Legacy of the Gods Megaways
Release 27-04-2020
Legacy of the Gods Megaways Screenshot
27-04-2020

Legacy of the Gods Megaways

O Legacy of the Gods Megaways

Wyposażony w 4 wyjątkowe gry bonusowe i regulowane poziomy zmienności, slot wideo Legacy of the Gods Megaways przenosi Cię do Panteonu Starożytnej Greckiej mitologii. Gra Blueprint Gaming zaprasza graczy na wszystkich poziomach doświadczenia do spróbowania szczęścia z Zeusem i Ateną i skorzystania z darmowych spinów z rosnącym mnożnikiem wygranych Unlimited. Dowiedz się więcej w recenzji slotów Legacy of the Gods Megaways.

Legacy of the Gods Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Układ opiera się na 6 bębnach, gdzie liczba hostowanych symboli wynosi od 2 do 7, co zwiększa liczbę zwycięskich linii do możliwego maksimum 117.649. Wciąż brzmią, że możesz mieć więcej sposobów na wypłatę? Dzięki slotowi Gorilla Gold Megaways, przeżyj 4x więcej i zobacz, dokąd w końcu Cię zaprowadzi.

W obu przypadkach, układ posiada poziomy 1x rząd nad zestawem kołowrotków i gracze mają szansę na wyzwolenie wielu zwycięzców w jednym rozdaniu. Aby to osiągnąć, system opiera się na mechanice Cascade Wins.

Nie ma potrzeby zatrzymywania się po standardowej stronie tabeli wypłat, ponieważ opcja Boskiego Zakładu może zabrać cię bezpośrednio do gry bonusowej Legacy of the Gods Megaways. Za cenę 100x stawkę daje gwarantowany spust stosowany przy następnym obrocie. Co więcej, współczynnik RTP jest znacznie wyższy.

To samo ustawienie jest aktywne w grze Legacy of the Gods Megaways Free Play, ale z niewielką różnicą: wszystkie stawki i zwycięzcy są kredytami demo. Z drugiej strony, zawsze możesz spróbować tej funkcji, aby ćwiczyć każdą strategię zakładów, która zawiera stawki od 0,10 do 10 monet na obrót.

Fakty o grze

data wydania 27-04-2020
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 50,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Przed wejściem do pokoju Legacy of the Gods Megaways Free Spins, gracze mogą wybrać najbardziej odpowiednią opcję bonusu i w ten sposób wpłynąć na poziom zmienności. Po zebraniu 4, 5, 6 lub 7 Scatterters, będzie można wybrać 15, 10 lub 5 darmowych spinów z Unlimited Win Multiplikator odpowiednio zwiększając 1x, 2x lub 3x na nową kaskadę. Za pomocą Mystery Choice można otrzymać losową liczbę obrotów i mnożnik zwiększony o losową wartość. Być może jest to najlepsza szansa na zdobycie Legacy of the Gods Megaways Dużej wygranej, jeśli wszystkie liczby są w najlepszej formie.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach internetowych Blueprint Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Legacy of the Gods Megaways, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Legacy of the Gods Megaways?

Rekomendacja dla slotu Legacy of the Gods Megaways pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,50%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności. Przy włączonej opcji Bonus Buy, liczba ta wzrasta do 97,05%.

Końcowe pomysły na temat Legacy of the Gods Megaways

Samouczek Legacy of the Gods Megaways zebrał asortyment wskazówek, które mogą uprościć Twoje główne zadanie - zebrać do 50000x swoją stawkę w jednej ręce. Nie będzie to łatwe do osiągnięcia, ale mamy nadzieję, że twoje nerwy są ze stali, a twoja mądrość pasuje do Ateny.

Kolejne nowe wydania Blueprint Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry