Reel Rush 2
Release 07-11-2019
Reel Rush 2 Screenshot
07-11-2019

Reel Rush 2

O Reel Rush 2

Zasilany adrenaliną i wypełniony zabawnymi dodatkami, Reel Rush 2 slot online jest kontynuacją hitu z 2013 roku, wprowadzającego trendowy społeczny mechanizm inspirowany grą. Zaprojektowana przez NetEnt i opublikowana jesienią 2019 roku, jest to 5-bębnowa 3 rzędowa kolorowa maszyna, w której otrzymujesz 3125 sposobów, aby spróbować soczystych cukierków i skremować je z Wilds, Re-Spins, "normalnymi" i Super Free Spins. Istnieje również zestaw 8 funkcji losowych, których więcej można przeczytać w recenzji slotu Reel Rush 2.

Reel Rush 2 Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest to maszyna o szybkim tempie działania, która sprawi, że poczujesz się, jakbym wyrażał siebie w aplikacji społecznościowej. Przed rozpoczęciem gry, gracze muszą ustawić od 1 do 10 aktywnych poziomów zakładów i wybrać wartość monety w granicach nominału od 0,01 do 0,20 kredytów. Dlatego możesz obstawiać od 0.20 do 40 kredytów na rundę.

Przybliżmy się trochę do obfitości opcji bonusowych Reel Rush 2. Na przykład, Block Breaker odblokowuje od 2 do 4 bloków rosnących w aktywnym zestawie kołowrotkowym, podczas gdy druga szansa daje 1 respin za każdym razem, gdy tworzysz zwycięską kombinację.

Po uruchomieniu, funkcja Losowe Wildy daje 1 do 3 Wilds, ale kiedy mnożnik jest skojarzony, możesz cieszyć się mnożnikiem symboli.

Miej oko na funkcję Extra Free Spins i - jak można się domyślić - otrzymaj serię dodatkowych obrotów. Poprzez Multiplikator Boost, progresywny mnożnik zwiększa się o 1x, podczas gdy Extra Super Żetony dodadzą więcej żetonów do swojego licznika.

Wreszcie, wybrany symbol może zostać przekształcony w ikonę o wyższej ocenie wypłaty - dzięki uprzejmości Aktualizacji Symbolu konsultowano tabelę wypłat. To samo stosuje się w Reel Rush 2 Free Play, gdzie wszystkie wygrane są wyświetlane jako kredyty demo.

Fakty o grze

data wydania 07-11-2019
Linie wypłat 3125
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 25,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Gdy cały obszar gry zostanie odblokowany, zostaniesz przeniesiony do trybu Reel Rush 2 Free Spins. Zanim się zacznie, gracze mogą wybierać pomiędzy modyfikatorami 3 bębnów, z których najbardziej popularne jest dalsze wydawanie dodatkowych obrotów. Pozostałe dwie opcje to Buy Super Tokens lub Gamble je wszystkie, aby przejść na Super Free Spins. W ten sposób gra o tematyce owocowej łączy się ze strategią i innowacyjnym sposobem obstawiania.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Reel Rush 2, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Reel Rush 2?

Rekomendacja dla slotu Reel Rush 2 pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 95,54%, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Reel Rush 2

Z Reel Rush 2 Big Win of 25000x twoja stawka, doświadczeni gracze powinni spieszyć się do tego bardzo rozrywkowego tytułu opisanego w tutorialu Reel Rush 2. W każdym razie, gra przemawia do graczy casual i bardziej doświadczonych, podczas gdy innowacyjny system Super Token daje Ci możliwość kontrolowania funkcji bonusowych i tym samym daje więcej możliwości, aby cieszyć się tym ekscytującym slotem.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry