North Storm
Release 02-12-2019
North Storm Screenshot
02-12-2019

North Storm

O North Storm

Zainspirowany starymi sagami mitologii nordyckiej, North Storm video slot zabierze Cię do starożytnej świątyni ukrytej w zamarzniętych górach, gdzie Rabcat pozostawił bezcenny skarb czekając na najodważniejszych poszukiwaczy przygód. Zmierzyć się z Bogiem Grzmotu i pokonać go za pomocą Free Spins i funkcji Bonus Falls ze zwiększającymi się multiplikatorami rozłożonymi w bazie z 5 bębnami, 3 rzędami i 25 stałymi liniami wypłat. Dowiedz się, jak wygrać tytuł po przeczytaniu recenzji slotu North Storm.

North Storm Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Biorąc pod uwagę konstrukcję bazy gry, jest więcej niż oczywiste, że będziesz aktywować tabelę płac, gdy 3 lub więcej symboli tego samego rodzaju ląduje na sąsiednich szpulach, zakładając, że są one umieszczone z lewej strony.

Ten epicki automat do gry opiera się na mechanice Bonus Falls, która jest wyzwalana przez zwycięskie kombinacje. Zasadniczo, uczestniczące ikony znikają z ekranu, tworząc miejsce na nowe ikony spadające z góry i zamykające luki.

Kolejne wygrane powodują zwiększenie liczby mnożników, co dodatkowo oznacza, że każda nowa kombinacja jest nową szansą na wygraną. Według wskazówek zebranych od ostatnich zwycięzców, byłby to najszybszy sposób na osiągnięcie North Storm Big Win.

Mówiąc o symbolach, gra wykorzystuje zestaw run jako te z wyższą oceną wypłat oraz stylizowane Symbole Królewskie, w tym 10s, Jacks, Queens i Kings. Podczas North Storm Free Play, wygrane zdobyte za pomocą którejkolwiek z nich są wyświetlane w monetach demo, więc możesz użyć ich do przećwiczenia strategii obstawiania.

Podobnie jak w przypadku klasyków z dawnych czasów, ta zaawansowana technologicznie misja wykorzystuje również Wildsa, aby pomóc Ci tworzyć więcej zwycięskich kombinacji. W swojej istocie są to przedmioty o podwójnej naturze, która pozwala im zastąpić wszystkie płacące ikony i poprawić linię płac.

Fakty o grze

data wydania 02-12-2019
Linie wypłat 25
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej rozrzutników, aby aktywować tryb North Storm Free Spins i cieszyć się 10 rundami na koszt kasyna. Funkcja North Storm Bonus, znana również jako Bonus Falls Feature with Increasing Multiplikatory, jest zawsze aktywna podczas dodatkowych obrotów. Mimo to, będziesz miał większe szanse na wygraną, ponieważ wartość początkowa mnożnika jest podwojona.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Rabcat za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry North Storm, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP dla Duplikatów?

Rekomendacja dla slotu North Storm pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 96,13%, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat North Storm

Nie obawiaj się bogów - niech się ciebie boją, jak mówi wydawca dodając świątynię znajduje się na zakazanej ziemi i żaden żołnierz nie miał szczęścia znaleźć skarb. Masz tyle, ile potrzeba, by posłuchać rad Rabcata? Wypróbuj tę grę i dowiedz się więcej, zwłaszcza teraz, gdy jesteś uzbrojony w wskazówki zebrane w samouczku North Storm.

Kolejne nowe wydania Rabcat
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry