Star Clusters Megaclusters
Release 06-2020
Star Clusters Megaclusters Screenshot
06-2020

Star Clusters Megaclusters

O Star Clusters Megaclusters

Wprowadzając ewolucję w grach online, szczególnie jeśli chodzi o automaty Cluster Pays, Big Time Gaming zmienia postrzeganie graczy za pomocą slotu wideo Star Clusters Megaclusters. Z 4 do 8 bębnami i taką samą liczbą rzędów, gra przynosi również reakcje, Free Spins, oraz nagradzający Złoty Dziki Mnożnik, o którym można przeczytać więcej w recenzji Star Clusters Megaclusters automatów do gier.

Star Clusters Megaclusters Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to pierwsza gra, w której dostawca wdrożył swój znak towarowy Megaclusters Mechanics wychodzący z cienia, gdy trafisz zwycięską kombinację. Zasadniczo, każdy symbol, który był w kombi, będzie się dzielił na 4 mniejsze obiekty, aby utworzyć nowe klastry. Wygląda to na reakcję łańcuchową w slocie Dziedzictwo Bogów Megawaya, ale o dość charakterystycznym wyglądzie i odczuciu.

Zwycięzcy z mniejszymi ikonami zostaną usunięci, a nowe zostaną wprowadzone do siatki, dopóki nie pojawią się nowe zwycięskie kombinacje. W rezultacie, siatka 4×4 z 16 symbolami może stworzyć maksymalnie 64 płytki do gry.

Pomagając zebrać rzeczy razem, gracze mogą korzystać z regularnych Wilds i Gold Wilds. Pierwszy z nich tradycyjnie zastępuje wszystkie płatne symbole, natomiast Złoty Dziki wychodzi jako ikona bonusu Star Clusters Megaclusters, która może pomnożyć wynik.

Kiedy Złoty Joker jest w zwycięskiej kombinacji, Miernik Mnożnika zaczyna się od 1x i wzrasta o +1 za każdym razem, kiedy złapiesz nowego Złotego Dzikiego w klastrze.

Miernik Mnożnikowy resetuje się na początku nowego spinu, natomiast w spinach dodatkowych produkuje nieograniczone obroty w partiach po 2 po osiągnięciu wartości 10x. Jest to również najszybsza droga do Star Clusters Megaclusters Big Win.

Naturalnie, zanim zaczniesz tworzyć klastry, musisz ustawić stawkę. Gra przyjmuje zakłady od 0,20 do 200 monet na rękę, podczas gdy w grze Star Clusters Megaclusters Free Play są one wyświetlane jako monety demo. Aby opracować strategię lub po prostu nauczyć się jak wygrywać, używaj ich za darmo.

Fakty o grze

data wydania 06-2020
Linie wypłat 0
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 23,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Po 5 kolejnych wygranych, uruchomisz darmowe obroty Star Clusters Megaclusters. Początkowo, para dodatkowych spinów jest nagradzana i może być zwiększona o +1 dla każdej dodatkowej wygrywającej kombinacji powyżej piątej. Funkcja ta jest rozgrywana na siatce 8×8 i opiera się również na Megaklusterach. Technicznie, może to zwiększyć siatkę do 16×16 z 265 możliwymi klastrami. Gracze będą dodatkowo korzystać z Gold Wilds i Multipliers.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Big Time Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub Android .apk dla gry Star Clusters Megaclusters, w którą możesz grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Star Clusters Megaclusters?

Rekomendacja dla slotu Star Clusters Megaclusters pozostaje zbliżona do domyślnego współczynnika RTP 96,54%, gdzie oficjalna informacja oznacza tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Star Clusters Megaclusters

Oferując statyczny jackpot 23000x stawkę w jednej ręce, rzeczy opisane w tutorialu Star Clusters Megaclusters mogą zapewnić wiele godzin rozrywki na wysokim poziomie. Arkadowa rozgrywka i tony dodatkowych obrotów sprawiają, że jest ona polecana dla najszerszej publiczności.

Kolejne nowe wydania Big Time Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry