Viz Showtime
Release 12-12-2019
Viz Showtime Screenshot
12-12-2019

Viz Showtime

O Viz Showtime

Zainspirowany brytyjską parodią komikiem o tematyce dla dorosłych, Blueprint Gaming opracował Viz Showtime video slot we współpracy z Dennis Publishing. Jest to pełna funkcji, 5-bębnowa, 3-rzędowa, 10-rzędowa gra oferująca mnóstwo funkcji bonusowych, darmowe obroty i jednorazowy statyczny hit Big Money o wartości 1000x zainwestowanych pieniędzy. Zapraszamy do zapoznania się z recenzją slotów Viz Showtime i nauczenia się, jak wygrać główną nagrodę.

Viz Showtime Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

To jest Online Pub Fruit, jak reklamowane przez wydawcę, który niewątpliwie odnosi się do maszyny o tematyce owocowej. Aby aktywować tabelę wygranych, potencjalni zwycięzcy proszeni są o złożenie zwycięskiej kombinacji 3-5 meczów, co jest kolejnym wymiarem, który odróżnia ten tytuł od staromodnych bandytów jednoręcznych.

Mówiąc o symbolach, będziesz cieszyć się pełnym koszykiem owoców, gdzie każdy z nich lub grupa ma nieco inną ocenę wypłat. Gracze znajdą winogrona, melony, wiśnie, czereśnie, śliwki i pomarańcze, co daje nieco mniejszą ilość gotówki niż Lucky Sevens. To samo odnosi się do Viz Showtime Free Play z wszystkimi stawkami wyświetlanymi jako kredyty demonstracyjne.

Aby opisać tę sytuację nieco dalej, powiedzmy, gdy pełna linia wypłat wyświetla tylko Lucky Sevens, można kupić drinka dla wszystkich w pubie twierdząc, że zdobyłeś Viz Showtime Big Win.

Po uruchomieniu funkcji Viz Showtime Bonus, gracze zostaną przeniesieni na inny ekran i wejdą na Super Board, aby wygrać modyfikatory kołowrotka, dodatkowe funkcje i nagrody. Na przykład, jest tablica z komiksu, na której Mellie pyta graczy, czy zaakceptują pieniądze, które jest gotów przyznać. Masz tylko dwie podstawowe opcje - Take It lub Leave It.

Ponadto, w programie TV Picker Bonus, możesz odebrać swój szczęśliwy telewizor, wyeliminować inne telewizory dla oferty pieniężnej i ostatecznie wygrać do 1000x całkowitego zakładu. Możemy podzielić się kilkoma wskazówkami, aby zwiększyć Twoją pewność siebie: najlepszą strategią jest pozostawienie wszystkich ofert, więc wszystko zależy od Ciebie.

Fakty o grze

data wydania 12-12-2019
Linie wypłat 10
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Super Board oferuje maksymalnie 8 funkcji bonusowych, takich jak Pop Shot, Top Trumps, Bargain Hunt, On The Box, Total Wipeout, Chain Reaction, Full of Bears, Morning Glory, Cash Splash, Money Shot, TV Trash, Stella Vision, Razzle Dazzle, Red Hot TV, Mellie’s Money i Big Money. Możesz również wygrać dodatkowe życia, uruchomić tryb Showtime Mode, aktywować kolejną funkcję bonusową, cieszyć się partią Viz Showtime Free Spins, wziąć jednorazowe nagrody pieniężne lub zastosować mnożniki do wygranej na linii.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach internetowych Blueprint Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Viz Showtime, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Viz Showtime?

Rekomendacja na pobyty w slocie Viz Showtime zostanie zaktualizowana o czynnik RTP, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Viz Showtime

Znakiem towarowym gry z więcej opcji wygranej niż moglibyśmy kiedykolwiek pokazać Ci w Viz Showtime tutorial jest zalecane nie tylko dla fanów serii komiksów, ale także dla wszystkich graczy szukających barier przełamywania humoru w połączeniu z lukratywnymi mini-grami.

Kolejne nowe wydania Blueprint Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry