Pirates 2 Mutiny
Release 03-12-2022
Pirates 2 Mutiny Screenshot
03-12-2022

Pirates 2 Mutiny

O Pirates 2 Mutiny

Przenieś styl życia piratów na następny poziom, Yggdrasil zaprasza do doświadczenia slotu online Pirates 2 Mutiny i życia na krawędzi z Dropdown Wins, Free Spins z Multiplikatorami i bonusami takimi jak Mutiny, Cannon Blast i Tsunami. Odwróć świat do góry nogami za pomocą wskazówek otrzymanych w recenzji slotu Pirates 2 Mutiny.

Pirates 2 Mutiny Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Ogólnie rzecz biorąc, samouczek Pirates 2 Mutiny opiera się na coraz bardziej popularnej grze, w której 6 lub więcej ikon w kreskówkowym stylu przeniesie Cię do tabeli wygranych. Mechanika Cluster Pays umożliwia wygrywanie kolejnych wygranych w jednym rozdaniu, ponieważ wszystkie przypadki symboli wygranej pozostaną, nawet jeśli nie są one w klastrze.

Wygląda to o wiele za różnie od mechaniki szczelinowej Divine Fortune Megaways, a jednocześnie równie satysfakcjonująco i atrakcyjnie wygląda w przypadku wygranych w Dropdown Wins. Co więcej, jeśli w początkowym obrocie występują 2 lub więcej różnych wygrywających klastrów, to symbole o niższej ocenie wygranej zamienią się w lepiej płatne.

Możliwe jest również otrzymanie mnożników przy wypełnianiu wiersza symbolami zwycięstwa. Najwyraźniej może to skrócić drogę do Pirates 2 Mutiny Dużej wygranej do 4900x stawka. Po wypełnieniu 1, 2, 3, 4 lub 5 wierszy, odpowiednio zwiększysz saldo 1x, 2x, 3x, 5x lub 25x.

Kiedy opisana powyżej lista rozwijana faktycznie się zakończy, wszystkie wygrywające symbole zostaną policzone i pomnożone przez ich wartość. Jeszcze lepiej, jeśli Multiplikator zostanie aktywowany! W grze Pirates 2 Mutiny Free Play, wszystkie wartości są wyświetlane jako monety demonstracyjne, więc możesz ich użyć tylko do nauki wygranej.

Przypadkowo możesz aktywować Bonus Pirates 2 Mutiny. Wybuch armaty działa tylko po utracie obrotów, usuwając wszystkie niżej ocenione elementy z zestawu kołowrotka, tworząc nowe Upuszczanie. Symbol 3×3 Mutiny high-pay gwarantuje wygraną lub zwiększa aktualną wygraną w Dropdown, podczas gdy Tsunami zaczyna się, gdy jest 6 zwycięskich symboli i nadal otrzymujesz przegraną Dropdown. Wszyscy przegrani są usuwani, a wygrywające symbole są wyrównywane, aby zwiększyć Mnożnik i rozpocząć nowe Dropdownown.

Fakty o grze

data wydania 03-12-2022
Linie wypłat 0
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 490,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wyląduj 3 Rozrzuca w dowolnym miejscu na bębnie, aby otrzymać partię 7 Pirates 2 Mutiny Free Spins. Funkcja ta zaczyna się od Mnożnika 1x, który rośnie wraz z każdą wygraną w dół. Wszystkie mnożniki są sumowane i stosowane do każdej wygranej dla całej funkcji. Ponadto, 1 losowy pirat zostanie wybrany jako symbol Highpay i zastąpi wszystkich pozostałych członków załogi.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Yggdrasil za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Pirates 2 Mutiny, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Pirates 2 Mutiny?

Recencja Pirates 2 Mutiny pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 96,20%, gdzie oficjalne informacje wskazują na wysoką zmienność tytułu przy wskaźniku trafienia 21,40%.

Końcowe pomysły na temat Pirates 2 Mutiny

Nawet jeśli są to łobuzy z morza, coś ich zachwyca i moda na sekwencję, a slot Pirates 2 Mutiny pokazuje to w najbardziej rozrywkowy sposób. Dzięki swojemu kreskówkowemu stylowi, gra jest skierowana do nieco młodszej publiczności i polecana na mnóstwo modyfikatorów bębnów oraz statyczny jackpot 490.000 monet.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier