Super Burning Wins: Respin
Release 07-11-2022
Super Burning Wins: Respin Screenshot
07-11-2022

Super Burning Wins: Respin

O Super Burning Wins: Respin

Video Slot Super Burning Wins: Respin to tradycyjna maszyna produkowana przez Playson i wydana w listopadzie 2019 roku, aby dodać więcej głębi serii gier o tematyce owocowej. Jest to klasyczny 3-bębnowy 3 rzędowy tytuł z 5 liniami wypłat, w którym szczęśliwcy będą korzystać z Multiplikatorów i Respinów prowadzących do statycznego jackpota 15.000 monet. Dowiedz się, jak wygrać tę nagrodę, korzystając z wskazówek zebranych w przeglądzie slotów Super Burning Wins: Respin.

Super Burning Wins: Respin Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Będąc symulacją bandytów z jedną ręką, gra wykorzystuje najbardziej podstawowy zestaw zasad i nie będziesz miał żadnych problemów, aby uzyskać liny. W zasadzie wszystko, czego potrzebujesz to kombinacja 3 dopasowań umieszczonych na sąsiednich kołowrotkach z lewej strony.

Gra opiera się na klasycznych ikonach dających im inną ocenę wypłat. Na przykład, Lucky Sevens są te, które płacą najwięcej i można wziąć Super Burning Wins: Respin Big Win z 15.000 monet za 3 tego rodzaju.

Dzwonki i bary to druga co do wielkości opcja oferująca do 4.000 i 1.200 monet, podczas gdy kosz owoców ma takie same wartości przypisane do śliwek, cytryn, pomarańczy i wiśni. W ten sposób można zabrać do 500 monet, podczas gdy najmniej płacący X oferuje nie więcej niż 100 monet.

Aby odebrać maksymalną nagrodę, spróbuj wypełnić cały zestaw kołowrotków identycznymi ikonami owoców. Twoje wygrane przejdą przez mnożnik 2x i może się to zdarzyć w trybie Super Burning Wins: Respin Bonus lub po zwykłym obrocie.

Zauważ, że Twoja strategia obstawiania ma duży wpływ na tabelę wypłat i rzeczy, które zapłaciły 15.000 monet na Twój zakład na 100 monet, przyznają tylko 15 monet przy obstawianiu na najniższym możliwym poziomie. Mając to na uwadze, można umieścić od 0,10 do 100 monet na obrót, a także dostosować wartości w uprzednio zdefiniowanym zakresie. W Super Burning Wins: Respin Free Play, wszystkie stawki i wygrane są wyświetlane jako monety demo.

Fakty o grze

data wydania 07-11-2022
Linie wypłat 5
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 15,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

W każdym przypadku, gdy otrzymasz 2 szpule wypełnione identycznymi przedmiotami lub gdy nie wygrasz, funkcja Respin zostanie uruchomiona. Podczas tego wydarzenia, te 2 kołowrotki z identycznymi owocami będą działać jak kołowrotki kleiste, podczas gdy trzeci kołowrotek ma się obracać i dawać drugą szansę na wygraną. W ten sposób liczba Super Burning Wins: Respin Free Spins zależy wyłącznie od Twojego szczęścia.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach Playson za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Super Burning Wins: Respin, w którą można grać dla zabawy lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Super Burning Wins: Respin?

Rekomendacja dla slotu Super Burning Wins: Respin zostanie zaktualizowana o czynnik RTP, gdzie aktualnie dostępne oficjalne informacje sugerują wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Super Burning Wins: Respin

Nowy dodatek do portfolio „Timeless Fruit Slots” jest zalecany dla graczy na wszystkich poziomach doświadczenia, nawet jeśli główna nagroda podana w tutorialu Super Burning Wins: Respin może sprawić, że osoby o wysokich obrotach będą się zastanawiać dwa razy. Jeśli jesteś fanem klasyki, nie ma powodu, by przechodzić obok tego szybko rozwijającego się tytułu.

Kolejne nowe wydania Playson
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry