Rise of Egypt Deluxe
Release 30-08-2022
Rise of Egypt Deluxe Screenshot
30-08-2022

Rise of Egypt Deluxe

O Rise of Egypt Deluxe

Wracając z większą mocą w swoim magicznym berle, bogini Bastet wzmacnia slot wideo Rise of Egypt Deluxe autorstwa Playsona z Free Spins i Expanding Wilds. Gracze będą również korzystać z ulepszonych symboli w grze bonusowej, również rozgrywanej na bazie z 5 bębnami, 3 rzędami i 20 liniami płatnymi. Dowiedz się, jak je wygrać dzięki wskazówkom zawartym w recenzji Rise of Egypt Deluxe slotu.

Rise of Egypt Deluxe Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Deluxe wersja popularnego 5-bębnowego bębna o tematyce egipskiej posiada ten sam zakres zakładów, który oznacza pojedynczą monetę na linię. Gracze mogą nadal liczyć na dobrze wykonaną strategię i obstawiać od 0,20 do 100 monet na obrót.

Wszystkie wartości są takie same w grach na prawdziwe pieniądze i w grze Rise of Egypt Deluxe Free Play. Mimo to, drugi scenariusz różni się nieznacznie w przypadku obliczania zwycięzców i stawek jako monet demo.

Zestaw kołowrotków łączy w sobie tradycyjne wartości tematyczne takie jak Ankh, Piramidy oraz inne symbole i motywy zapożyczone z mitologii starożytnego Egiptu. Bogini Bastet ma najwyższą wypłatę i może się rozszerzyć, aby objąć cały kołowrotek i przybliżyć Cię do Rise of Egypt Deluxe Big Win.

Gracze znajdą również kolekcję symboli królewskich, które mogą zaoferować nagrody za wygodę dzięki ich stosunkowo niskiej ocenie wypłacalności. Aby usprawnić linię wypłat i zastąpić wszystkie inne ikony płatności, system zaaranżował Wild Scatterters, podobnie jak w innych grach w niszy, również w greckiej grze slotowej Trojan Horse.

Załóżmy, że masz dodatkowe środki w portfelu, ale nie masz wystarczająco dużo czasu, aby czekać, aż Bonus Rise of Egypt Deluxe pojawi się jako zdarzenie losowe. Zbliża się Twoja jazda, ale nadal chcesz wziąć kilka darmowych gier w nadziei na zwrot inwestycji, przynajmniej. Buy Bonus jest przydatną opcją dającą 3 Scatter’y na kolejny obrót, dzięki którym możesz od razu przejść do darmowych rund.

Fakty o grze

data wydania 30-08-2022
Linie wypłat 20
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 2,000
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Zbierz 3 lub więcej Scatter’ów - lub kup je, jeśli chcesz - a system przeniesie Cię do Rise of Egypt Deluxe Free Spins. Początkowo jest to partia 10 gier na koszt kasyna, podczas których będziesz korzystać ze specjalnego rozszerzającego się symbolu. Przed uruchomieniem funkcji, symbol zostanie wybrany losowo, aby działać na Twoją korzyść, zmieniając pobliskie symbole w Wilds. Ponadto, za każdym razem, gdy pojawi się joker, symbole o niższej ocenie wygranej zostaną zamienione na te, które płacą znacznie więcej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Playson za pomocą przeglądarki komórkowej. Nie trzeba pobierać aplikacji iPhone ani pliku Android .apk do gry Rise of Egypt Deluxe, w którą można grać dla zabawy.

Jaki jest współczynnik RTP z Rise of Egypt Deluxe?

Rekomendacja dla slotu Rise of Egypt Deluxe pozostaje zbliżona do zatwierdzonego współczynnika RTP na poziomie 95,56%, gdzie oficjalna informacja wskazuje na wysoką zmienność tytułu.

Końcowe pomysły na temat Rise of Egypt Deluxe

Typowy przedstawiciel wiecznie zielonej niszy, gra jest skierowana do graczy na wszystkich poziomach doświadczenia. Wydarzenia opisane w samouczku Rise of Egypt Deluxe wyraźnie widziały już wcześniej, ale niektóre z nich tak naprawdę nie zainspirują cię do przeglądania legend o bogini w oczekiwaniu na symbole, które przekształcają się w bardziej korzystne obrazy.

Kolejne nowe wydania Playson
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier