Twin Spin Megaways
Release 12-11-2020
Twin Spin Megaways Screenshot
12-11-2020

Twin Spin Megaways

O Twin Spin Megaways

Poczuj świeży powiew Las Vegas i ciesz się kolejnymi zwycięzcami w 6-bębnowej, 7-rzędowej grze z linią płatniczą 117649, wyprodukowanej jako wspólny projekt dwóch siłowni. Gracze będą mogli skorzystać z darmowych obrotów z Dzikimi Mnożnikami, unikalnej funkcji Twin Reel, Lawinami i Wilds. Dowiedz się więcej w recenzji Twin Spin Megaways dotyczącej slotów.

Twin Spin Megaways Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Jest to pierwszy tytuł, w którym NetEnt wdraża sprawdzoną formułę: 6 bębnów, od 2 do 7 symboli na rząd i maksymalnie 117.649 sposobów na otrzymanie zapłaty. Zwycięzcy wyprowadzają się z zestawu kołowrotków, aby zrobić miejsce dla nowych ikon, które pojawią się w lawinach nie tylko atrakcyjnych wizualnie, ale i bardziej niż satysfakcjonujących. Nowe symbole wpadają w luki i rutyna trwa aż do momentu, kiedy nie będzie już wygranych.

Na początku każdego spinu, dwa sąsiadujące ze sobą kołowrotki zostaną losowo wybrane jako identyczne bliźniacze. Przez cały czas trwania funkcji Twin Reels, będą one połączone razem i ostatecznie skrócić swoje cięcia do Twin Spin Megaways Big Win, ponieważ rzeczy, które trzeba było zrobić dwa razy w Happy Ape slot są tutaj zrobić tylko raz.

Zarówno w grach na prawdziwe pieniądze, jak i w grze Twin Spin Megaways Free Play, napotkasz Wildsa na bębnach 2, 3, 4, 5 i 6 zastępujących wszystkie ikony oprócz Scatter. W grach bonusowych Twin Spin Megaways Wilds mogą mieć dołączony mnożnik o wartości 2x lub 3x, więc wynik może zostać podwojony lub potrojony, jeśli uczestniczą w zwycięskiej kombinacji.

Mówiąc o strategii zakładów, system umożliwia stawianie zakładów od 0,10 do 200 monet na rękę w większej liczbie kombinacji, niż ktokolwiek mógłby sobie wyobrazić. Dzięki temu zarówno zamożniejsi, jak i gracze dysponujący ograniczonym budżetem mogą znaleźć rozwiązanie i w równym stopniu uczestniczyć w puli nagród oraz zgarnąć do 2.000 monet za 5 karo w jednym rozdaniu.

Fakty o grze

data wydania 12-11-2020
Linie wypłat 117649
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zespół 5 rozproszeń pojawiających się w dowolnym miejscu na bębnach aktywuje Twin Spin Megaways Free Spins i zapewnia 15 gier na koszt kasyna. Aby ponownie uruchomić tę funkcję, spróbuj znaleźć jeszcze 5 Scatterters i cieszyć się partię 15 dodatkowych obrotów. Jeśli wyjdzie więcej niż 5, każdy dodatkowy Scatter oznacza 1 darmową grę. Do tej funkcji dołączone są dzikie multiplikatory oraz podwójne bębny, w których zawsze znajduje się 7 symboli.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Twin Spin Megaways, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Twin Spin Megaways?

Samouczek dla slotu Twin Spin Megaways pozostaje do zatwierdzonego współczynnika RTP w zakresie od 96,04% do 96,93%. Oficjalna informacja wskazuje na dużą zmienność z częstotliwością uderzeń 14,00%.

Końcowe pomysły na temat Twin Spin Megaways

Łącząc to, co najlepsze z dwóch światów, slot online Twin Spin MegaWays jest kontynuacją wiecznie zielonego tytułu NetEnta napędzanego przez potężny modyfikator bębnów Big Time Gaming. Klasyczny automat na owoce spotyka się z automatem o wysokiej lotności, oferującym połączone b ębny i do 38000x stawkę, możesz wygrać na każdym pojedynczym obrocie, co sprawia, że jest on polecany zarówno graczom rekreacyjnym, jak i punterom z poważnym doświadczeniem w grze.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry