Cyberslot Megaclusters
Release 12-2023
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
12-2023

Cyberslot Megaclusters

O Cyberslot Megaclusters

Łącząc retro wibracje z najnowocześniejszą mechaniką gier, jaką można było zobaczyć w 2023 roku, slot online Cyberslot Megaclusters firmy Big Time Gaming jest maszyną o tematyce kosmicznej, gdzie pole 3x3 może przekształcić się w ponadwymiarową siatkę 9x9 z większymi szansami na wygraną. Gracze skorzystają głównie z reakcji łańcuchowych, które powodują powstawanie klastrów i wprowadzają Golden Roaming Wilds. Jest dużo więcej do odkrycia, więc przeczytaj recenzję Cyberslot Megaclusters i dowiedz się, jak wygrać.

Cyberslot Megaclusters Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Teraz możemy porozmawiać o serii tytułów zasilanych przez znak towarowy Megaclusters Mechanics od tej gry opiera się na spuściźnie gniazda Star Clusters Megaclusters produkowane w tym samym domu. Drobiazgowo zaprojektowany sposób na dotarcie do tabeli wygranych tutaj oznacza strategię zakładów z 0,20 do 20 monet na obrót.

Główną częścią gry jest innowacyjny system Reactions. Po pierwsze, gracze muszą zrobić klaster złożony z 5 lub więcej meczów, aby coś uzyskać. Teraz każdy symbol, który uczestniczył w klastrze, dzieli się na 9 mniejszych ikon (4 podczas rozgrywek bonusowych Cyberslot Megaclusters), a zwycięzca z nich zrobiony usuwa wszystkich uczestników z sieci. Wygląda to trochę skomplikowanie, ale po rozpoczęciu akcji otrzymasz liny, a nowe ikony spadną, aby wypełnić luki w dostępnych pozycjach. Łańcuch Reakcji trwa, dopóki nie zabraknie zwycięzców.

Przy każdym obrocie, gracze mogą otrzymać Złotego Dzikiego Wędrowca, który działa w dwóch kierunkach. Jak sama nazwa wskazuje, jego funkcja Wild pozwala na zamianę wszystkich symboli oprócz Scatter. Z drugiej strony, ta ikona posiada Mnożnik 1x, który zwiększa się o +1 za każdym razem, gdy tworzysz klaster z jokerami.

Po wygranej, Dziki Mnożnik może przesunąć się na dowolną z 9 możliwych pozycji na polu gry. Podczas darmowych gier, jest 81 pozycji, na których można umieścić tę ikonę, więc za każdym razem, gdy się ona porusza, 9 nowych symboli zostanie stamtąd zabranych (ponownie, liczba w dodatkowych obrotach wynosi cztery).

Fakty o grze

data wydania 12-2023
Linie wypłat 0
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Większa sieć 9×9 jest domem dla Cyberslot Megaclusters Free Spins zaczynając od momentu podłączenia 12+ Reactions w głównej grze. Jeśli Dziki Mnożnik Roamingowy został zwiększony w dowolnym stopniu, jego wartość zostanie przeniesiona na tę funkcję. Ponadto, kiedy wartość osiągnie 10x, otrzymasz 2 obroty. Przy pierwszym ponownym wyzwoleniu Cyberslot Megaclusters Free Play, system wprowadza Rainbow Roaming Wilds, który również posiada Multiplikator, ale z możliwością pomnożenia wszystkich Dzikich Mnożników razem.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Big Time Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Cyberslot Megaclusters, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Cyberslot Megaclusters?

Rekomendacja dla slotu Cyberslot Megaclusters pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,36%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na stosunkowo dużą zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Cyberslot Megaclusters

Nauczając graczy, aby uczynić rundy bonusowe jeszcze silniejszymi, samouczek Cyberslot Megaclusters kontynuuje się w miejscu, w którym zatrzymał się jego poprzednik. Gra opiera się na tej samej mechanice, ale przynosi zupełnie inne doświadczenia, gdzie mnożniki mn ożą się nawzajem, aby doprowadzić graczy do Cyberslot Megaclusters Dużej Wygranej. Ogólnie rzecz biorąc, tytuł jest polecany zarówno początkującym jak i doświadczonym graczom.

Kolejne nowe wydania Big Time Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier