Kingdoms Rise Scorching Clouds
Release 26-03-2020
Kingdoms Rise Scorching Clouds Screenshot
26-03-2020

Kingdoms Rise Scorching Clouds

O Kingdoms Rise Scorching Clouds

Przenosząc się do pływającego Imperium Celestrii, Kingdoms Rise Scorching Clouds wideo-slot firmy Playtech kontynuuje uznaną serię unikalnych gier, które zabiorą Cię daleko i szeroko przez sfery nieba o tematyce steampunkowej. W grze znajdują się potężne i tajemnicze kryształy, a także Spreading Wilds i Dragon Egg Collect Respins. Dowiedz się, jak je wygrać dzięki wskazówkom zawartym w recenzji Kingdoms Rise Scorching Clouds slotu.

Kingdoms Rise Scorching Clouds Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Piąty w sumie, jest to pierwszy tytuł w serii, który zawiera Zwycięskie Klastry Symbolowe jako mechanika gry. Oznacza to, że nie ma tradycyjnych linii wypłat i aktywujesz tabelę wypłat dla klastra ikon połączonych poziomo lub pionowo. Z drugiej strony, video slot Kingdoms Rise Reign Of Ice płaci od lewej strony.

Gra oferuje nie tylko ciekawą historię do pełnego odkrycia przez gracza, ale także pakiet ciekawych postaci, z których każda prowadzi do unikalnej funkcji bonusowej Kingdoms Rise Scorching Clouds.

Toredd Danerick jest głównym inżynierem, który nadzoruje maszynę unoszącą się nad ziemią za pomocą Smoczych Jaj. Jego szeroka wiedza i doświadczenie sprawiają, że jest on drugą co do wielkości opcją przy porównywaniu oceny wypłacalności symbolu. Płacąc te same wartości, co główny inżynier, Sir Jacob Deven jest The Royal Knight i gwiazdą Knight Free Games.

Wraz z innymi umiejętnościami, Eilana Toloune może zabrać cię do Kingdoms Rise Scorching Clouds Big Win, która jest ikoną najwyższej wygranej. Łaskawa i przebiegła, Cesarzowa Celestrii ma swoją własną funkcję, w której przekształca przylegający do niej klucz, młotek i teleskop w Cesarzową.

Gracze będą korzystać z kolekcjonerskich żetonów, które mogą być sprzedawane za inne dobra w sklepie Kingdoms Rise z opatentowanym znakiem towarowym. Każdy obrót dowolną kwotą może doprowadzić Cię do progresywnego jackpota, którego wartość zależy od regionu, w którym mieszkasz. W każdym przypadku można skorzystać z Daily Strike Jackpot, Power Strike Jackpot lub Epic Jackpot.

Fakty o grze

data wydania 26-03-2020
Linie wypłat 0
Zmienność
wysoki
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 150
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Wraz z tematycznym Kingdoms Rise Scorching Clouds Free Spins, jest ogromna liczba Spreading Wilds do zebrania podczas przygody. Zwycięzcy stworzeni z Wilkami, które rozsiane są po całej bazie do gry, otrzymują dodatkową nagrodę - Smocze Jajo Zbieraj Odpowiedzi. Spróbuj złapać jeszcze więcej smoczych jajek, aby rozszerzyć ogólne wrażenia z gry.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Graj online na stronach Playtech za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby pobierania aplikacji iPhone lub pliku Android .apk dla gry Kingdoms Rise Scorching Clouds, w którą możesz grać dla zabawy z kredytami demo, lub na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP z Kingdoms Rise Scorching Clouds?

Recension for the Kingdoms Rise Scorching Clouds slot comes without the approved RTP factor since the official info implies that players’ decisions are the only things that determine the volatility level.

Końcowe pomysły na temat Kingdoms Rise Scorching Clouds

Progresywne jackpoty, mnóstwo boosterów równowagi w grze dostępnych w całym sklepie, oraz tematyczne obroty są szczytem tutorialu Kingdoms Rise Scorching Clouds. Gra jest polecana wszystkim graczom, którzy szukają czegoś więcej niż tylko bezmyślnego spinu i pustej nadziei na jego spieniężenie. Ten skierowany jest do wytrwałych i ambitnych graczy, którzy lubią przekraczać cienkie linie, dzielące w kółko nisze i gatunki.

Kolejne nowe wydania Playtech
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry