Conan
Release 10-2019
Conan Screenshot
10-2019

Conan

O Conan

O Conan Około Conan

Zabierając Cię na niezapomnianą przygodę z hack 'n' slash, Conan slot online to gra o tematyce fantastycznej, wyprodukowana przez NetEnt w oparciu o epicką sagę o mieczu i czarów. W roli głównej przerażającego barbarzyńcy poszukującego zemsty przeciwko kultowi węża, gra wyposażona jest w 3 unikalne tryby Free Spins, Tower Wilds, Battle Wilds, Mystery Multiplikatory i więcej smakołyków ściśle opisanych w recenzji slotu Conan.

Conan Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Conan jest fantazyjną, 24-płacącą maszyną produkowaną przez NetEnt. Wszyscy fani filmów, komiksów i książek inspirowanych tym legendarnym bohaterem będą mieli kolejną szansę na przeżycie swoich przygód - tym razem na stole z 6 kołowrotkami i 4 rzędami.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, jest to klasyczny klasyk starej szkoły wzbogacony niepowtarzalnym stylem wydawcy. Oznacza to, że otrzymasz najnowocześniejszą grafikę, pasujące efekty dźwiękowe i ręcznie rysowane symbole przedstawiające bohaterów z opowieści i legend o ukochanej fikcyjnej postaci.

Wartość monety waha się od 0,01 do 10, co oznacza, że możesz obstawiać zakłady od 0,20 do 200 na rundę, zgodnie z Twoją strategią zakładów.

Przez cały czas trwania głównego dania, gracze napotkają 2 rodzaje dzikich symboli zastępujących wszystkie symbole oprócz Scatter: Wieża Wilds na kołowrotkach 1 i 2 może częściowo lub całkowicie rozszerzyć się i pokryć poszczególne kołowrotki, a Battle Wilds pojawia się na kołowrotkach 5 i 6 rozszerzając się do 3 pozycji symboli z boku sąsiedniego kołowrotka.

Kolejną rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są Symbole Tajemnicze pojawiające się na kołowrotkach 3 i 4. Mogą być pojedyncze lub Stacked i przekształcić się w dowolną inną ikonę z wyjątkiem wyżej wymienionego trio.

Kiedy w pełni ułożony Symbol Tajemnicy wyląduje na szpulach 3 i/lub 4, aktywuje on Mnożnik Tajemnic. Jeśli dołączysz do Tower Wild lub Battle Wild, spodoba Ci się funkcja Thoth-Amon. W tej funkcji Conan Bonus, 3 do 6 Tajemniczych Symbole będą losowo przypisywane na szpulach od 2 do 5.

Oczywiście Conan jest symbolem o najwyższej ocenie i 6 w swoim rodzaju da Conan duże zwycięstwo w wysokości 1.200 kredytów. Jego główny przeciwnik płaci do 1.100, podczas gdy Red Sonja przyznaje 1.000 kredytów.

Fakty o grze

data wydania 10-2019
Linie wypłat 24
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 1,200
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Zbieraj 3+ Scattersy, aby cieszyć się 1 z 3 Conan Wolne obroty: w mieście złodziei, Wilds Tower pojawiają się na wszystkich bębnach rozszerzających się lub opuszczających, podczas gdy poziom zmienności tej funkcji jest niski lub średni. Symbole Tajemnic są główną cechą Świątyni Węża i mogą przypisać Mnożniki Tajemnic 3x do 7x. W Ścianach Tarantii, Battle Wilds pojawiają się na wszystkich kołowrotkach rozrastających się do 3 pozycji w bok.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Conan, w którą można grać dla zabawy lub dla gier na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Conan?

Recenzja Conan trzyma się oficjalnej informacji RTP z 96,01% do 96,65%.

Końcowe pomysły na temat Conan

Napędzana przez magię i przygodę, jest to gra ukierunkowana na rosnącą armię fanów. Nie możemy powiedzieć, że dostaniesz pełną portmonetkę gotówki, ale wskazówki zebrane w samouczku Conan powinny wystarczyć na krótki czas na pokrycie wydatków.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry