Millionaire Mystery Box
Release 06-11-2019
Millionaire Mystery Box Screenshot
06-11-2019

Millionaire Mystery Box

O Millionaire Mystery Box

W oparciu o wydanie Big Time Gaming z 2018 roku, zainspirowane wiecznie zielonym programem telewizyjnym, Who Wants To Be A Millionaire Mystery Box video slot jest ulepszoną wersją wypełnioną nowymi atutami i wieloma sposobami na zarabianie. Powiedzmy, że będziesz mógł cieszyć się darmowymi spinami z mnożnikiem o wartości do 50x stawki oraz standardem branżowym Wilds and Scatters. Dowiedz się, jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji slotu Millionaire Mystery Box.

Millionaire Mystery Box Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Hybrydy między tradycyjnymi automatami i grami zręcznościowymi mają tendencję do wprowadzania własnej, a czasem niecodziennej rozgrywki, ale tak nie jest w tym przypadku, nawet jeśli ta jest uzbrojona w funkcję nagradzającego Mystery Box.

Otrzymasz więc 5 bębnów, 3 rzędy i 243 sposoby na korzystanie z symboli zarówno niższej, jak i wyższej oceny wypłat. Klejnoty różnych kolorów dominują nad symbolami królewskimi, które nie są aż tak lukratywne.

Po każdej wygrywającej kombinacji lub po przyznaniu jej przez sam system, możesz włączyć funkcję Gamble i podwoić wygraną krok po kroku aż do momentu zebrania nagrody - lub do momentu, w którym podasz błędną odpowiedź. Miejmy nadzieję, że to się nigdy nie wydarzy.

Funkcja Millionaire Mystery Box Free Spins jest podstawą tej gry i rozpoczyna się, gdy otrzymasz 3 lub więcej Scatterów. Początkowo będziesz zaczynał od 7 obrotów, ale miej oko na metr umieszczony najdalej na lewo, ponieważ każdy nowy Scatter przesuwa się po drabinie.

Zasadniczo, pierwszy nowy Scatter zwiększa mnożnik do 3x, dodając +1 dodatkowych obrotów, drugi zwiększa wartość do 4x i tak dalej. W końcu, jeśli uda ci się zebrać 11 Scatterów z rzędu, otrzymasz 50x Multiplikator i +3 nowe obroty.

Nie oznacza to, że skończą ci się obroty, ponieważ ta smuga trwa tak długo, jak długo Scatterzy przybędą i może doprowadzić do Millionaire Mystery Box Wielkiego Wygranej 12000x Twojej stawki.

Z tym samym zestawem zasad, Millionaire Mystery Box Free Play obliczył wszystkie zakłady i nagrody w kredytach demo. Możesz również aktywować tabelę wypłat dla 3+ meczów i postawić zakład pomiędzy 0,20 a 100 kredytów na rundę.

Fakty o grze

data wydania 06-11-2019
Linie wypłat 243
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 12,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Dostępny tylko na 3 centralnych kołowrotkach, Millionaire Mystery Box Bonus aktywuje się po wylądowaniu symbolu Mystery Box i przekształca cały jego rodzaj w przedmiot losowy - w tym Wilds and Scatters. I kilka wskazówek dla Ciebie: spróbuj zdobyć jeden, aby poprawić szanse na wygraną i zwiększyć szanse na rozpoczęcie dodatkowych obrotów.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Big Time Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku .apk dla gry Millionaire Mystery Box.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Millionaire Mystery Box?

Rekomendacja slotu Millionaire Mystery Box trzyma się współczynnika RTP równego 96,64%, podczas gdy oficjalne informacje opisują go jako tytuł o dużej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Millionaire Mystery Box

Kończąc samouczek Millionaire Mystery Box z krótką wzmianką o 2x Wilds, którego naturę zalecamy zbadać, umieścimy zalecaną odznakę do gry odpowiednią dla graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Z silnym tłem zapewnionym przez popularny program telewizyjny, jest to wydanie, które jest w stanie wyprodukować wiele godzin dobrej jakości rozrywki.

Kolejne nowe wydania Big Time Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry