Western Gold Megaways
Release 7 dni temu
Western Gold Megaways Screenshot
7 dni temu

Western Gold Megaways

O Western Gold Megaways

iSoftBet powraca z innym gniazdem akcji. Kontynuacja ich hitowej gry Aztec Gold Megaways, Western Gold Megaways slot online obiecuje więcej emocji i wysoki potencjał wygranej. Dzięki ogromnej liczbie sposobów na wygraną i wielu specjalnym funkcjom, ten slot na pewno będzie wielkim hitem wśród graczy z całego świata. Dowiedz się wszystkich szczegółów w naszej recenzji Western Gold Megaways dotyczącej slotów.

Western Gold Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Western Gold Megaways jest ustawiona ponad standardowym układem Megaways sześciu bębnów ze zmienną liczbą rzędów. Od dwóch do siedmiu rzędów na każdym bębnie będzie się zmieniać w trakcie gry, a maksymalna liczba zakładów może osiągnąć 117.649.

Wybierz swój zakład spośród dostępnych opcji. iSoftBet udostępnił opcje od 0,20 do 20 euro za obrót. Po rozpoczęciu spinningu zobaczysz bębny w akcji i będziesz chciał dopasować trzy lub więcej symboli, aby wygrać. Wygrane prowadzą do lawin, w których zwycięskie symbole znikają, a nowe opadają, by zająć ich miejsce.

Symbole gry obejmują typowe królewskie karty A-9 oraz różne ikony o tematyce zachodniej. Są to hipflagi, ostrogi jeździeckie, kowbojskie kapelusze i rewolwery. Większość symboli wypłaca się za trzy, ale rewolwer wypłaca się za dwa na jednej linii.

Oprócz tych regularnych symboli, masz dwa różne symbole bonusowe Western Gold Megaways. Po pierwsze, są tam jokery, które zastąpią każdy inny symbol płatniczy. Dalej jest rozproszenie, które ma postać odznaki szeryfa.

Wylądowanie w pięciu lub więcej miejscach odblokuje rundę bonusową na błony śluzowe. Zamiast mieć rundę darmowych obrotów Western Gold Megaways, ten bonus do odrobaczania się daje duży potencjał na dużą wygraną. Gracze dostają trzy czaszki, podczas których tylko scatterzy mogą lądować. Wyzwalacz rozproszy się i wszyscy inni, którzy wylądują, będą trzymać się bębnów. Każdy nowy respirator zresetuje licznik oddechów do trzech.

Każdy z symboli scatter posiada multiplikator lub jedną z trzech kwot jackpota. Po zakończeniu oddechów mnożniki są podnoszone i wykorzystywane do wypłaty wygranej gracza. Gra ma maksymalny jackpot 12000x stawkę.

Fakty o grze

data wydania 15-09-2020
Linie wypłat 117649
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 12,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Western Gold Megaways gniazdo wideo zawiera funkcje wild i scatter. Scatterters odblokowują krążki oddechowe, gdzie gracze mogą wylądować dużą wygraną za pomocą multiplikatorów. Dostępne są trzy różne jackpoty, do maksymalnej wysokości 50x stawki w tej rundzie.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, iSoftBet zaprojektował grę z myślą o graczach mobilnych, a slot działa płynnie na urządzeniach mobilnych bez problemów.

Jaki jest współczynnik RTP z Western Gold Megaways?

Szczelina ma wskaźnik RTP na poziomie 95,98%. Zmienność jest oceniana jako średnia do wysokiej.

Końcowe pomysły na temat Western Gold Megaways

Western Gold Megaways zabiera graczy w podróż na Dziki Zachód Ameryki Północnej. Tutaj odkryjesz kowbojów, strzelanki i ukryte złoto. Gra jest bardzo zabawna i choć nie ma standardowych darmowych obrotów dookoła tchawicy, to bonus prowadzi do wielkich nagród. Jeśli chciałbyś wypróbować grę sam, możesz sprawdzić darmowe demo, które jest już dostępne.

Kolejne nowe wydania iSoftBet
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry