Vegas Night Life
Release 29-10-2020
Brak zrzutu ekranu
Brak zrzutu ekranu
29-10-2020

Vegas Night Life

O Vegas Night Life

Zabierając Cię do najwspanialszej stolicy rozrywki na świecie, automat online Vegas Night Life firmy NetEnt działa przez całą noc dzięki funkcji Cash Stacker Feature, Progressive Mega Jackpot i Instant Win Feature. Gracze będą również korzystać z Wilds, Scatterters i Free Spins w sposób opisany szczegółowo w recenzji Vegas Night Life slotu.

Vegas Night Life Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Przejdźmy pokrótce przez samouczek Vegas Night Life zanim przejdziemy do bardziej atrakcyjnych funkcji. W swojej istocie jest to klasyczna 5-bębnowa gra 3-rzędowa, w której musisz dopasować 3+ symbole tego samego rodzaju, aby aktywować tabelę wygranych.

Podobnie jak Miasto Grzechów jest zatłoczone perspektywami wygranej, gra oferuje również asortyment funkcji bonusowych Vegas Night Life. Po pierwsze, istnieje minigra Pick-me uruchamiana za pomocą 3 Scatter’ów, niezależnie od ich wyglądu fizycznego.

Dodatkowy Scatter - lub więcej, jeszcze lepiej - zwiększa szanse na ujawnienie nagrody pieniężnej lub wyzwolenie darmowych obrotów Vegas Night Life. Z 3, 4 lub 5 Scatterami otrzymasz 5, 10 lub 20 dodatkowych spinów, podczas których wszystkie wygrane na linii zakładu zostaną pomnożone przez 3x.

Po włączeniu funkcji sztaplarki gotówkowej na zestawie kołowrotków pojawią się tylko ikony sztaplarki gotówkowej. Mówimy również o symbolach z dołączonymi Multiplikatorami, które zwiększą bankroll od 0,25 do 15x. Ponadto, przenoszą się one na najniższe puste miejsce i utrzymują się na pozycji tak długo, jak długo funkcja ta jest włączona zarówno w grach na prawdziwe pieniądze, jak i w grze Vegas Night Life Free Play.

Funkcja ta zaczyna się od 3 obrotów, podczas gdy licznik resetuje się za każdym razem, gdy w konfiguracji pojawia się nowy układacz gotówki. Spróbuj wypełnić wiersze 2, 3, 4 lub 5 za pomocą Cash Stackers i będzie to najszybsza droga do Vegas Night Life Big Win, ponieważ wszystkie symbole na wierszu zostaną pomnożone 2x, 3x, 4x lub 5x.

Fakty o grze

data wydania 29-10-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gdy kołowrotek 3 zostanie wypełniony Cash Stackersem, otrzymasz nagrodę Progresywnego Mega Jackpota. Z drugiej strony, bębny 2 lub 4 wypełnione do maksimum nagrodą Mini Jackpot w wysokości 10x stawka, lub Midi Jackpot w wysokości 30x zainwestowane pieniądze. Gracze będą również cieszyć się z Instant Win Feature i otrzymają od 7,5x do 250x stawkę. Wygrana jest podwajana raz lub dwa razy z rzędu, jeśli tryb ten zostanie aktywowany odpowiednio przez 4 lub 5 Scatter’ów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Vegas Night Life, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Vegas Night Life?

Rekomendacja Vegas Night Life zostanie zaktualizowana o zatwierdzony współczynnik RTP, jak tylko otrzymamy oficjalną informację. Ponadto, powiemy Ci więcej o poziomie zmienności tytułu.

Końcowe pomysły na temat Vegas Night Life

Slot Vegas Night Life dodaje więcej głębi do świata progresywnych, a także zwiększa pulę nagród w nowoczesnych tytułach NetEnt. Kolejny tytuł z progresywnym jackpotem polecany na Twój czas i inwestycje czeka w Diamentowym Łączu: Slot Oasis Riches, więc wypróbuj je wszystkie i miej nadzieję wygrać podróż dookoła świata na luksusowym jachcie.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry