniazdo online wprowadza znajomy klimat retro z jego dyskotekowymi melodiami z lat 70., jasnymi światłami i mnóstwem dodatków plus 500-coin jackpot ukryty w grze o tematyce owocowej. Dowiedz się, jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji slotu Hot Spin Deluxe.

Hot Spin Deluxe Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Wartość monety waha się od 0,01 do 1,25 kredytów i pozwala każdemu graczowi na stworzenie własnej strategii obstawiania. Jeśli chodzi o to, możesz obstawiać między 0.20 a 25.00 kredytów za obrót. Free Play wyświetla je jako gotówkę demo.

Co ciekawe, nie ma to nic wspólnego z wypłatami, ponieważ wszystkie nagrody są stałe i wyświetlane w monetach. Dziki i diamenty to te o najwyższej ocenie i oba są w stanie wyprodukować Hot Spin Deluxe Wielki Wiatr 500 monet w kombinacji 5 tego rodzaju. W przypadku otrzymania 2, 3 lub 4, system nagrodzi odpowiednio 7, 40 lub 100 monet.

Dzięki ich podwójnej naturze, Wilds mogą zastąpić wszystkie inne symbole, ale Hot Spin Deluxe ikony bonusu i pomóc Ci stworzyć zwycięską kombinację lub poprawić linię wypłat.

Drugi echelon w tabeli wypłat jest zarezerwowany dla Lucky Sevens i Stars, za które można zarobić 20 do 300 monet, podczas gdy Bells płacą 10 do 200 monet. Melony dominują w koszyku owoców z wypłatą 100 monet, podczas gdy śliwki, cytryny i wiśnie przyznają od 4 do 50 monet na 3 do 5 meczów.

Na każdym losowym obrocie podczas kursu głównego, Hot Spin Wheel może zostać aktywowany i przyznać modyfikator kołowrotka w sposób wyjaśniony poniżej. Co więcej, może on wyzwolić mnożnik do 10x dodany do każdej funkcji bonusowej.

Fakty o grze

data wydania 19-11-2019
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Po wylądowaniu na bębnach 1, 3 i 5, symbole bonusowe uruchamiają Hot Spin Wheel i przyznają do 15 Hot Spin Deluxe Free Spins z jedną specjalną funkcją aktywną w tym trybie. Tajemnicze Symbole zastąpią 6, 8 lub 12 pozycji tymi samymi symbolami, losowe Wildy zamieniają 5, 7 lub 10 ikon w Wildy, Mega Reel zamienia szpule 1-3 lub 2-4 w Mega Symbole, podczas gdy In-Sync Reels tworzy do 3 bębnów w Stos Wilds. Super Dziki kołowrotek przyznaje 3-5 dzikich kołowrotków na każdy nowy obrót, Ultra Reel zamienia cały kołowrotek w symbole Ultra.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach iSoftBet za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Hot Spin Deluxe, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest czynnik RTP dla Fibonacciego?

Rekomendacja dla slotu Hot Spin Deluxe pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 96,00%, gdzie oficjalna informacja sugeruje wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Hot Spin Deluxe

Owoce rozwinęły się w multiplikatory i darmowe obroty, jak pokazał samouczek Hot Spin Deluxe, są oczywiście nową generacją gier. W związku z tym są one skierowane zarówno do osób o wysokich obrotach, jak i nowicjuszy, obiecujących klasyczne doświadczenie, ze stałymi, ale nieco niższymi niż oczekiwano nagrodami.

Kolejne nowe wydania iSoftBet
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry