Ozzy Osbourne
Release 21-11-2019
Ozzy Osbourne Screenshot
21-11-2019

Ozzy Osbourne

O Ozzy Osbourne

O Ozzy Osbourne Około Ozzy Osbourne

Slot online śledzi historię jednej z najbardziej intrygujących postaci w świecie muzyki rockowej. Skandal-master, notoryczny awanturnik i fantastyczny piosenkarz oznaczyli najnowszą grę video slot produkowaną przez NetEnt, dzięki czemu fani będą mieli więcej okazji do zabawy. Charyzmatyczny śpiewak i jego 50-letnia spuścizna pracuje nad 5-bębnowym 3-rzędowym układem i zawiera Wilds, Scatters and Free Spins, więc więcej szczegółów można znaleźć w recenzji slotu Ozzy Osbourne.

Ozzy Osbourne Zrzut ekranu

Jak działają wideo automaty do gier

Po ogromnie popularnym reality show z gwiazdą rocka i jego rodziną, nadszedł czas na śledzenie jego psot na mniejszym ekranie, ponieważ gra jest w pełni kompatybilna z urządzeniami przenośnymi.

Kolejny dodatek do rodziny licencjonowanych automatów do gier wrzutowych NetEnt wykorzystuje mieszankę mechaników, których mieliśmy już okazję doświadczyć w takich firmach jak Guns n’ Roses, Jimi Hendrix i Motörhead, co oznacza, że otrzymasz 20 stałych linii płac i standardowy sposób aktywacji tabeli płac.

Oznacza to, że kombinacja 3+ pasujących symboli prowadzi do ciemnej i złowieszczej nagrody. Właściwie, 5 Ozzies postawionych na aktywnej linii wyzwoli Ozzy Osbourne Big Win 50x Twojej stawki.

Znajdziesz tu również Dziki Nietoperz Diabeł zastępujący wszystkie symbole oprócz Scatter, co jest niezbędne dla funkcji Ozzy Osbourne Bonus. Ponadto podczas głównego koncertu wylądowały 2 rozsypywacze 1 Re-Spin.

Po uruchomieniu, aktywuje on również tryb ładowania za pomocą Spinnera Symbolowego i Spinnera Funkcjonalnego w polach po lewej i prawej stronie. Te dwa decydują o tym, który symbol się pojawi i który element zostanie zastosowany przy następnym obrocie.

Potencjalni zwycięzcy będą rzeczywiście cieszyć się wygraną w Monecie jako nagroda pieniężna, mnożnik symboli od 2x do 12x, dzika transformacja losowo wybranego symbolu oraz aktualizacja wszystkich wybranych symboli do symboli o wyższej ocenie wypłaty.

Zanim jednak zaczniesz grać, sprawdź, czy opcja Bonus Bet jest włączona czy wyłączona, ponieważ ma to duży wpływ na Twoją strategię obstawiania. Jeśli jest aktywna, postawienie zakładu będzie kosztować 2x więcej. Mówiąc o tym, można obstawiać od 0,20 do 100 na rundę.

Fakty o grze

data wydania 21-11-2019
Linie wypłat 20
Zmienność
średni
Bonusowe rundy
Maksymalna wygrana 50
Darmowe obroty tak

FAQ

Jakich specjalnych cech możesz się spodziewać?

Tradycyjnie, tryb Ozzy Osbourne Free Spins rozpoczyna się od 3 Scatterów wylądowanych na szpulach 1, 3 i 5. Zakładając, że Bonus Bet jest również aktywny, otrzymasz 5 obrotów zamiast 5 podstawowych. W trakcie trwania tej funkcji, Symbol Spinner i Feature Spinner pozostają ich rolami. Dodatkowo, nowy Scatter daje 1 dodatkowy obrót do 7.

Czy istnieją jakieś ograniczenia podczas grania na urządzeniu mobilnym?

Graj online na stronach NetEnt za pomocą przeglądarki mobilnej. Nie ma potrzeby, aby pobrać aplikację na iPhone lub plik .apk z systemem Android dla gry Ozzy Osbourne, w którą można grać dla zabawy lub dla gier na prawdziwe pieniądze.

Jaki jest współczynnik RTP wynoszący Ozzy Osbourne?

Recenzja Ozzy Osbourne trzyma się oficjalnej informacji RTP na poziomie 96,30% do 96,67%.

Końcowe pomysły na temat Ozzy Osbourne

Nawet jeśli nie jesteś metalowym głową, nie widzimy, jak nie spodobałaby ci się gra zaprojektowana jako ponury komiks z lat 80-tych. Tak jak opisano to w tutorialu Ozzy Osbourne, chociaż statyczny jackpot nie jest złamaniem szczęki, istnieje mnóstwo innych opcji, które utrzymają Cię przez jakiś czas zajętego.

Kolejne nowe wydania NetEnt
Więcej gier, które mogą cię zainteresować

Więcej nowych gier

Pokaż wszystkie nowe gry