Joker Millions
Release 01-04-2015
Joker Millions Screenshot
01-04-2015

Joker Millions

O Joker Millions

Joker Millions slot online jest klasycznym progresywnym slotem od deweloperów Yggdrasil. Jeśli lubisz klasyczne sloty i masz szansę na ogromne nagrody, gra Joker Millions powinna Cię zainteresować. Gra nie jest pełna specjalnych funkcji, ale ten maksymalny jackpot w wysokości 2,500x Twoja stawka plus szacowany progresywny jackpot w wysokości €3,000,000 zwiększa emocje. Przeczytaj naszą recenzję slotów Joker Millions, aby dowiedzieć się więcej.

Jak działają wideo automaty do gier

Joker Millions gniazdo wideo jest oparte na klasycznej konstrukcji maszyny do owoców. Istnieje pięć bębnów i trzy rzędy, które są wypełnione różnymi symbolami owoców. Znajdziesz tam cytryny, wiśnie, pomarańcze, arbuzy i śliwki. Jest też dzwonek i szczęśliwa 7, najlepszy symbol w grze. 7s wypłaci 12x twoją stawkę za linię pięciu.

Aby wygrać, należy dopasować co najmniej trzy symbole w jednej z dwudziestu pięciu linii wypłat. Zanim zaczniesz obracać, wybierz, ile chcesz postawić na każdy obrót. Minimalny zakład to 0,25 €, a maksymalny to 25 €.

Ponieważ jest to slot w klasycznym stylu, nie ma zbyt wielu skomplikowanych funkcji bonusowych, o które można się martwić. Po pierwsze, jest to funkcja freeze i respinin. Jest ona uruchamiana za każdym razem, gdy trzy symbole wylądują na linii płatniczej. Symbole trzymają się w miejscu, a bębny są ponownie obracane. Jeśli wyląduje nowy pasujący symbol, zostanie on również zamrożony, a respin zostanie ponownie uruchomiony. Trwa to do momentu, gdy nie pojawią się już żadne pasujące symbole, a wygrana zostanie wypłacona.

I jeszcze mnożnik kolumn. Tutaj każdy stos bębnów, które tworzą część wygranej, doda 1x mnożnik. Ostatnią cechą jest to, że jackpot obraca się dookoła. Ten bonus Joker Millions jest uruchamiany, gdy symbol Jokera wyląduje na każdym z pięciu bębnów. Jokery są wtedy zamrożone na miejscu, a bębny obracają się ponownie. Każdy nowy Joker, który wyląduje, również utknął na miejscu, a oddech kończy się, gdy nie pojawi się żaden nowy Joker. Każdy symbol Jokera odsłania wtedy postać pieniężną, która jest sumowana i wypłacana.

Jeśli gracz ma szczęście zapełnić bębny piętnastoma Jokerami, wygra progresywny jackpot pokazany powyżej bębnów. Każdy z graczy, który zagra w tę grę, dodaje do jackpota 5,5% każdej stawki za kwotę jackpota progresywnego. Największa kwota wygrana z gry to około 7 milionów euro.

Fakty o grze

data wydania 01-04-2015
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 62,500
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Nie ma żadnych darmowych spinów Joker Millions, ale gra ma dwa różne bonusy oddechowe. Jest też mnożnik kolumn, który zwiększa wygrane na stosie kołowrotków.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Yggdrasil przebudował grę, dzięki czemu można się nią teraz cieszyć na telefonach komórkowych i tabletach.

Jaki jest współczynnik RTP z Joker Millions?

Joker Millions ma wskaźnik RTP na poziomie 94,3%. Zmienność jest oceniana w przedziale od niskiej do średniej.

Końcowe pomysły na temat Joker Millions

Joker Millions nie wygra żadnych nagród za grafikę i design, ale nie pozwól, aby to przeszkadzało ci cieszyć się grą. Jest to slot w klasycznym stylu, więc jest prosty i łatwy do zrozumienia i gry. Podczas gdy nie ma żadnych darmowych obrotów, dwie różne funkcje oddechowe to uzupełniają. Jednak to właśnie progresywny jackpot sprawia, że wszystko jest warte zachodu. Widząc tę dużą liczbę nad kołowrotkami, dodajemy do tego wiele emocji. Wypróbuj darmowe demo już dziś, aby przetestować grę dla siebie.

Kolejne nowe wydania Yggdrasil
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry