Extra Chilli
Release 2018
Extra Chilli Screenshot
2018

Extra Chilli

O Extra Chilli

Free Spins, Unlimited Win Multiplier, Free Spins Gamble, znak handlowy Feature Drop i reakcje Win to tylko niektóre z wielu wspaniałych rzeczy, które można kupić na rynku pikantnym. Doświadczyć Extra Chilli slotu wideo przez Big Time Gaming i zdobyć statyczny jackpot 2000-credit w jednym obrocie. Dowiedz się, jak go wygrać czytając recenzję slotu Extra Chilli.

Extra Chilli Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Mówimy o klasycznej grze w jednorękiego bandytę, która płaci od lewej strony. Aby zmontować zwycięską linię, będziesz potrzebował 2 lub 3 do 5 meczów umieszczonych na sąsiednich bębnach. Możesz również użyć Wilds, aby zastąpić wszystkie przedmioty, za które płacisz.

Zanim kołowrotki zaczną się kręcić, musisz ustawić stawkę w zdefiniowanym zakresie od 0,20 do 40 kredytów. Twoja strategia obstawiania ma również wpływ na Feature Drop, co oznacza, że kupno funkcji Extra Chilli Bonus następuje po wyższej cenie w zależności od wzrostu Twoich zakładów.

Ponadto, gra jest zasilana przez modyfikator kołowrotka Megaways i może mieć nawet 117.649 sposobów na zarabianie pieniędzy. Symbole pojawiają się jako normalne, zajmując miejsce 1×1 i powiększone, które wymagają miejsca 1×2. Ponadto, każdy kołowrotek sam lub z dodatkowym kołowrotkiem może pomieścić do 7 symboli.

Papryki w różnych kolorach dominują w tabeli wypłat, gdzie fioletowe chili ma najwyższą ocenę wypłat, a do otrzymania 2x zakładu potrzebne są tylko 2 mecze. W przypadku kombinacji 3, 4 lub 5 tego rodzaju, szczęśliwi zwycięzcy pomnożą swój zakład 5x, 10 lub 25x.

Wreszcie, 6 meczów oferuje Extra Chilli duże wygrane 50x zainwestowane pieniądze. W innych przypadkach, czerwony, niebieski i zielony pieprz płaci 0,25x do 7,5x zakładu. Podczas gdy w Extra Chilli Free Play, wygrane są obliczane w kredytach demo.

Dodatkowa szpula znajduje się poniżej szpuli 2, 3, 4 i 5 i doda dodatkowy symbol, który pomoże Ci stworzyć zwycięską kombinację. Wszystkie symbole, które wygrały, ale Scatter może tworzyć reakcje łańcuchowe i zostawiać miejsce na nowe ikony pochodzące z góry.

Fakty o grze

data wydania 2018
Linie wypłat 117649
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Z 3 gorącymi rozrzutnikami otrzymasz 8 Extra Chilli Free Spins. W przypadku otrzymania dodatkowego Scattera, gra przydzieli dodatkową partię 4 obrotów. Na początku tej funkcji, Nieograniczony Mnożnik Wygranej jest wyceniany na 1x i zwiększa się po każdej reakcji. Ponadto, można Gamble i ostatecznie wygrać większą początkową partię spin. W przypadku uzyskania 3 lub 4 rozpylaczy w szpuli Extra Reel, możesz cieszyć się 4 lub 8 dodatkowymi obrotami.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Big Time Gaming za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Extra Chilli, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Extra Chilli?

Rekomendacja dla slotu Extra Chilli pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu od 96,15% do 96,82%, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Extra Chilli

Więcej niż nagradzanie, jest to gra odpowiednia dla jak najszerszej publiczności. Samouczek Extra Chilli powinien być co najmniej dwa razy większy, aby opowiedzieć Ci wszystko o wygranej, ale nadal masz kilka wskazówek i pierwsze wrażenia.

Kolejne nowe wydania Big Time Gaming
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry