Thunder Shields
Release 11-2020
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
11-2020

Thunder Shields

O Thunder Shields

Slot online Thunder Shields firmy iSoftBet o fantastycznej tematyce i pięknie wykonany, obraca się wokół dwóch rodzajów darmowych obrotów, oferując graczom dodatkową szansę na skorzystanie z Colossal Respins, Cash Shields oraz funkcji Hold & Win. Dowiedz się, jak wygrać je wszystkie w recenzji slotu Thunder Shields.

Thunder Shields Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Z 3 lub więcej symbolami tego samego rodzaju umieszczonymi na aktywnej linii płatniczej, zawsze trafisz na linię płatniczą. Jako zdarzenie losowe w trakcie całej gry, możesz natknąć się na skrzyżowane Symbole Tajemnic. Mogą one pojawiać się zarówno w pełnych, jak i częściowych stosach, aby odsłonić ten sam rodzaj ikon.

Prowadzi to również do funkcji Mystery Spins, podczas której 3 lub więcej bębnów zmienia się w pełne Mystery Stacks. Po ich przekształceniu, na zestawie kołowrotków pozostanie mnóstwo tych samych symboli, które pomogą Ci szybciej osiągnąć Thunder Shields Dużą wygraną.

Ukształtowany jak młotek Mjolnir-lookalike, Wild zastępuje wszystkie inne symbole płatnicze i uzupełnia linię wypłat. Za każdym razem, gdy otrzymasz jeden, gra nagradza Colossal Respin, gdy dwa pierwsze bębny zostaną połączone w jeden gigantyczny.

Aby otrzymać kolejną darmową grę i zwiększyć objętość już przerośniętej rolki o +1, spróbuj złapać Dzikiego podczas pierwszego wytchnienia. Powtórz rutynę 4x z rzędu, aby otrzymać mnożnik 2x , który rośnie o 1x w przypadku kolejnych zwycięzców.

Wyświetlając losowe wartości w zakresie od 1x do 250x, Tarcze Gotówkowe wyglądają jak złote koła, a ty wyzwalasz funkcję Hold & Win na każde 6 meczów. To dalej prowadzi do 3 Thunder Shields Free Spins wzbogaconych o kilka modyfikatorów bębnowych.

Podczas tej funkcji możesz zdobyć 3 nagrody Thunderstorm Prizes: Mini, Major i Mega dają odpowiednio 10x, 100x i 1000x stawkę. Wskazówki: wszystkie wartości można podwoić za pomocą Mnożnika 2x, patrząc jak najbliżej progresywnego jackpota w slocie Divine Fortune Megaways. Pamiętaj, że wszystko zarobione w grze Thunder Shields Free Play jest dostępne w postaci demonstracyjnych monet, a nie prawdziwych pieniędzy.

Fakty o grze

data wydania 11-2020
Linie wypłat 40
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zanim rozpocznie się tryb bonusowy Thunder Shields, wszystkie tarcze gotówkowe zostaną zablokowane, a nowa zresetuje licznik do 3. W trakcie trwania funkcji, gracze znajdą coś w rodzaju kolekcjonera, który zbierze wszystkie wygrane, robiąc miejsce na nowe tarcze gotówkowe, 2x mnożnik lub Boost szpuli, dodając do 2 nowych bębnów do siatki. Ponadto, tryb Cash Boost zwiększa Twoją wygraną, a Respin Boost zwiększa aktualną liczbę re-spinów o +1.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach iSoftBet za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Thunder Shields, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Thunder Shields?

Recension for Thunder Shields slot approved the default RTP factor of 96.00%, where the official info implies a high volatility title.

Końcowe pomysły na temat Thunder Shields

Samouczek Thunder Shields, rozgrywany od 0,40 do 40 monet na rękę, jest zabawnym tytułem skierowanym do graczy w alchemii i scenach fantasy. Nie ma tu żadnej specjalnej fabuły do naśladowania, ale każdy nowy obrót to nowa szansa na podwojenie tego wszystkiego lub stworzenie nowych darmowych gier.

Kolejne nowe wydania iSoftBet
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry