Ghost Glyph
Release 20-09-2020
Ghost Glyph Screenshot
20-09-2020

Ghost Glyph

O Ghost Glyph

W samą porę na Halloween, Quickspin zaprasza do starego nawiedzonego domu, w którym w slocie online Ghost Glyph znajdują się cztery duchy, z których każdy posiada unikalną zdolność bonusową, dziwaczność i wiele innych. Odkryj sekret z poradami zebranymi w recenzji slotu Ghost Glyph.

Ghost Glyph Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to gra Tumble Mechanics, w której wszyscy zwycięzcy są usuwani po utworzeniu klastra. Puste pozycje są wypełnione nowymi przedmiotami spadającymi z góry, aby pomóc Ci aktywować tabelę wygranych więcej niż jeden raz w rozdaniu, co sprawia, że masz ochotę zagrać - powiedzmy - w Cirque De La Fortune, gdzie znajduje się również Koło Fortuny dla jeszcze większych wygranych.

Po usunięciu symboli, a przed upadkiem, Ghost Glyph jest przyznawane w jednej z pustych przestrzeni do oceny i przekształcenia w Dzika. Dla każdego usuniętego symbolu zostanie aktywowana dodatkowa urna. Najnowsze sloty Quickspin są wyposażone w oznaczone znakiem towarowym wydarzenia w grze. Tutaj znajdują się 4 cechy urny opisane poniżej, połączone z miernikiem paranormalności jako specjalnym trybem bonusowym.

Przed każdym obrotem, 5 Urny Duchów są losowo wyznaczane, a ostateczna urna zawsze jest Niebieską Urną Duchów. Każda z pierwszych czterech urn jest wybierana losowo i aktywowana od lewej do prawej. W ramach wygranej, każda z nich Ghost Glyph jest konsumowana, podczas gdy nie wygrywający ekran nagradza urny Ghost Urny w kolejności ich aktywacji.

Teraz tryby wyzwalane w ten sposób to Żółta Urna Duchów, która rodzi 4 do 10 losowo umieszczonych Wilds na zestawie kołowrotków, Zielona Urna Duchów, która zamienia ikony niższe na te z wyższą oceną wypłaty, oraz Czerwona Urna Duchów, która usuwa wszystkie niżej oceniane przedmioty z obszaru gry. Wreszcie, Blue Ghost Urn aktywuje Ghost Glyph Gra bonusowa lub nagrody 3 respins, jeśli jesteś już korzystających z sekwencji bonusowej.

Na koniec, twoja strategia zakładów w grach pieniężnych i darmowej grze Ghost Glyph polega na zakładach od 0,20 do 100 monet na rękę. Ta ostatnia wyświetla je jako kredyty demo, które możesz wykorzystać do nauki wygranej.

Fakty o grze

data wydania 20-09-2020
Linie wypłat
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 220,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Pod koniec swobodnego spinu, zakładając, że ostatni miernik paranormalności osiągnie poziom 1 lub wyższy, funkcja Massive Wild Feature jest aktywowana i ma 22 poziomy. Ponadto, za każdym razem, gdy na zestawie kołowrotków pojawi się 8 Scatters, otrzymasz partię 8 Ghost Glyph Free Spins.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Quickspin za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Ghost Glyph, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Ghost Glyph?

Rekomendacja dla slotu Ghost Glyph pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,18%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Ghost Glyph

Oferując upiorne wrażenia z gry, jest to dobrze zbalansowana gra kasetowa i maksymalna ekspozycja 2200x stawka. Urocze poltergeistki z odrobiną koloru są wisienką na wierzchu samouczka Ghost Glyph, podczas gdy funkcje duchów naprawdę kręcą się na bębnach pomagając graczom zanurzyć się w tryb bonusowy rezydencji. Nikt tutaj nie wychodzi z pustymi rękoma, ciesząc się również wieloma funkcjami i odkrywając tajemnice domu.

Kolejne nowe wydania Quickspin
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry