Buffalo Power Hold and Win
Release 01-07-2023
Buffalo Power Hold and Win Screenshot
01-07-2023

Buffalo Power Hold and Win

O Buffalo Power Hold and Win

Deweloperzy Playson uruchomili właśnie swój najnowszy tytuł slotu. Gra Buffalo Power Hold and Win zabiera graczy na wielkie równiny Ameryki Północnej, gdzie będziecie mogli odkryć wiele bonusowych funkcji i mieć nadzieję na wielkie zwycięstwa. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tej grze, przeczytaj naszą recenzję na temat slotów Buffalo Power Hold and Win.

Buffalo Power Hold and Win Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Buffalo Power Hold and Win slot online jest ustawiony na tle Wielkich Amerykańskich Prerii. Gdy załadujesz grę, natkniesz się na pole gry, siatkę 5×3 z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Zanim zaczniesz grać, wybierz, ile chcesz postawić. Istnieje wiele opcji pomiędzy 0,20€ a 100€.

Kiedy zaczniesz kręcić tymi kołowrotkami, będziesz szukał różnych symboli w ofercie. Buffalo Power Hold and Win zawiera symbole kart do gry od A-J na dole tabeli wypłat. Wyższe symbole płatne składają się z różnych zwierząt, które możesz spotkać na pustkowiu Ameryki Północnej. Jest tam wilk, łysy orzeł, lew górski i niedźwiedź grizzly.

Niedźwiedź grizzly jest najlepiej płacącym regularnym symbolem, dostarczającym do 12,5x Twojej stawki za pięć sztuk. Jednak zabawa nie kończy się na tym. Jest też mnóstwo bonusowych symboli Buffalo Power Hold and Win do odkrycia.

Po pierwsze, dzikie bawoły ułożone na stosie. Ten symbol zajmuje cały kołowrotek i zastąpi wszelkie inne płatne symbole na linii, pomagając w tworzeniu zwycięstw. Podczas darmowych obrotów, wszystkie jokery są wyposażone w 2x mnożnik wygranych.

Rozproszenia są dostępne i lądowanie trzech lub więcej w dowolnym miejscu na kołowrotkach odblokuje wolne obroty Buffalo Power Hold and Win. Gracze otrzymają osiem darmowych obrotów, a podczas tej rundy, jokery będą wyposażone w 2x mnożniki. Tutaj również odkryjesz moc i symbole bonusowe. Symbole mocy mogą dać dużą wygraną w wysokości 500x twoja stawka za linię pięciu. Symbole bonusowe natychmiast wypłacą od 1 do 10x twoją stawkę.

Jeśli wylądujesz sześć lub więcej symboli bonusu i mocy w tym samym obrocie, wejdziesz do rundy bonusowej. Tutaj gracze dostaną trzy respiny i wszelkie symbole bonusu lub mocy, które wylądują na bębnach. Za każdym razem, gdy jeden z tych symboli wyląduje, licznik oddechów zostanie zresetowany. Jeśli uda Ci się zapełnić bębny, odblokujesz maksymalny jackpot 500x swoją stawkę plus 2x mnożnik.

Fakty o grze

data wydania 01-07-2023
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,187
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Gra daje graczom możliwość układania w stosy dzikich zwierząt, rozrzucania, darmowych obrotów i bonusowej rundy oddechowej.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Nie, Playson opracował grę, więc działa ona płynnie na wszystkich urządzeniach.

Jaki jest współczynnik RTP z Buffalo Power Hold and Win?

Gra ma wskaźnik RTP na poziomie 95,04%. Zmienność jest oceniana jako średnia.

Końcowe pomysły na temat Buffalo Power Hold and Win

Choć może nie jest to najbardziej oryginalny slot, na jaki natknęliśmy się, Buffalo Power Hold and Win oferuje graczom wiele zabawy. Istnieje tu przyzwoity potencjał wygrywania, a szereg różnych funkcji sprawia, że warto to sprawdzić. Daj darmowe demo i sprawdź, czy gra jest dla Ciebie.

Kolejne nowe wydania Playson
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier