Rise of Maya
Release 20-02-2020
Rise of Maya Screenshot
20-02-2020

Rise of Maya

O Rise of Maya

Usytuowany u progu wspaniałej cywilizacji Ameryki Środkowej, Rise of Maya video slot to nowoczesny automat rozrywkowy oferujący wyjątkowe wrażenia z gry. Potencjalni zwycięzcy z niecierpliwością oczekują nie tylko 4 różnych Wilds, ale także cieszyć się w Second Chance Scatter, Free Spins, Scatter Nudge i Second Chance Respin - wszystkie znaki towarowe NetEnt. Jest to gra 5-bębnowa, 3-rzędowa, 10-rzędowa, z atrakcyjnym wyglądem i różnorodnymi kombinacjami zakładów. Dowiedz się, jak wygrać je wszystkie po przeczytaniu recenzji slotu Rise of Maya.

Rise of Maya Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Nie ma nic zbyt wyszukanego lub skomplikowanego, aby aktywować tabelę płac. Każda sytuacja, w której 2 lub więcej symboli tego samego rodzaju pojawiających się na aktywnej linii wypłat przyniesie Ci korzyść, zobaczmy więc, który z nich ma najwyższą ocenę wypłat.

Symbole królewskie nie mogą w rzeczywistości odnosić się do żadnych znaczących wygranych, więc ubieganie się o wyrzeźbione 10, walety, królowe, królowie i asy daje tylko komfortowe nagrody, a do ubiegania się o swoje prawa będziesz potrzebował minimum 3.

Z drugiej strony, czaszka w kształcie rzeźby Majów daje Rise of Maya duże zwycięstwo 250x pieniądze zainwestowane w kombinację 5 tego rodzaju. Jeśli nie ma żadnego obrotu, Scatter Nudge może uratować dzień, dodając dodatkowe Wilds lub Scatters.

Mówiąc o tym, dowiedziałeś się już, że są ich 4: pojedynczy „normalny” Wild, 2 Serpent Wilds, który może rozszerzyć się w górę lub w dół, aby pokryć kołowrotek lub rząd, oraz Serpent Stacked Wilds zawsze pokrywający kołowrotek podczas dodatkowych obrotów.

Z 3+ Scatter lub Wilds w dowolnym miejscu w widoku, otrzymasz 15 Rise of Maya Free Spins, podczas których kołowrotki przyzwyczajone specjalnymi symbolami zamieniają się w Hot Reels. Możesz ponownie uruchomić funkcję i odebrać do 24 dodatkowych gier.

Zanim kołowrotki zaczną się kręcić, gracze o różnych poziomach doświadczenia mogą opanować swoje przeznaczenie, ustalając własną strategię i kontrolując poziomy zakładów. W ten sposób można obstawiać od 0,10 do 150 kredytów za obrót. Podczas gdy w Rise of Maya Free Play, wszystkie z nich są wyświetlane jako kredyty demo.

Fakty o grze

data wydania 20-02-2020
Linie wypłat 10
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 6,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Podczas gry głównej, gracze mogą wyzwolić 1 z 2 Rise of Maya funkcji bonusowych - Second Chance Scatter z kołkami podwojonymi i więcej szans na zdobycie Wilds and Scatters, lub Second Chance Scatter Respin, gdzie pojawiają się 2 nowe Scatter lub Wilds, aby pomóc Ci zwiększyć budżet.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Rise of Maya, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Rise of Maya?

Rekomendacja dla slotu Rise of Maya pozostaje bliska domyślnemu współczynnikowi RTP wynoszącemu 96,12% w grze bazowej i 96,42% podczas korzystania z funkcji bonusowych, gdzie oficjalna informacja sugeruje tytuł o średniej lub wysokiej zmienności.

Końcowe pomysły na temat Rise of Maya

Przyznanie statycznego jackpota w wysokości do 6.000 monet przy użyciu bonusów opisanych w samouczku Rise of Maya, jest to rozrywkowa i satysfakcjonująca gra polecana jak najszerszej publiczności.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry