Frogs Gift
Release 15 dni temu
Frogs Gift Screenshot
15 dni temu

Frogs Gift

O Frogs Gift

Frogs Gift slot online to zupełnie nowe wydanie od deweloperów Playtech. Gra opiera się na eksploracji dżungli, a ty będziesz mógł przeszukiwać głębiny parnej dżungli, aby znaleźć jakieś duże nagrody. Wśród oferowanych nagród znajdują się cztery stałe jackpoty. Wszystkie szczegóły gry znajdziesz w naszej recenzji Frogs Gift slotów.

Frogs Gift Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Gra Frogs Gift jest ustawiona na typowy format 5×3 z pięcioma bębnami i trzema rzędami. Zanim zaczniesz grać, musisz wybrać swój zakład. Opcje zakładów nie są obecnie znane, ale na pewno będzie ich wiele.

Kiedy zaczniesz kręcić, będziesz musiał dopasować symbole do jednej z dwudziestu linii wypłat. Ponieważ jest to gniazdo o tematyce dżungli, można się spodziewać, że na kołowrotkach znajdziemy mnóstwo różnych kryteriów dżungli. Symbole obejmują żaby, tapiry, małpy, lamparty i papugi. Znajdziesz tu również typowe symbole kart do gry z A-J.

Aby pomóc ci w poszukiwaniu dużej wygranej, Frogs Gift oferuje kilka różnych funkcji bonusowych. Pierwszą z nich są jokery i tak jak w innych grach, zastąpią one inne symbole i pomogą uformować wygraną. Odkryjesz również rozproszone miejsca w postaci złotej biżuterii. Wylądowanie trzech lub więcej tych symboli odblokuje rundę darmowych obrotów Frogs Gift.

Na koniec, slot posiada również rundę bonusową, w której będziesz mógł wygrać jeden ze stałych jackpotów, jeśli będziesz miał wystarczająco dużo szczęścia. Zbierz wystarczającą ilość symboli bonusowych, a zostaniesz przeniesiony do nowego obszaru gry. Ta siatka 3×3 jest o wiele mniejsza od głównych bębnów, ale wciąż jest tam sporo możliwości wygrania. Bębny będą kręcić się określoną liczbę razy, a wszelkie symbole bonusowe zostaną zablokowane. Wypełnij siatkę symbolami bonusowymi, a możesz wygrać maksymalny jackpot w wysokości 2000x Twojej stawki.

Fakty o grze

data wydania 10-09-2020
Linie wypłat 20
Zmienność
Brak wyboru
Bonusowe rundy
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich szczególnych cech można się spodziewać?

Frogs Gift zawiera wild, free spins i rundę bonusową. Podczas rundy bonusowej gracze będą mieli szansę na wygranie jednego z czterech różnych stałych jackpotów.

Czy są jakieś ograniczenia podczas gry na urządzeniu przenośnym?

Firma Playtech opracowała grę, w którą można grać na urządzeniach przenośnych, dzięki czemu możesz bez problemu grać na swoim telefonie komórkowym lub tablecie.

Jaki jest współczynnik RTP z Frogs Gift?

RTP gry nie jest obecnie znany, ale zaktualizujemy go, gdy tylko będzie dostępny.

Końcowe pomysły na temat Frogs Gift

Podczas gdy Frogs Gift jeszcze nie wyszedł, to już pokazuje duży potencjał, aby być zabawnym małym slotem. Perspektywa wygrania tych stałych jackpotów jest bardzo atrakcyjna, a wielu graczy z pewnością odważy się na dżungle, aby spróbować szczęścia w grze. Demo jeszcze nie wyszło, ale kiedy to nastąpi, będziesz mógł zagrać w tę grę za darmo.

Kolejne nowe wydania Playtech
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry